Activ Plătitor TVAe‑Factură

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L.

CUI: 45288249
CIF: RO45288249
Reg. Com.: J2021002895294
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 noiembrie 2021 · 4 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:35

Despre LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L.

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 434.300 RON. Profitul net inregistrat a fost de 40.549 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2025.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
434.300 RON
Venituri totale
434.300 RON
Cheltuieli totale
387.996 RON
Profit brut
46.304 RON
Profit net
40.549 RON
Marja profit net
9,34%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
106.047 RON
Stocuri
94.872 RON
Creanțe
4.205 RON
Casa & conturi bănci
6.970 RON
Capital propriu
41.160 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Democraţiei nr. 55A

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Democraţiei nr. 55A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Democraţiei nr. 55A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.11.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2025)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
434.300 RON
Rezultat net
40.549 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 434.300 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 434.300 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 387.996 RON 83 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 46.304 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 40.549 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 83 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 83 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 106.047 RON 1.111 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 106.047 RON 1.111 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 94.872 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.205 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.970 RON 1.111 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 64.887 RON 500 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 41.160 RON 611 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active106.047RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

61,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale106.047 RON
Datorii totale64.887 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
38,2 %Profit net / active totale
ROE
98,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
38,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 434.300 434.300 387.996 46.304 40.549 0 0
2023 0 0 83 0 0 83 83
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 306 0 0 306 306

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 106.047 106.047 94.872 4.205 6.970
2023 0 1.111 1.111 0 0 1.111
2022 0 1.194 1.194 0 1.000 194
2021 0 1.194 1.194 0 1.000 194

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 64.887 +12.877,4% față de anul precedent 41.160 Neraportat 2
2023 500 0,0% față de anul precedent 611 Neraportat 0
2022 500 0,0% față de anul precedent 694 Neraportat 0
2021 500 694 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

33din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 434.300 RON. Profit: 40.549 RON

Cifra de afaceri: 434.300 RON. Profit: 40.549 RON

Cifra de afaceri
434.300 RON
Profit net
40.549 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
64.887 RON +12877.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
83 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
306 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Prahova

RUERA DESIGN S.R.L.
CUI: 46032167CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
434.651 RON
Profit
102.537 RON
Angajati
1
MINELLA FASHION S.R.L.
CUI: 41931227CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2019-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
423.898 RON
Profit
83.682 RON
Angajati
1
SHILPA UNIQUE S.R.L.
CUI: 46904908CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Sat Plopu Com. Plopu2022-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
482.729 RON
Profit
83.137 RON
Angajati
1
SATEEN S.R.L.
CUI: 48982678CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2023-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.890 RON
Profit
151.070 RON
Angajati
1
SORIMON SRL
CUI: 15201916CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Orş. Mizil2003-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.045 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Prahova

MIDOREX TRADING COM S.R.L.
CUI: 45043427CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2021-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.313 RON
Profit
11.941 RON
Angajati
3
REVERS TEXTILE S.R.L.
CUI: 45568150CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Sat Tătărani Com. Bărcăneşti2022-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.276 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECONOMY CLEAN FAVORIT S.R.L.
CUI: 44495351CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte2021-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.839 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NANA TEAM RUSS S.R.L.
CUI: 45648860CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2022-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.882 RON
Profit
28.497 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

RODAV INOVATION CLEAN S.R.L.
CUI: 45288222CAEN: 8121
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
DECOR - IUTA S.R.L.
CUI: 45280156CAEN: 5811
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.223 RON
Profit
89.307 RON
Angajati
0
GERAL CONSTRUCT CREATIV S.R.L.
CUI: 45301704CAEN: 4312
Activ
PRAHOVA, Sat Novăceşti Com. Floreşti2021-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.224.870 RON
Profit
410.094 RON
Angajati
1
KDU AUTOSERV S.R.L.
CUI: 45180858CAEN: 9531
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2021-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.896.014 RON
Profit
108.810 RON
Angajati
4
MAYA PATIPAN S.R.L.
CUI: 44315116CAEN: 1071
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
478.819 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BATECO CBC HOME S.R.L.
CUI: 46170844CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Sat Bărcăneşti Com. Bărcăneşti2022-05-23
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L.?

CUI-ul LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. este 45288249.

Unde este sediul LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L.?

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Democraţiei nr. 55A, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L.?

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. in 2024?

In 2024, LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 434.300 RON.

Cati angajati are LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L.?

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L.?

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. in 2024?

LOVE FOR LACE UNDERWEAR S.R.L. a inregistrat un profit net de 40.549 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.