Activ Plătitor TVA

EMEA UNITED S.R.L.

CUI: 45287740
CIF: RO45287740
Reg. Com.: J2021020898400
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 noiembrie 2021 · 4 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:31

Despre EMEA UNITED S.R.L.

EMEA UNITED S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EMEA UNITED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 954 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-85.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.352 RON in 2022 la 954 RON in 2024. Datoriile raportate (319.895 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
954 RON
Venituri totale
3.139 RON
Cheltuieli totale
78.359 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
79.815 RON
Active circulante
45.124 RON
Stocuri
4.574 RON
Creanțe
32.276 RON
Casa & conturi bănci
8.274 RON
Capital propriu
-194.956 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Valea Călugărească nr. 1, 61731
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0731211861

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Valea Călugărească nr. 1, 61731
Cod poștal: 61731
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Valea Călugărească nr. 1, 61731
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
61731
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.11.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
954 RON
Rezultat net
-75.330 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 954 RON 6.376 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.139 RON 6.376 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 78.359 RON 102.780 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 75.220 RON 96.404 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 75.330 RON 96.468 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 79.815 RON 34.072 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 45.124 RON 33.411 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 124.939 RON 67.483 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.574 RON -1.190 RON
CreanțeSume de încasat 32.276 RON 15.950 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.274 RON 18.651 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 319.895 RON 187.144 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -194.956 RON -119.626 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active124.939RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

256,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale124.939 RON
Datorii totale319.895 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-156,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 954 -85,0% față de anul precedent 3.139 78.359 0 0 75.220 75.330
2023 6.376 +171,1% față de anul precedent 6.376 102.780 0 0 96.404 96.468
2022 2.352 2.352 25.633 0 0 23.281 23.358

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 79.815 45.124 124.939 4.574 32.276 8.274
2023 34.072 33.411 67.483 -1.190 15.950 18.651
2022 21.758 29.186 50.944 10.197 6.559 12.430

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 319.895 +70,9% față de anul precedent -194.956 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 187.144 +152,6% față de anul precedent -119.626 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 74.102 -23.158 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
954 RON -85.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
75.330 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
319.895 RON +70.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.376 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.376 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.376 RON +171.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
96.468 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
187.144 RON +152.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.352 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.352 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.352 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.358 RON
Angajati
1
Datorii
74.102 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEMEA UNITED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EMEA UNITED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

LAN GREEN CONCEPT S.R.L.
CUI: 45956798CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
P PLUS CONT SRL
CUI: 18430710CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
900 RON
Profit
836 RON
Angajati
0
ELELUMI CONSULT S.R.L.
CUI: 43676651CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
703 RON
Angajati
0
SOLARIS CONSULT SRL
CUI: 16746431CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
855 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
S.M. INFODATA S.R.L.
CUI: 43257882CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.600 RON
Profit
1.063 RON
Angajati
0
MGA AGENCY S.R.L.
CUI: 49694258CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
182 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.000 RON
Profit
137.553 RON
Angajati
1
WHOLESALE SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 45277924CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.888.172 RON
Profit
8.134.930 RON
Angajati
3
VEL ALT CONSULT S.R.L.
CUI: 45290567CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.073 RON
Profit
18.010 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MGVEST MARKET S.R.L.
CUI: 45288095CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.121 RON
Profit
9.399 RON
Angajati
1
ATELIER SAMARA S.R.L.
CUI: 45286973CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-26
fara e-Factura
FOREST ENERGY S.R.L.
CUI: 45288826CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.268 RON
Profit
130.457 RON
Angajati
0
SAVVY VISION LK S.R.L.
CUI: 45273256CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IMTS CONSULTING SERVICES S.R.L.
CUI: 45165610CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
564.521 RON
Profit
361.774 RON
Angajati
1
DDA EARLY 4YOU S.R.L.
CUI: 45421158CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAXICAR AUTOTRADE S.R.L.
CUI: 43749753CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.184 RON
Profit
1.234 RON
Angajati
1
EM CUMPĂRĂTURI ONLINE S.R.L.
CUI: 46717519CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EMEA UNITED S.R.L.?

CUI-ul EMEA UNITED S.R.L. este 45287740.

Unde este sediul EMEA UNITED S.R.L.?

EMEA UNITED S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Valea Călugărească nr. 1, 61731, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EMEA UNITED S.R.L.?

EMEA UNITED S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EMEA UNITED S.R.L. in 2024?

In 2024, EMEA UNITED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 954 RON.

Cati angajati are EMEA UNITED S.R.L.?

EMEA UNITED S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EMEA UNITED S.R.L.?

EMEA UNITED S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat EMEA UNITED S.R.L. in 2024?

EMEA UNITED S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 75.330 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.