Activ Plătitor TVA

DB 365 TOPCHEFS S.R.L.

CUI: 45350960
CIF: RO45350960
Reg. Com.: J2021021823409
CAEN: 5621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 2021 · 4 ani
Distribuie:

Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:25

Despre DB 365 TOPCHEFS S.R.L.

DB 365 TOPCHEFS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente" (cod CAEN 5621), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DB 365 TOPCHEFS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.397.455 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.9%). Profitul net inregistrat a fost de 273.650 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.156 RON in 2021 la 1.397.455 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.397.455 RON
Venituri totale
1.621.874 RON
Cheltuieli totale
1.312.408 RON
Profit brut
309.466 RON
Profit net
273.650 RON
Marja profit net
19,58%
Active imobilizate
335.259 RON
Active circulante
884.180 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
70.750 RON
Casa & conturi bănci
813.430 RON
Capital propriu
948.862 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Poligrafiei nr. 52-54
Detalii adresaSPATIUL B6
Telefon0761132597

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Poligrafiei nr. 52-54
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Poligrafiei nr. 52-54
Detalii
SPATIUL B6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.397.455 RON
Rezultat net
273.650 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.397.455 RON 1.371.251 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.621.874 RON 1.688.748 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.312.408 RON 1.177.009 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 309.466 RON 511.739 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 273.650 RON 500.017 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 335.259 RON 50.372 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 884.180 RON 716.556 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.219.439 RON 766.928 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 5.285 RON
CreanțeSume de încasat 70.750 RON 171.505 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 813.430 RON 539.766 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 270.577 RON 138.444 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 948.862 RON 628.484 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.219.439RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.219.439 RON
Datorii totale270.577 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,4 %Profit net / active totale
ROE
28,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.397.455 +1,9% față de anul precedent 1.621.874 1.312.408 309.466 -39,5% față de anul precedent 273.650 -45,3% față de anul precedent 0 0
2023 1.371.251 +145,5% față de anul precedent 1.688.748 1.177.009 511.739 +178,0% față de anul precedent 500.017 +184,4% față de anul precedent 0 0
2022 558.454 +48.209,2% față de anul precedent 652.928 468.873 184.055 175.846 0 0
2021 1.156 1.156 5.220 0 0 4.064 4.099

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 335.259 884.180 1.219.439 0 70.750 813.430
2023 50.372 716.556 766.928 5.285 171.505 539.766
2022 0 206.726 206.726 317 12.071 194.338
2021 0 3.127 3.127 0 0 3.127

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 270.577 +95,4% față de anul precedent 948.862 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 138.444 +298,1% față de anul precedent 628.484 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 34.779 +395,0% față de anul precedent 171.947 Neraportat 1
2021 7.026 -3.899 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.397.455 RON. Profit: 273.650 RON

Cifra de afaceri: 1.397.455 RON. Profit: 273.650 RON

Cifra de afaceri
1.397.455 RON +1.91% față de anul precedent
Profit net
273.650 RON -45.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
270.577 RON +95.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.371.251 RON. Profit: 500.017 RON

Cifra de afaceri: 1.371.251 RON. Profit: 500.017 RON

Cifra de afaceri
1.371.251 RON +145.54% față de anul precedent
Profit net
500.017 RON +184.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
138.444 RON +298.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 558.454 RON. Profit: 175.846 RON

Cifra de afaceri: 558.454 RON. Profit: 175.846 RON

Cifra de afaceri
558.454 RON +48209.17% față de anul precedent
Profit net
175.846 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
34.779 RON +395% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.156 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.156 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.156 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.099 RON
Angajati
0
Datorii
7.026 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDB 365 TOPCHEFS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5621 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DB 365 TOPCHEFS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5621 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5621, Municipiul Bucureşti

PRUDENT STIL SRL
CUI: 33437347CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.412.009 RON
Profit
214.221 RON
Angajati
3
DAS WESEN SRL
CUI: 32922343CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.349.598 RON
Profit
32.959 RON
Angajati
3
TOSCANA FOOD S.R.L.
CUI: 49163965CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.444.414 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ELECTROSTAR IMPEX SRL
CUI: 22915608CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.318.736 RON
Profit
76.500 RON
Angajati
6
MUMBAI FOOD S.R.L.
CUI: 42746201CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.653.498 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
SAMMARINESE SRL
CUI: 35788310CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.018.354 RON
Profit
199.898 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5621, Municipiul Bucureşti

CORSOR GASTRO AGAIN S.R.L.
CUI: 45335421CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.635.712 RON
Profit
75.547 RON
Angajati
2
RITA CATERING S.R.L.
CUI: 45557894CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.562 RON
Profit
36.769 RON
Angajati
1
OMG FOOD S.R.L.
CUI: 45200467CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
584.171 RON
Profit
33.130 RON
Angajati
4

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SOCIETE GOURMET EVENTS S.R.L.
CUI: 45350936CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.837 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HERMES DIGITAL SPEDITION S.R.L.
CUI: 45350987CAEN: 5226
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.737 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
HIGH TECH STRATEGY S.R.L.
CUI: 45339334CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.990 RON
Profit
49.156 RON
Angajati
0
NOVOSOFT S.R.L.
CUI: 45364893CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-12-16
fara e-Factura
GHERMAN IULIAN AC CONCEPT S.R.L.
CUI: 45221478CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.700 RON
Profit
99.867 RON
Angajati
0
PNE RO SUNLAND 8 S.R.L.
CUI: 45505100CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-01-20
fara e-Factura
THAT ANDU MEDIA S.R.L.
CUI: 46854583CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
642.205 RON
Profit
406.808 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DB 365 TOPCHEFS S.R.L.?

CUI-ul DB 365 TOPCHEFS S.R.L. este 45350960.

Unde este sediul DB 365 TOPCHEFS S.R.L.?

DB 365 TOPCHEFS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Poligrafiei nr. 52-54, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DB 365 TOPCHEFS S.R.L.?

DB 365 TOPCHEFS S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DB 365 TOPCHEFS S.R.L. in 2024?

In 2024, DB 365 TOPCHEFS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.397.455 RON.

Cati angajati are DB 365 TOPCHEFS S.R.L.?

DB 365 TOPCHEFS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DB 365 TOPCHEFS S.R.L.?

DB 365 TOPCHEFS S.R.L. are codul CAEN principal 5621 (Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente).

Ce profit a inregistrat DB 365 TOPCHEFS S.R.L. in 2024?

DB 365 TOPCHEFS S.R.L. a inregistrat un profit net de 273.650 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.