Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 08:27
Despre FITNESS NATION S.R.L.
FITNESS NATION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tunari Com. Tunari, judetul ILFOV, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul invatamant (cod CAEN 8690). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2022, FITNESS NATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 48.368 RON. Profitul net inregistrat a fost de 37.648 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 48.368 RON
- Venituri totale
- 48.392 RON
- Cheltuieli totale
- 9.991 RON
- Profit brut
- 38.401 RON
- Profit net
- 37.648 RON
- Marja profit net
- 77,84%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 39.753 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 32.052 RON
- Casa & conturi bănci
- 7.701 RON
- Capital propriu
- 37.648 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. Pădurii nr. 5, 77180
- Detalii
- casa 8
- Cod postal
- 77180
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 15.11.2021
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Situația financiară
2022 · RON
- An explorat în grafic
- 2022
- Cifră de afaceri
- 48.368 RON
- Rezultat net
- 37.648 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2022 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 48.368 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 48.392 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 9.991 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 38.401 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 37.648 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 39.753 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 39.753 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 32.052 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 7.701 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 2.105 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 37.648 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2022
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2022
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2022
- ROA
- 94,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 100,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 18,89 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 94,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 48.368 | 48.392 | 9.991 | 38.401 | 37.648 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 39.753 | 39.753 | 0 | 32.052 | 7.701 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 2.105 | 37.648 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2022
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
2 repere. O singură cronologie.
Din 2021 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 48.368 RON. Profit: 37.648 RON
Cifra de afaceri: 48.368 RON. Profit: 37.648 RON
- Cifra de afaceri
- 48.368 RON
- Profit net
- 37.648 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.105 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFITNESS NATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8690 in Sat Tunari Com. Tunari (ILFOV)
FITNESS NATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8690 in Sat Tunari Com. Tunari (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8690, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8690, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FITNESS NATION S.R.L.?
CUI-ul FITNESS NATION S.R.L. este 45226882.
Unde este sediul FITNESS NATION S.R.L.?
FITNESS NATION S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. Pădurii nr. 5, 77180, Sat Tunari Com. Tunari, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata FITNESS NATION S.R.L.?
FITNESS NATION S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FITNESS NATION S.R.L. in 2022?
In 2022, FITNESS NATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 48.368 RON.
Ce activitate are FITNESS NATION S.R.L.?
FITNESS NATION S.R.L. are codul CAEN principal 8690.
Ce profit a inregistrat FITNESS NATION S.R.L. in 2022?
FITNESS NATION S.R.L. a inregistrat un profit net de 37.648 RON in 2022.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.