Activ Plătitor TVA

INTER BAG MANUFATTURA S.R.L.

CUI: 45548713
CIF: RO45548713
Reg. Com.: J02/150/2022
CAEN: 1419
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 ianuarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:08

Despre INTER BAG MANUFATTURA S.R.L.

INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Ineu, judetul ARAD, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1419). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 382.998 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-69.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 1.321.733 RON in 2022 la 382.998 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
382.998 RON
Venituri totale
398.901 RON
Cheltuieli totale
498.389 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
38.518 RON
Active circulante
29.516 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.920 RON
Casa & conturi bănci
25.596 RON
Capital propriu
7.588 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Orş. Ineu, Str. Gheorghe Doja nr. 71, 315300

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Orş. Ineu, Str. Gheorghe Doja nr. 71, 315300
Cod poștal: 315300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Orş. Ineu, Str. Gheorghe Doja nr. 71, 315300
Cod postal
315300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.01.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Ineu
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
382.998 RON
Rezultat net
-99.488 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 382.998 RON 1.263.974 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 398.901 RON 1.293.356 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 498.389 RON 1.173.813 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 119.543 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 106.876 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 99.488 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 99.488 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 38.518 RON 51.724 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 29.516 RON 257.189 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 68.034 RON 308.913 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.920 RON 30.421 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.596 RON 226.768 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 60.446 RON 201.837 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.588 RON 107.076 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 23 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active68.034RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

88,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale68.034 RON
Datorii totale60.446 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
11,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 382.998 -69,7% față de anul precedent 398.901 498.389 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 99.488 99.488
2023 1.263.974 -4,4% față de anul precedent 1.293.356 1.173.813 119.543 -37,1% față de anul precedent 106.876 -39,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.321.733 1.325.374 1.135.386 189.988 177.007 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 38.518 29.516 68.034 0 3.920 25.596
2023 51.724 257.189 308.913 0 30.421 226.768
2022 64.931 239.438 304.369 0 122.972 116.466

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 60.446 -70,1% față de anul precedent 7.588 Neraportat 8 -65,2% față de anul precedent
2023 201.837 +57,5% față de anul precedent 107.076 Neraportat 23 -36,1% față de anul precedent
2022 128.179 177.207 Neraportat 36

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

78din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 382.998 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 382.998 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
382.998 RON -69.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
99.488 RON
Angajati
8 -65.22% față de anul precedent
Datorii
60.446 RON -70.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.263.974 RON. Profit: 106.876 RON

Cifra de afaceri: 1.263.974 RON. Profit: 106.876 RON

Cifra de afaceri
1.263.974 RON -4.37% față de anul precedent
Profit net
106.876 RON -39.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 -36.11% față de anul precedent
Datorii
201.837 RON +57.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.321.733 RON. Profit: 177.007 RON

Cifra de afaceri: 1.321.733 RON. Profit: 177.007 RON

Cifra de afaceri
1.321.733 RON
Profit net
177.007 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
36
Datorii
128.179 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINTER BAG MANUFATTURA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1419 in Orş. Ineu (ARAD)

INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1419 in Orş. Ineu (ARAD)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1419, Arad

ITALIAN FASHION S.R.L.
CUI: 22443106CAEN: 1419
Activ
ARAD, Orş. Ineu2007-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.716.967 RON
Profit
199.537 RON
Angajati
18
DAMERMET SRL
CUI: 30665898CAEN: 1419
Activ
ARAD, Sat Şiad Com. Craiva2012-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.374 RON
Profit
22.039 RON
Angajati
3
LOTUS IND-IMPEX SRL
CUI: 5331757CAEN: 1419
Activ
ARAD, Mun. Arad1994-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.931.705 RON
Profit
0 RON
Angajati
58
AMBRA COUTURE S.R.L.
CUI: 43318270CAEN: 1419
Activ
ARAD, Sat Sâmbăteni Com. Păuliş2020-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.667 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1419, Arad

ATELIER SAMARA 2019 S.R.L.
CUI: 44505404CAEN: 1419
Activ
ARAD, Sat Sânleani Com. Livada2021-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.281 RON
Profit
3.830 RON
Angajati
1

Alte firme din Arad

SOPHIE & ALEX AMBIENT S.R.L.
CUI: 45548705CAEN: 4711
Activ
ARAD, Sat Livada Com. Livada2022-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.000 RON
Profit
537 RON
Angajati
1
LUCKY FRESH S.R.L.
CUI: 45529207CAEN: 4721
Activ
ARAD, Sat Bocsig Com. Bocsig2022-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
891.574 RON
Profit
143.480 RON
Angajati
2
DEEP TISSUE MASSAGE S.R.L.
CUI: 45565145CAEN: 9623
Activ
ARAD, Orş. Lipova2022-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.800 RON
Profit
2.449 RON
Angajati
0
VIO&VIO EXPEDITION S.R.L.
CUI: 45395539CAEN: 4941
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
662 RON
Profit
2.723 RON
Angajati
0
GALEON PRIM S.R.L.
CUI: 45708032CAEN: 5320
Activ
ARAD, Mun. Arad2022-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.799 RON
Profit
5.251 RON
Angajati
0
CROITORIA LAC S.R.L.
CUI: 44018891CAEN: 1421
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.725 RON
Profit
1.589 RON
Angajati
0
TRIPLE-S SOFTWARE S.R.L.
CUI: 46846009CAEN: 6210
Activ
ARAD, Mun. Arad2022-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.867 RON
Profit
251.337 RON
Angajati
1
JONICO TRANS SRL
CUI: 22990626CAEN: 4941
Activ
ARAD, Sat Vinga Com. Vinga2007-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.152 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INTER BAG MANUFATTURA S.R.L.?

CUI-ul INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. este 45548713.

Unde este sediul INTER BAG MANUFATTURA S.R.L.?

INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Orş. Ineu, Str. Gheorghe Doja nr. 71, 315300, Orş. Ineu, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata INTER BAG MANUFATTURA S.R.L.?

INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. in 2024?

In 2024, INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 382.998 RON.

Cati angajati are INTER BAG MANUFATTURA S.R.L.?

INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are INTER BAG MANUFATTURA S.R.L.?

INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. are codul CAEN principal 1419.

Ce profit a inregistrat INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. in 2024?

INTER BAG MANUFATTURA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 99.488 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.