Radiat

DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L.

CUI: 45214667
CIF: 45214667
Reg. Com.: J05/2927/2021
CAEN: 4779
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 noiembrie 2021 · 4 ani
Radiată din: 7 septembrie 2026
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:55

Despre DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L.

DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Salonta, judetul BIHOR, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie" (cod CAEN 4779), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din septembrie 2026).

In 2024, DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 63.890 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 31.197 RON in 2022 la 63.890 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
63.890 RON
Venituri totale
63.890 RON
Cheltuieli totale
71.126 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.456 RON
Stocuri
1.546 RON
Creanțe
1 RON
Casa & conturi bănci
909 RON
Capital propriu
-5.320 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Salonta, Pţa. 8 Martie nr. 13, 415500

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Salonta, Pţa. 8 Martie nr. 13, 415500
Cod poștal: 415500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Salonta, Pţa. 8 Martie nr. 13, 415500
Cod postal
415500
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
7 septembrie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 07.09.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
63.890 RON
Rezultat net
-7.344 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 63.890 RON 59.440 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 63.890 RON 59.440 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 71.126 RON 63.977 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 7.236 RON 4.537 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 7.344 RON 4.927 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.456 RON 9.587 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.456 RON 9.587 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.546 RON 5 RON
CreanțeSume de încasat 1 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 909 RON 9.582 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.776 RON 7.563 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.320 RON 2.024 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.456RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

316,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.456 RON
Datorii totale7.776 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-216,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 63.890 +7,5% față de anul precedent 63.890 71.126 0 0 7.236 7.344
2023 59.440 +90,5% față de anul precedent 59.440 63.977 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.537 4.927
2022 31.197 31.197 24.185 7.012 6.751 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.456 2.456 1.546 1 909
2023 0 9.587 9.587 5 0 9.582
2022 650 10.669 11.319 0 0 10.669

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.776 +2,8% față de anul precedent -5.320 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 7.563 +73,2% față de anul precedent 2.024 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 4.368 6.951 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DIDENIS-VLAD- IONUŢ POPANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33104/2026radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 63.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.890 RON +7.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.344 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.776 RON +2.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 59.440 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.440 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.440 RON +90.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.927 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.563 RON +73.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.197 RON. Profit: 6.751 RON

Cifra de afaceri: 31.197 RON. Profit: 6.751 RON

Cifra de afaceri
31.197 RON
Profit net
6.751 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.368 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4779 in Mun. Salonta (BIHOR)

DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4779 in Mun. Salonta (BIHOR)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.092026Mentiune · Buletin 33104/2026radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Companie
DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L.
CUI
45214667
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.09.2026
Registrul Comerțului
J5/2927/2021
EUID
ROONRC.J5/2927/2021
Sediu
Municipiul Salonta, Jud. Bihor, Piaţa 8 MARTIE, Nr. 13
Județ
Bihor
Număr încheiere
700358
Data încheierii
07.09.2026
Număr dosar
3139844
Data dosarului
10.08.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Stefanita Adrian Cristache

Subiecte

radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Vezi Buletinul ONRC nr. 33104/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4779, Bihor

MALIPEN SRL
CUI: 28573903CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2011-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
996.687 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
HIFITECH S.R.L.
CUI: 25310350CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2009-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
637.809 RON
Profit
6.324 RON
Angajati
1
AGAPE BOHERO SRL
CUI: 11584193CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Sat Sălard Com. Sălard1999-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.555 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DALTOP TEXTIL SRL
CUI: 36178271CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.001 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SEBIDINA IMPORT S.R.L.
CUI: 41436130CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Sat Palota Com. Sântandrei2019-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.970 RON
Profit
25.580 RON
Angajati
1
FLAVMINO S.R.L.
CUI: 42375812CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Sat Tinca Com. Tinca2020-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.943 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BNC MOB S.R.L.
CUI: 41634935CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Sat Cărăsau Com. Cociuba Mare2019-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.770 RON
Profit
5.633 RON
Angajati
3
TEXTON SRL
CUI: 10720890CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1998-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.747 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NORKRISZ S.R.L.
CUI: 27896884CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2011-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.805 RON
Profit
12.836 RON
Angajati
2
ANITA&ORSI S.R.L.
CUI: 44980127CAEN: 4779
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2021-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.189 RON
Profit
32.457 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L.?

CUI-ul DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. este 45214667.

Unde este sediul DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L.?

DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Salonta, Pţa. 8 Martie nr. 13, 415500, Mun. Salonta, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L.?

DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. in 2024?

In 2024, DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 63.890 RON.

Cati angajati are DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L.?

DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L.?

DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. are codul CAEN principal 4779 (Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie).

Ce profit a inregistrat DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. in 2024?

DENIS & RĂZVAN TRANSPORT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 7.344 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.