Activ

COLOR CASCADE S.R.L.

CUI: 45178262
CIF: 45178262
Reg. Com.: J2021019234402
CAEN: 9622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 noiembrie 2021 · 4 ani
Distribuie:

Activități de tratament și înfrumusețare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:42

Despre COLOR CASCADE S.R.L.

COLOR CASCADE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de tratament și înfrumusețare" (cod CAEN 9622), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COLOR CASCADE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 61.770 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+115.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.254 RON in 2022 la 61.770 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
61.770 RON
Venituri totale
61.770 RON
Cheltuieli totale
64.451 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
17.345 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.597 RON
Casa & conturi bănci
14.748 RON
Capital propriu
3.033 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Dimitrie Cantemir nr. 25, 40237

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Dimitrie Cantemir nr. 25, 40237
Cod poștal: 40237
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Dimitrie Cantemir nr. 25, 40237
Cod postal
40237
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.11.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
61.770 RON
Rezultat net
-2.978 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 61.770 RON 28.684 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 61.770 RON 28.684 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 64.451 RON 22.572 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 6.112 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 5.198 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.681 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.978 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.345 RON 13.099 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.345 RON 13.099 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.597 RON 990 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.748 RON 12.109 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.312 RON 7.088 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.033 RON 6.011 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.345RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

82,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.345 RON
Datorii totale14.312 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
17,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 61.770 +115,4% față de anul precedent 61.770 64.451 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.681 2.978
2023 28.684 +446,0% față de anul precedent 28.684 22.572 6.112 +604,2% față de anul precedent 5.198 +629,0% față de anul precedent 0 0
2022 5.254 5.254 4.386 868 713 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 17.345 17.345 0 2.597 14.748
2023 0 13.099 13.099 0 990 12.109
2022 0 3.086 3.086 0 0 3.086

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.312 +101,9% față de anul precedent 3.033 Neraportat 0
2023 7.088 +211,8% față de anul precedent 6.011 Neraportat 0
2022 2.273 813 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

47din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 61.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.770 RON +115.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.978 RON
Angajati
0
Datorii
14.312 RON +101.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 28.684 RON. Profit: 5.198 RON

Cifra de afaceri: 28.684 RON. Profit: 5.198 RON

Cifra de afaceri
28.684 RON +445.95% față de anul precedent
Profit net
5.198 RON +629.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.088 RON +211.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.254 RON. Profit: 713 RON

Cifra de afaceri: 5.254 RON. Profit: 713 RON

Cifra de afaceri
5.254 RON
Profit net
713 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.273 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOLOR CASCADE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

COLOR CASCADE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9622, Municipiul Bucureşti

BA CONCEPT S.R.L.
CUI: 48828351CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.855 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EXPERT NAILS SALON S.R.L.
CUI: 39175865CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.761 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AMA AESTHETIC S.R.L.
CUI: 47936118CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.160 RON
Profit
10.364 RON
Angajati
1
GESEL SERVCOM SRL
CUI: 4601127CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.720 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALPHA TUR & CONSULT S.R.L.
CUI: 8078641CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1996-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.395 RON
Profit
165.722 RON
Angajati
2
BELLA ESTHETIQE SRL
CUI: 17473992CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.507 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9622, Municipiul Bucureşti

EDEN SKIN CONCEPT BY ALS S.R.L.
CUI: 45124793CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.638 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ABSTRACT NAILS VF S.R.L.
CUI: 45185057CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.150 RON
Profit
9.016 RON
Angajati
1
LAGOON BEAUTY S.R.L.
CUI: 45123828CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.502 RON
Profit
28.374 RON
Angajati
1
SKIN LINE CONCEPT S.R.L.
CUI: 45213459CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.350 RON
Profit
7.324 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

HAPPY BEARS S.R.L.
CUI: 45178238CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.007 RON
Profit
53.632 RON
Angajati
1
ONE REQUEST AWAY S.R.L.
CUI: 45178297CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAGIL OCEAN GROUP S.R.L.
CUI: 45175568CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.201 RON
Profit
103.273 RON
Angajati
1
LORA MARKET PLACE S.R.L.
CUI: 45179659CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.705 RON
Profit
20.529 RON
Angajati
0
ESIO ACADEMY GROUP S.R.L.
CUI: 45164780CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.471 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUDAS STYLE BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 45191148CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.705 RON
Profit
17.408 RON
Angajati
0
VILLANOVO HOMES S.R.L.
CUI: 45023179CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-10-07
fara e-Factura
SOCIAL IT S.R.L.
CUI: 45300881CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.446 RON
Profit
221.218 RON
Angajati
1
LEXICALLY EASY S.R.L.
CUI: 43437913CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.043 RON
Profit
125.014 RON
Angajati
1
DANIS RONDBOS S.R.L.
CUI: 46647634CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COLOR CASCADE S.R.L.?

CUI-ul COLOR CASCADE S.R.L. este 45178262.

Unde este sediul COLOR CASCADE S.R.L.?

COLOR CASCADE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Dimitrie Cantemir nr. 25, 40237, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata COLOR CASCADE S.R.L.?

COLOR CASCADE S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COLOR CASCADE S.R.L. in 2024?

In 2024, COLOR CASCADE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 61.770 RON.

Ce activitate are COLOR CASCADE S.R.L.?

COLOR CASCADE S.R.L. are codul CAEN principal 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare).

Ce profit a inregistrat COLOR CASCADE S.R.L. in 2024?

COLOR CASCADE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.978 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.