Activ Plătitor TVAe‑Factură

TNYTOPSHOP S.R.L.

CUI: 45374994
CIF: RO45374994
Reg. Com.: J2021001504278
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 decembrie 2021 · 4 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 22:45

Despre TNYTOPSHOP S.R.L.

TNYTOPSHOP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Bicaz, judetul NEAMŢ, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TNYTOPSHOP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 653.452 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.9%). Profitul net inregistrat a fost de 146.980 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut de la 547.533 RON in 2022 la 653.452 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
653.452 RON
Venituri totale
653.452 RON
Cheltuieli totale
490.303 RON
Profit brut
163.149 RON
Profit net
146.980 RON
Marja profit net
22,49%
Active imobilizate
3.361 RON
Active circulante
333.116 RON
Stocuri
2.454 RON
Creanțe
316.681 RON
Casa & conturi bănci
13.981 RON
Capital propriu
246.419 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Orş. Bicaz, Str DIMITRIE LEONIDA , 615100
Telefon0753937271

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Orş. Bicaz, Str DIMITRIE LEONIDA , 615100
Cod poștal: 615100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Orş. Bicaz, Str DIMITRIE LEONIDA , 615100
Cod postal
615100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.12.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
653.452 RON
Rezultat net
146.980 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 653.452 RON 594.348 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 653.452 RON 594.348 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 490.303 RON 473.177 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 163.149 RON 121.171 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 146.980 RON 115.227 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.361 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 333.116 RON 259.152 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 336.477 RON 259.152 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.454 RON 6.818 RON
CreanțeSume de încasat 316.681 RON 232.434 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.981 RON 19.900 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 90.058 RON 81.738 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 246.419 RON 177.414 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 10 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active336.477RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

26,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale336.477 RON
Datorii totale90.058 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
43,7 %Profit net / active totale
ROE
59,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 653.452 +9,9% față de anul precedent 653.452 490.303 163.149 +34,6% față de anul precedent 146.980 +27,6% față de anul precedent 0 0
2023 594.348 +8,6% față de anul precedent 594.348 473.177 121.171 +31,1% față de anul precedent 115.227 +32,5% față de anul precedent 0 0
2022 547.533 547.533 455.071 92.462 86.987 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.361 333.116 336.477 2.454 316.681 13.981
2023 0 259.152 259.152 6.818 232.434 19.900
2022 0 155.150 155.150 137 134.566 20.447

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 90.058 +10,2% față de anul precedent 246.419 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2023 81.738 +20,3% față de anul precedent 177.414 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2022 67.963 87.187 Neraportat 11

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 653.452 RON. Profit: 146.980 RON

Cifra de afaceri: 653.452 RON. Profit: 146.980 RON

Cifra de afaceri
653.452 RON +9.94% față de anul precedent
Profit net
146.980 RON +27.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
90.058 RON +10.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 594.348 RON. Profit: 115.227 RON

Cifra de afaceri: 594.348 RON. Profit: 115.227 RON

Cifra de afaceri
594.348 RON +8.55% față de anul precedent
Profit net
115.227 RON +32.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
81.738 RON +20.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 547.533 RON. Profit: 86.987 RON

Cifra de afaceri: 547.533 RON. Profit: 86.987 RON

Cifra de afaceri
547.533 RON
Profit net
86.987 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11
Datorii
67.963 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTNYTOPSHOP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Orş. Bicaz (NEAMŢ)

TNYTOPSHOP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Orş. Bicaz (NEAMŢ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Neamţ

RALSAVO 3188 S.R.L.
CUI: 46354979CAEN: 8299
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2022-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
718.035 RON
Profit
90.180 RON
Angajati
10
PUNCT OIL SRL
CUI: 31076742CAEN: 8299
Activ
NEAMŢ, Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei2013-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
610.139 RON
Profit
100.754 RON
Angajati
8
ERIKMAR FOOD S.R.L.
CUI: 46415464CAEN: 8299
Activ
NEAMŢ, Sat Gâdinţi Com. Gâdinţi2022-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
739.288 RON
Profit
36.643 RON
Angajati
11
CLAU & DASY S.R.L.
CUI: 45758340CAEN: 8299
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2022-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.023 RON
Profit
102.554 RON
Angajati
8
LUCRIS INVEST SRL
CUI: 21766281CAEN: 8299
Activ
NEAMŢ, Sat Negreşti Com. Negreşti2007-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
979.152 RON
Profit
28.541 RON
Angajati
14

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Neamţ

GRIGORAS INVEST COMPANY S.R.L.
CUI: 45354016CAEN: 8299
Activ
NEAMŢ, Sat Valea Seacă Com. Bălţăteşti2021-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.673.051 RON
Profit
230.697 RON
Angajati
25
GRIGOROAIA PROFI S.R.L.
CUI: 45393139CAEN: 8299
Activ
NEAMŢ, Sat Valea Arini Com. Bălţăteşti2021-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
516.583 RON
Profit
118.104 RON
Angajati
7
ARCHIVE MANAGEMENT 2 S.R.L.
CUI: 45187465CAEN: 8299
Activ
NEAMŢ, Sat Săbăoani Com. Săbăoani2021-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.146 RON
Profit
27.325 RON
Angajati
1
RED LION STORE S.R.L.
CUI: 45435455CAEN: 8299
Activ
NEAMŢ, Sat Stejaru Com. Farcaşa2022-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.219.459 RON
Profit
51.611 RON
Angajati
20

Alte firme din Neamţ

DALMAN INTERMEDIERE S.R.L.
CUI: 45368453CAEN: 7112
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2021-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.145.511 RON
Profit
425.994 RON
Angajati
1
ANDRIEŞI CRIS S.R.L.
CUI: 45375000CAEN: 5621
Activ
NEAMŢ, Sat Orţăşti Com. Drăgăneşti2021-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.533 RON
Profit
10.103 RON
Angajati
0
EVOTESTLAB TINA S.R.L.
CUI: 45354008CAEN: 6201
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2021-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.974 RON
Profit
285.688 RON
Angajati
0
ALPHA INSPIRE S.R.L.
CUI: 45404505CAEN: 7810
Activ
NEAMŢ, Sat Săbăoani Com. Săbăoani2021-12-24
fara e-Factura
MAR & ADA TRANSPORT S.R.L.
CUI: 45145702CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2021-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
875.735 RON
Profit
91.850 RON
Angajati
2
ATLAS PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45579485CAEN: 4399
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.564.393 RON
Profit
169.589 RON
Angajati
10
PÎRVU CLASS TRANSPORT S.R.L.
CUI: 43160927CAEN: 4931
Activ
NEAMŢ, Sat Galu Com. Poiana Teiului2020-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.800 RON
Profit
7.882 RON
Angajati
0
DPSINDUSTRY S.R.L.
CUI: 47507752CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Tupilaţi Com. Tupilaţi2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.904 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IOPHI COM S.R.L.
CUI: 2046225CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Negreşti Com. Negreşti1992-11-29
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TNYTOPSHOP S.R.L.?

CUI-ul TNYTOPSHOP S.R.L. este 45374994.

Unde este sediul TNYTOPSHOP S.R.L.?

TNYTOPSHOP S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Orş. Bicaz, Str DIMITRIE LEONIDA , 615100, Orş. Bicaz, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata TNYTOPSHOP S.R.L.?

TNYTOPSHOP S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TNYTOPSHOP S.R.L. in 2024?

In 2024, TNYTOPSHOP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 653.452 RON.

Cati angajati are TNYTOPSHOP S.R.L.?

TNYTOPSHOP S.R.L. a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are TNYTOPSHOP S.R.L.?

TNYTOPSHOP S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat TNYTOPSHOP S.R.L. in 2024?

TNYTOPSHOP S.R.L. a inregistrat un profit net de 146.980 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.