Activ Plătitor TVAe‑Factură

FALUPINVEST S.R.L.

CUI: 45532261
CIF: RO45532261
Reg. Com.: J2022000232085
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 ianuarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:58

Despre FALUPINVEST S.R.L.

FALUPINVEST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FALUPINVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
2.908 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
216.334 RON
Active circulante
42.229 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
42.133 RON
Casa & conturi bănci
96 RON
Capital propriu
-10.235 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Crişan nr. 16, 500040

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Crişan nr. 16, 500040
Cod poștal: 500040
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Crişan nr. 16, 500040
Cod postal
500040
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.01.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.908 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.908 RON 3.591 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.908 RON 3.591 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.908 RON 3.591 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 216.334 RON 115.719 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 42.229 RON 22.609 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 258.563 RON 138.328 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 42.133 RON 22.537 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 96 RON 72 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 268.798 RON 145.655 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -10.235 RON -7.327 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active258.563RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

104,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale258.563 RON
Datorii totale268.798 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-4,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 2.908 0 0 2.908 2.908
2023 0 0 3.591 0 0 3.591 3.591
2022 0 0 3.936 0 0 3.936 3.936

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 216.334 42.229 258.563 0 42.133 96
2023 115.719 22.609 138.328 0 22.537 72
2022 40.836 8.037 48.873 0 8.035 2

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 268.798 +84,5% față de anul precedent -10.235 Neraportat 0
2023 145.655 +176,9% față de anul precedent -7.327 Neraportat 0
2022 52.609 -3.736 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MRMihaela RoscaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25306/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.908 RON
Angajati
0
Datorii
268.798 RON +84.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.591 RON
Angajati
0
Datorii
145.655 RON +176.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.936 RON
Angajati
0
Datorii
52.609 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFALUPINVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

FALUPINVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.072026Mentiune · Buletin 25306/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 30.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FALUPINVEST S.R.L.
CUI
45532261
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.07.2026
Registrul Comerțului
J8/232/2022
EUID
ROONRC.J8/232/2022
Sediu
Municipiul Braşov, Jud. Braşov, Strada CRIŞAN, Nr. 16, Ap. 1
Județ
Braşov
Număr încheiere
532953
Data încheierii
03.07.2026
Număr dosar
2486539
Data dosarului
22.06.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Codruta-Anca Andrei

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 22.06.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 11.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 25306/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Braşov

STEFI G.M.C. DESIGN S.R.L.
CUI: 45454414CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Orş. Victoria2022-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.467 RON
Profit
8.421 RON
Angajati
1
IZVOR BETON S.R.L.
CUI: 45545644CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2022-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSTRUCT GENERATOR S.R.L.
CUI: 45404840CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2021-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.367.644 RON
Profit
177.519 RON
Angajati
38
CIPSARANICO TRANS S.R.L.
CUI: 45555818CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2022-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.575 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

BVG E-COMMERCE S.R.L.
CUI: 45532270CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2022-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.102 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAUI DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 45521270CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2022-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.803 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AMARES INSTAL S.R.L.
CUI: 45537617CAEN: 4674
Activ
BRAŞOV, Sat Boholţ Com. Beclean2022-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.060.155 RON
Profit
70.439 RON
Angajati
2
RODUTI MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 45605762CAEN: 7810
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2022-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CĂSUŢELE GÖLSCH S.R.L.
CUI: 44739740CAEN: 5520
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2021-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.433 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ACADEMIA ANDRONIKON S.R.L.
CUI: 46326162CAEN: 8533
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2022-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GELANCAR SRL
CUI: 36935559CAEN: 4789
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-01-19
fara e-Factura
ALAMEL S.R.L.
CUI: 52719077CAEN: 6812
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2025-10-17
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FALUPINVEST S.R.L.?

CUI-ul FALUPINVEST S.R.L. este 45532261.

Unde este sediul FALUPINVEST S.R.L.?

FALUPINVEST S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Crişan nr. 16, 500040, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata FALUPINVEST S.R.L.?

FALUPINVEST S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FALUPINVEST S.R.L. in 2024?

In 2024, FALUPINVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are FALUPINVEST S.R.L.?

FALUPINVEST S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat FALUPINVEST S.R.L. in 2024?

FALUPINVEST S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.908 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.