Activ Plătitor TVA

FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L.

CUI: 45236940
CIF: RO45236940
Reg. Com.: J2021020171404
CAEN: 4775
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 noiembrie 2021 · 4 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:50

Despre FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L.

FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie" (cod CAEN 4775), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 37.359 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-90.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (42.809 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
37.359 RON
Venituri totale
40.759 RON
Cheltuieli totale
73.600 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
145.543 RON
Stocuri
8.023 RON
Creanțe
737 RON
Casa & conturi bănci
136.783 RON
Capital propriu
102.923 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Cpt. Av. Marasoiu Gheorghe nr. 20
Detalii adresaPARTER

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Cpt. Av. Marasoiu Gheorghe nr. 20
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Cpt. Av. Marasoiu Gheorghe nr. 20
Detalii
PARTER
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.11.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
37.359 RON
Rezultat net
-32.841 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 37.359 RON 382.323 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 40.759 RON 382.323 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 73.600 RON 101.652 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 280.671 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 236.662 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 32.841 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 32.841 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 145.543 RON 276.355 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 145.543 RON 276.355 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.023 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 737 RON 70.161 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 136.783 RON 206.194 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 42.809 RON 71.233 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 102.923 RON 205.330 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active145.543RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale145.543 RON
Datorii totale42.809 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 37.359 -90,2% față de anul precedent 40.759 73.600 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 32.841 32.841
2023 382.323 382.323 101.652 280.671 236.662 0 0
2022 0 0 31.532 0 0 31.532 31.532
2021 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 145.543 145.543 8.023 737 136.783
2023 0 276.355 276.355 0 70.161 206.194
2022 0 18.859 18.859 0 0 18.859
2021 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 42.809 -39,9% față de anul precedent 102.923 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 71.233 +41,9% față de anul precedent 205.330 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 50.191 -31.332 Neraportat 1
2021 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 37.359 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.359 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.359 RON -90.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
32.841 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
42.809 RON -39.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 382.323 RON. Profit: 236.662 RON

Cifra de afaceri: 382.323 RON. Profit: 236.662 RON

Cifra de afaceri
382.323 RON
Profit net
236.662 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
71.233 RON +41.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.532 RON
Angajati
1
Datorii
50.191 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4775 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4775 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4775, Municipiul Bucureşti

UNIQ MARKET IRE S.R.L.
CUI: 48814437CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.818 RON
Profit
14.293 RON
Angajati
0
GLOSSY ACCESORIES SRL
CUI: 30560883CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.976 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.039 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DOCTOR LEECH S.R.L.
CUI: 48128137CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.684 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EVYPARA S.R.L.
CUI: 46829598CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.331 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RARICAM TEAM IMPEX SRL
CUI: 32337692CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.986 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4775, Municipiul Bucureşti

RIANA NAILS S.R.L.
CUI: 45257528CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.904 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEFERTITI OILS S.R.L.
CUI: 45126255CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.748 RON
Profit
12.100 RON
Angajati
0
GLAM NAILS SHOP S.R.L.
CUI: 45359285CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.619 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

HELIO MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.
CUI: 45236398CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
460.724 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MINDGAMEPOST S.R.L.
CUI: 45239602CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.461 RON
Profit
163.530 RON
Angajati
2
PINGLORD WORKS S.R.L.
CUI: 45225046CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.000 RON
Profit
264.270 RON
Angajati
1
HIPPOCRATES LIFESTYLE S.R.L.
CUI: 45249304CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.317 RON
Profit
175.206 RON
Angajati
1
PLANET VET S.R.L.
CUI: 45107652CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
798.643 RON
Profit
119.098 RON
Angajati
1
ANCONEUM S.R.L.
CUI: 43504010CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
583 RON
Angajati
0
SPORTOPEDICA S.R.L.
CUI: 46722450CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.100 RON
Profit
37.446 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L.?

CUI-ul FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. este 45236940.

Unde este sediul FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L.?

FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Cpt. Av. Marasoiu Gheorghe nr. 20, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L.?

FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. in 2024?

In 2024, FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 37.359 RON.

Ce activitate are FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L.?

FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. are codul CAEN principal 4775 (Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie).

Ce profit a inregistrat FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. in 2024?

FACE EXPERT ONLINE SHOP S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 32.841 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.