Activ e‑Factură

EVA DECO S.R.L.

CUI: 45322251
CIF: 45322251
Reg. Com.: J2021021421403
CAEN: 4751
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 decembrie 2021 · 4 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al textilelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:47

Despre EVA DECO S.R.L.

EVA DECO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al textilelor" (cod CAEN 4751), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EVA DECO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.583 RON, in scadere fata de anul precedent (-12.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.592 RON in 2021 la 129.583 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
129.583 RON
Venituri totale
129.603 RON
Cheltuieli totale
155.659 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
29.848 RON
Stocuri
16.245 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
13.603 RON
Capital propriu
36.283 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Spl. Unirii nr. 289A, 30138
Detalii adresaCLADIREA C1. BIROURI
Telefon0740633872

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Spl. Unirii nr. 289A, 30138
Cod poștal: 30138
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Spl. Unirii nr. 289A, 30138
Detalii
CLADIREA C1. BIROURI
Cod postal
30138
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.12.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
129.583 RON
Rezultat net
-27.286 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 129.583 RON 148.764 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 129.603 RON 148.764 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 155.659 RON 185.580 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 26.056 RON 36.816 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 27.286 RON 38.081 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 11.342 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 29.848 RON 58.738 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 29.848 RON 70.080 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 16.245 RON 17.436 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 4.001 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.603 RON 37.301 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 18.565 RON 6.989 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 36.283 RON 63.569 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active29.848RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

62,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale29.848 RON
Datorii totale18.565 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
121,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 129.583 -12,9% față de anul precedent 129.603 155.659 0 0 26.056 27.286
2023 148.764 -40,0% față de anul precedent 148.764 185.580 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.816 38.081
2022 247.746 +1.164,5% față de anul precedent 247.746 154.561 93.185 +686,4% față de anul precedent 90.190 +700,9% față de anul precedent 0 0
2021 19.592 19.592 7.743 11.849 11.261 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 29.848 29.848 16.245 0 13.603
2023 11.342 58.738 70.080 17.436 4.001 37.301
2022 4.387 101.565 105.952 2.984 180 98.401
2021 0 22.102 22.102 4.990 239 16.873

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 18.565 +165,6% față de anul precedent 36.283 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.989 +62,5% față de anul precedent 63.569 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 4.301 -67,0% față de anul precedent 101.651 Neraportat 1
2021 13.041 11.461 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

57din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VSVoicu SorinadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34132/2026schimbare denumire firmă, modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

schimbare denumire firmă, modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 129.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 129.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
129.583 RON -12.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.286 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.565 RON +165.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 148.764 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 148.764 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
148.764 RON -39.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.081 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.989 RON +62.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 247.746 RON. Profit: 90.190 RON

Cifra de afaceri: 247.746 RON. Profit: 90.190 RON

Cifra de afaceri
247.746 RON +1164.53% față de anul precedent
Profit net
90.190 RON +700.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.301 RON -67.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 19.592 RON. Profit: 11.261 RON

Cifra de afaceri: 19.592 RON. Profit: 11.261 RON

Cifra de afaceri
19.592 RON
Profit net
11.261 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.041 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEVA DECO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4751 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EVA DECO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4751 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

15.092026Mentiune · Buletin 34132/2026schimbare denumire firmă, modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

schimbare denumire firmă; modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LUXURY BEDDING SETS S.R.L.
CUI
45322251
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.09.2026
Registrul Comerțului
J40/21421/2021
EUID
ROONRC.J40/21421/2021
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada SPLAIUL UNIRII, Nr. 307
Județ
București
Număr încheiere
725926
Data încheierii
15.09.2026
Număr dosar
3375473
Data dosarului
25.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Corina Cristina Dima

Subiecte

schimbare denumire firmă, modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3375473 din 25.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34132/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4751, Municipiul Bucureşti

SIM SCORPION TRANS S.R.L.
CUI: 40576569CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.417 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DENIS STAR LIGHTS SRL
CUI: 17930733CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.498 RON
Profit
27.344 RON
Angajati
0
BUBU IMPEX SRL
CUI: 7878646CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1995-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.669 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TIFFANY EXIM S.R.L.
CUI: 15131870CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.126 RON
Profit
68.388 RON
Angajati
0
DESIGNER CASA VIO SRL
CUI: 36621033CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.671 RON
Profit
36.742 RON
Angajati
0
IOANA STAR FASHION S.R.L.
CUI: 49560434CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.519 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4751, Municipiul Bucureşti

I.H.B.MAXIM MARKET S.R.L.
CUI: 45304077CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.903 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STUBBORN SPIRIT S.R.L.
CUI: 45674681CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-02-21
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

YGDRAX S.R.L.
CUI: 45322260CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
905.529 RON
Profit
743.811 RON
Angajati
1
TEODOR WEB SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 45321990CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.141 RON
Profit
1.202 RON
Angajati
0
TWINBOX CONCEPT S.R.L.
CUI: 45197850CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.197 RON
Profit
199.707 RON
Angajati
1
4SIS TOGETHER S.R.L.
CUI: 43618260CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.080.603 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MEDICALWEAR S.R.L.
CUI: 46820963CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.678.548 RON
Profit
921.529 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EVA DECO S.R.L.?

CUI-ul EVA DECO S.R.L. este 45322251.

Unde este sediul EVA DECO S.R.L.?

EVA DECO S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Spl. Unirii nr. 289A, 30138, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EVA DECO S.R.L.?

EVA DECO S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EVA DECO S.R.L. in 2024?

In 2024, EVA DECO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.583 RON.

Cati angajati are EVA DECO S.R.L.?

EVA DECO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EVA DECO S.R.L.?

EVA DECO S.R.L. are codul CAEN principal 4751 (Comerţ cu amănuntul al textilelor).

Ce profit a inregistrat EVA DECO S.R.L. in 2024?

EVA DECO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 27.286 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.