Activ

ANASTASIA VET S.R.L.

CUI: 45521351
CIF: 45521351
Reg. Com.: J15/105/2022
CAEN: 7500
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 ianuarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități veterinare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:55

Despre ANASTASIA VET S.R.L.

ANASTASIA VET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vişina Com. Vişina, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANASTASIA VET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 105.653 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+121.6%). Profitul net inregistrat a fost de 12.944 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
105.653 RON
Venituri totale
105.994 RON
Cheltuieli totale
92.322 RON
Profit brut
13.672 RON
Profit net
12.944 RON
Marja profit net
12,25%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
159.104 RON
Stocuri
67.671 RON
Creanțe
60.209 RON
Casa & conturi bănci
31.224 RON
Capital propriu
84.648 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Vişina Com. Vişina, Str. Mihai Viteazu nr. 101, 137515

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Vişina Com. Vişina, Str. Mihai Viteazu nr. 101, 137515
Cod poștal: 137515
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Vişina Com. Vişina, Str. Mihai Viteazu nr. 101, 137515
Cod postal
137515
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.01.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
105.653 RON
Rezultat net
12.944 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 105.653 RON 47.687 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 105.994 RON 47.687 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 92.322 RON -24.287 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 13.672 RON 71.974 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 12.944 RON 71.504 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 159.104 RON 75.907 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 159.104 RON 75.907 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 67.671 RON 38.495 RON
CreanțeSume de încasat 60.209 RON 16.405 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 31.224 RON 21.007 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 74.456 RON 4.403 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 84.648 RON 71.504 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active159.104RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale159.104 RON
Datorii totale74.456 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,1 %Profit net / active totale
ROE
15,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 105.653 +121,6% față de anul precedent 105.994 92.322 13.672 -81,0% față de anul precedent 12.944 -81,9% față de anul precedent 0 0
2023 47.687 47.687 -24.287 71.974 71.504 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 159.104 159.104 67.671 60.209 31.224
2023 0 75.907 75.907 38.495 16.405 21.007

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 74.456 +1.591,0% față de anul precedent 84.648 Neraportat 0
2023 4.403 71.504 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

8din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 105.653 RON. Profit: 12.944 RON

Cifra de afaceri: 105.653 RON. Profit: 12.944 RON

Cifra de afaceri
105.653 RON +121.56% față de anul precedent
Profit net
12.944 RON -81.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
74.456 RON +1591.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 47.687 RON. Profit: 71.504 RON

Cifra de afaceri: 47.687 RON. Profit: 71.504 RON

Cifra de afaceri
47.687 RON
Profit net
71.504 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.403 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANASTASIA VET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Vişina Com. Vişina (DÂMBOVIŢA)

ANASTASIA VET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Vişina Com. Vişina (DÂMBOVIŢA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7500, Dâmboviţa

HOPE FOR ANIMALS S.R.L.
CUI: 42012043CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ungureni Com. Corbii Mari2019-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.079 RON
Profit
8.484 RON
Angajati
1
GOOD TO THE BONE S.R.L.
CUI: 47354438CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Micloşanii Mici Com. Malu cu Flori2022-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.900 RON
Profit
27.657 RON
Angajati
1
SACHE SOCIAL S.R.L.
CUI: 43494269CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Colacu Orş. Răcari2020-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.437 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AMIVET IMPEX SRL
CUI: 17092394CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.538 RON
Profit
9.040 RON
Angajati
1
VET BY PET S.R.L.-D.
CUI: 43798632CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.758 RON
Profit
150.586 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7500, Dâmboviţa

MITREA ADR VET S.R.L.
CUI: 45473718CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Viforâta Com. Aninoasa2022-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.857 RON
Profit
7.248 RON
Angajati
1
ECTO GRUP S.R.L.
CUI: 45644486CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu2022-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.422 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LARAVET S.R.L.
CUI: 45403682CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Produleşti Com. Produleşti2021-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.179 RON
Profit
100.645 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

LIVIX GLOBAL S.R.L.
CUI: 45521319CAEN: 5610
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti2022-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.548 RON
Profit
8.262 RON
Angajati
3
FLORALEX PROMPTAUTO S.R.L.
CUI: 45505674CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Răzvad Com. Răzvad2022-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.301 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OLBO ARTCOB S.R.L.
CUI: 45528414CAEN: 9621
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2022-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.687 RON
Profit
8.723 RON
Angajati
3
DESIRE CORNER S.R.L.
CUI: 43818187CAEN: 9602
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2021-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRUH INSTALL S.R.L.
CUI: 47131754CAEN: 4322
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti2022-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.000 RON
Profit
130.901 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANASTASIA VET S.R.L.?

CUI-ul ANASTASIA VET S.R.L. este 45521351.

Unde este sediul ANASTASIA VET S.R.L.?

ANASTASIA VET S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Vişina Com. Vişina, Str. Mihai Viteazu nr. 101, 137515, Sat Vişina Com. Vişina, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata ANASTASIA VET S.R.L.?

ANASTASIA VET S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANASTASIA VET S.R.L. in 2024?

In 2024, ANASTASIA VET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 105.653 RON.

Ce activitate are ANASTASIA VET S.R.L.?

ANASTASIA VET S.R.L. are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).

Ce profit a inregistrat ANASTASIA VET S.R.L. in 2024?

ANASTASIA VET S.R.L. a inregistrat un profit net de 12.944 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.