Activ Plătitor TVA

AKRIEL TECH S.R.L.

CUI: 45270829
CIF: RO45270829
Reg. Com.: J2021020649404
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 noiembrie 2021 · 4 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:03

Despre AKRIEL TECH S.R.L.

AKRIEL TECH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AKRIEL TECH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 471.837 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.3%). Profitul net inregistrat a fost de 374.426 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 36.000 RON in 2021 la 471.837 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
471.837 RON
Venituri totale
491.438 RON
Cheltuieli totale
102.636 RON
Profit brut
388.802 RON
Profit net
374.426 RON
Marja profit net
79,35%
Active imobilizate
174.993 RON
Active circulante
219.832 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.635 RON
Casa & conturi bănci
199.197 RON
Capital propriu
374.626 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Gorgan Spătarul nr. 91, 22613

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Gorgan Spătarul nr. 91, 22613
Cod poștal: 22613
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Gorgan Spătarul nr. 91, 22613
Cod postal
22613
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.11.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 octombrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
471.837 RON
Rezultat net
374.426 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 471.837 RON 448.238 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 491.438 RON 464.504 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 102.636 RON 99.134 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 388.802 RON 365.370 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 374.426 RON 360.873 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 174.993 RON 58.764 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 219.832 RON 306.756 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 394.825 RON 365.520 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 135.939 RON
CreanțeSume de încasat 20.635 RON 17.522 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 199.197 RON 153.295 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.199 RON 4.447 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 374.626 RON 361.073 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active394.825RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale394.825 RON
Datorii totale20.199 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
94,8 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,88 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 471.837 +5,3% față de anul precedent 491.438 102.636 388.802 +6,4% față de anul precedent 374.426 +3,8% față de anul precedent 0 0
2023 448.238 +57,3% față de anul precedent 464.504 99.134 365.370 +36,7% față de anul precedent 360.873 +38,7% față de anul precedent 0 0
2022 285.017 +691,7% față de anul precedent 288.699 21.336 267.363 +642,7% față de anul precedent 260.159 +645,0% față de anul precedent 0 0
2021 36.000 36.000 0 36.000 34.920 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 174.993 219.832 394.825 0 20.635 199.197
2023 58.764 306.756 365.520 135.939 17.522 153.295
2022 3.511 260.748 264.259 0 0 260.748
2021 178 36.022 36.200 0 9.000 27.022

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.199 +354,2% față de anul precedent 374.626 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.447 +353,8% față de anul precedent 361.073 Neraportat 1
2022 980 -9,3% față de anul precedent 263.279 Neraportat 0
2021 1.080 35.120 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 471.837 RON. Profit: 374.426 RON

Cifra de afaceri: 471.837 RON. Profit: 374.426 RON

Cifra de afaceri
471.837 RON +5.26% față de anul precedent
Profit net
374.426 RON +3.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.199 RON +354.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 448.238 RON. Profit: 360.873 RON

Cifra de afaceri: 448.238 RON. Profit: 360.873 RON

Cifra de afaceri
448.238 RON +57.27% față de anul precedent
Profit net
360.873 RON +38.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.447 RON +353.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 285.017 RON. Profit: 260.159 RON

Cifra de afaceri: 285.017 RON. Profit: 260.159 RON

Cifra de afaceri
285.017 RON +691.71% față de anul precedent
Profit net
260.159 RON +645.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
980 RON -9.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 36.000 RON. Profit: 34.920 RON

Cifra de afaceri: 36.000 RON. Profit: 34.920 RON

Cifra de afaceri
36.000 RON
Profit net
34.920 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.080 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAKRIEL TECH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

AKRIEL TECH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

KANGOO CONSULT SRL
CUI: 16465851CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.139 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AHAITOMIC S.R.L.
CUI: 46880205CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.794 RON
Profit
249.437 RON
Angajati
1
QUANTUM EDGE SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 49109800CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.298 RON
Profit
410.142 RON
Angajati
1
BETTERA SOFTWARE CONSULTING SRL
CUI: 35759420CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.537 RON
Profit
221.184 RON
Angajati
1
UPBEAT CONSULTING S.R.L.
CUI: 45658546CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
478.524 RON
Profit
366.508 RON
Angajati
2
TODO SOFTWARE CONCEPT S.R.L.
CUI: 42444734CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
468.171 RON
Profit
280.866 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

BIDATUM S.R.L.
CUI: 45270047CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
926.714 RON
Profit
850.486 RON
Angajati
0
SAD IT S.R.L.
CUI: 45273051CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
440.018 RON
Profit
203.071 RON
Angajati
1
ASAPBLINK IT S.R.L.
CUI: 45269956CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
499.629 RON
Profit
353.264 RON
Angajati
1
SAVVY VISION LK S.R.L.
CUI: 45273256CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ALVIK JEWELLERY S.R.L.
CUI: 45270772CAEN: 3213
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.611 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SMART SHOP INVEST S.R.L.
CUI: 45270837CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
940.648 RON
Profit
38.266 RON
Angajati
1
PRO - PACKING & SERVICES S.R.L.
CUI: 45269964CAEN: 5224
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.131 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
MARUAN STAINED GLASS S.R.L.
CUI: 45271441CAEN: 2319
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.575 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RED CUSHION S.R.L.
CUI: 45257315CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.283.563 RON
Profit
817.437 RON
Angajati
10
GELIMAR CONCEPT S.R.L.
CUI: 45285188CAEN: 8110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INNAMED MEDICAL VISION S.R.L.
CUI: 45151062CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.250 RON
Profit
15.795 RON
Angajati
0
BRICOSTONE DESIGN S.R.L.
CUI: 45405330CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
622.450 RON
Profit
56.186 RON
Angajati
3
VIS PROD SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 43733609CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.389 RON
Profit
11.002 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AKRIEL TECH S.R.L.?

CUI-ul AKRIEL TECH S.R.L. este 45270829.

Unde este sediul AKRIEL TECH S.R.L.?

AKRIEL TECH S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Gorgan Spătarul nr. 91, 22613, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata AKRIEL TECH S.R.L.?

AKRIEL TECH S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AKRIEL TECH S.R.L. in 2024?

In 2024, AKRIEL TECH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 471.837 RON.

Cati angajati are AKRIEL TECH S.R.L.?

AKRIEL TECH S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AKRIEL TECH S.R.L.?

AKRIEL TECH S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat AKRIEL TECH S.R.L. in 2024?

AKRIEL TECH S.R.L. a inregistrat un profit net de 374.426 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.