Activ e‑Factură

IOANINACONTEX S.R.L.

CUI: 45579442
CIF: 45579442
Reg. Com.: J27/146/2022
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 februarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:42

Despre IOANINACONTEX S.R.L.

IOANINACONTEX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, IOANINACONTEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.040 RON. Profitul net inregistrat a fost de 6.474 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
11.040 RON
Venituri totale
11.040 RON
Cheltuieli totale
4.235 RON
Profit brut
6.805 RON
Profit net
6.474 RON
Marja profit net
58,64%
Active imobilizate
864 RON
Active circulante
7.714 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.000 RON
Casa & conturi bănci
6.714 RON
Capital propriu
7.474 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Apusului nr. 16B
Telefon0740009525

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Apusului nr. 16B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Apusului nr. 16B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.02.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2022 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
11.040 RON
Rezultat net
6.474 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 11.040 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 11.040 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.235 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.805 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.474 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 864 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.714 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.578 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 1.000 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.714 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.104 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.474 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active8.578RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

12,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.578 RON
Datorii totale1.104 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
75,5 %Profit net / active totale
ROE
86,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 11.040 11.040 4.235 6.805 6.474 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 864 7.714 8.578 0 1.000 6.714

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 1.104 7.474 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 11.040 RON. Profit: 6.474 RON

Cifra de afaceri: 11.040 RON. Profit: 6.474 RON

Cifra de afaceri
11.040 RON
Profit net
6.474 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.104 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIOANINACONTEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

IOANINACONTEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Neamţ

CONT BEST SRL
CUI: 15836390CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2003-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
APRODU CONTAB S.R.L.
CUI: 2065510CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.200 RON
Profit
5.014 RON
Angajati
0
SERVCONT FINANCIAR S.R.L.
CUI: 48851346CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Sat Ţibucani Com. Ţibucani2023-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.600 RON
Profit
5.829 RON
Angajati
0
ECATIS SRL
CUI: 16264793CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.800 RON
Profit
755 RON
Angajati
0
PRO FINANCIAL SERVICES S.R.L.
CUI: 50102155CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Sat Pârâul Fagului Com. Poiana Teiului2024-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.650 RON
Profit
7.769 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Neamţ

INCONT EXPERT CONTAB S.R.L.
CUI: 45224938CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2021-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.300 RON
Profit
124.428 RON
Angajati
2
CONT EXPERT AZ S.R.L.
CUI: 44711129CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2021-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.457 RON
Profit
176.620 RON
Angajati
2
TAXCONTEXPERT S.R.L.
CUI: 45727506CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Sat Soci Com. Borca2022-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.750 RON
Profit
162.374 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

JSK AVODA S.R.L.
CUI: 45579426CAEN: 4332
Activ
NEAMŢ, Sat Traian Com. Săbăoani2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.345 RON
Profit
22.377 RON
Angajati
2
ATLAS PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45579485CAEN: 4399
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.564.393 RON
Profit
169.589 RON
Angajati
10
RO ESGAS NEAMT S.R.L.
CUI: 45569279CAEN: 4322
Activ
NEAMŢ, Sat Bistriţa Com. Alexandru cel Bun2022-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.726 RON
Profit
147.977 RON
Angajati
1
IRINA TKW FOREST S.R.L.
CUI: 45602529CAEN: 0220
Activ
NEAMŢ, Sat Pipirig Com. Pipirig2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.286.452 RON
Profit
71.039 RON
Angajati
7
DALMAN INTERMEDIERE S.R.L.
CUI: 45368453CAEN: 7112
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2021-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.145.511 RON
Profit
425.994 RON
Angajati
1
LUMÂNĂRI DIN CEARĂ S.R.L.
CUI: 43385717CAEN: 3299
Activ
NEAMŢ, Sat Zăneşti Com. Zăneşti2020-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.998 RON
Profit
7.993 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IOANINACONTEX S.R.L.?

CUI-ul IOANINACONTEX S.R.L. este 45579442.

Unde este sediul IOANINACONTEX S.R.L.?

IOANINACONTEX S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Apusului nr. 16B, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata IOANINACONTEX S.R.L.?

IOANINACONTEX S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IOANINACONTEX S.R.L. in 2022?

In 2022, IOANINACONTEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.040 RON.

Ce activitate are IOANINACONTEX S.R.L.?

IOANINACONTEX S.R.L. are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat IOANINACONTEX S.R.L. in 2022?

IOANINACONTEX S.R.L. a inregistrat un profit net de 6.474 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.