Activ

HOR-VELTOUR S.R.L.

CUI: 45420705
CIF: 45420705
Reg. Com.: J33/2361/2021
CAEN: 5590
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 decembrie 2021 · 4 ani
Distribuie:

Alte servicii de cazare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:08

Despre HOR-VELTOUR S.R.L.

HOR-VELTOUR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Suceava, judetul SUCEAVA, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte servicii de cazare" (cod CAEN 5590), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HOR-VELTOUR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
1.348 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
203 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
203 RON
Capital propriu
-7.929 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Samoil Isopescu nr. 21, 720036

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Samoil Isopescu nr. 21, 720036
Cod poștal: 720036
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Samoil Isopescu nr. 21, 720036
Cod postal
720036
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.12.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-1.348 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.348 RON 7.011 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.348 RON 7.011 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.348 RON 7.011 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 203 RON 203 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 203 RON 203 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 203 RON 203 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.132 RON 6.784 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -7.929 RON -6.581 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active203RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4.005,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale203 RON
Datorii totale8.132 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-3.905,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 1.348 0 0 1.348 1.348
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 7.011 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.011 7.011
2022 445 +97,8% față de anul precedent 445 429 16 -92,9% față de anul precedent 12 -94,5% față de anul precedent 0 0
2021 225 225 0 225 218 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 203 203 0 0 203
2023 0 203 203 0 0 203
2022 0 748 748 0 0 748
2021 122 303 425 0 0 303

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.132 +19,9% față de anul precedent -7.929 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.784 +2.033,3% față de anul precedent -6.581 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 318 +4.442,9% față de anul precedent 430 Neraportat 1
2021 7 418 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.348 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.132 RON +19.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.011 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.784 RON +2033.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 445 RON. Profit: 12 RON

Cifra de afaceri: 445 RON. Profit: 12 RON

Cifra de afaceri
445 RON +97.78% față de anul precedent
Profit net
12 RON -94.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
318 RON +4442.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHOR-VELTOUR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5590 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

HOR-VELTOUR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5590 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 225 RON. Profit: 218 RON

Cifra de afaceri: 225 RON. Profit: 218 RON

Cifra de afaceri
225 RON
Profit net
218 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5590, Suceava

TURISM A FRAME S.R.L.
CUI: 45230735CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Sat Şaru Bucovinei Com. Şaru Dornei2021-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.403 RON
Profit
200.360 RON
Angajati
0
BALNEAR TRAVEL S.R.L.
CUI: 45515511CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Sat Cacica Com. Cacica2022-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEXIRAR TOUR S.R.L.
CUI: 45662245CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2022-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.218 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

DAVID SDP PETREA S.R.L.
CUI: 45420683CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Orş. Broşteni2021-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.579 RON
Profit
92.908 RON
Angajati
2
PRELI TEAM WORK S.R.L.
CUI: 45420721CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Horodnic de Jos Com. Horodnic de Jos2021-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.357.460 RON
Profit
1.003.219 RON
Angajati
2
QUEENTUDOTRANS S.R.L.
CUI: 45430423CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Cozăneşti Com. Dorna-Arini2022-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
574.719 RON
Profit
4.557 RON
Angajati
1
M&C NUTRIFOOD S.R.L.
CUI: 45297093CAEN: 9621
Activ
SUCEAVA, Sat Rădăşeni Com. Rădăşeni2021-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.197 RON
Profit
26.810 RON
Angajati
2
CIOCO COFFEE S.R.L.
CUI: 45515481CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2022-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.653 RON
Profit
5.083 RON
Angajati
0
RAPIDO THERMO SERVICE SRL
CUI: 26512748CAEN: 4322
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.908 RON
Profit
27.493 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HOR-VELTOUR S.R.L.?

CUI-ul HOR-VELTOUR S.R.L. este 45420705.

Unde este sediul HOR-VELTOUR S.R.L.?

HOR-VELTOUR S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Samoil Isopescu nr. 21, 720036, Mun. Suceava, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata HOR-VELTOUR S.R.L.?

HOR-VELTOUR S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HOR-VELTOUR S.R.L. in 2024?

In 2024, HOR-VELTOUR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are HOR-VELTOUR S.R.L.?

HOR-VELTOUR S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are HOR-VELTOUR S.R.L.?

HOR-VELTOUR S.R.L. are codul CAEN principal 5590 (Alte servicii de cazare).

Ce profit a inregistrat HOR-VELTOUR S.R.L. in 2024?

HOR-VELTOUR S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.348 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.