Activ Plătitor TVA

CLAU WORKS S.R.L.

CUI: 45603710
CIF: RO45603710
Reg. Com.: J12/665/2022
CAEN: 4312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 februarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Lucrări de pregătire a terenului

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:15

Despre CLAU WORKS S.R.L.

CLAU WORKS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Suatu Com. Suatu, judetul CLUJ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pregătire a terenului" (cod CAEN 4312), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CLAU WORKS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 56.437 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+89.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.240 RON in 2022 la 56.437 RON in 2024. Datoriile raportate (312.386 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
56.437 RON
Venituri totale
107.997 RON
Cheltuieli totale
196.340 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
239.647 RON
Active circulante
34.677 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
24.888 RON
Casa & conturi bănci
9.789 RON
Capital propriu
-173.174 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Suatu Com. Suatu, SUATU nr. 538, 407545

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Suatu Com. Suatu, SUATU nr. 538, 407545
Cod poștal: 407545
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Suatu Com. Suatu, SUATU nr. 538, 407545
Cod postal
407545
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.02.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
56.437 RON
Rezultat net
-88.343 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 56.437 RON 29.789 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 107.997 RON 43.106 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 196.340 RON 93.386 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 88.343 RON 50.280 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 88.343 RON 50.280 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 239.647 RON 318.425 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 34.677 RON 240.458 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 274.324 RON 558.883 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 137 RON
CreanțeSume de încasat 24.888 RON 227.308 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.789 RON 13.013 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 312.386 RON 457.042 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -173.174 RON -84.831 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active274.324RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

113,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale274.324 RON
Datorii totale312.386 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-63,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 56.437 +89,5% față de anul precedent 107.997 196.340 0 0 88.343 88.343
2023 29.789 +819,4% față de anul precedent 43.106 93.386 0 0 50.280 50.280
2022 3.240 3.240 37.794 0 0 34.554 34.651

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 239.647 34.677 274.324 0 24.888 9.789
2023 318.425 240.458 558.883 137 227.308 13.013
2022 113.580 29.227 142.807 0 28.143 1.084

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 312.386 -31,7% față de anul precedent -173.174 Neraportat 2
2023 457.042 +157,7% față de anul precedent -84.831 Neraportat 0
2022 177.358 -34.551 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 56.437 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.437 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.437 RON +89.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
88.343 RON
Angajati
2
Datorii
312.386 RON -31.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 29.789 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.789 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.789 RON +819.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.280 RON
Angajati
0
Datorii
457.042 RON +157.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.240 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.651 RON
Angajati
0
Datorii
177.358 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCLAU WORKS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Sat Suatu Com. Suatu (CLUJ)

CLAU WORKS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Sat Suatu Com. Suatu (CLUJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4312, Cluj

LUCNIC SRL
CUI: 24764234CAEN: 4312
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2008-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.000 RON
Profit
24.227 RON
Angajati
0
KSA TEOMAR SRL
CUI: 24973460CAEN: 4312
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2009-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.394 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FAU CONSTRUCTII SI AMENAJARI SRL
CUI: 29951160CAEN: 4312
Activ
CLUJ, Sat Pădureni Com. Tritenii de Jos2012-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.846 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SILAR SERVICES SRL
CUI: 35445486CAEN: 4312
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.019 RON
Profit
1.958 RON
Angajati
1
ARYA EMPIRICA SRL
CUI: 31708431CAEN: 4312
Activ
CLUJ, Sat Vultureni Com. Vultureni2013-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.387 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4312, Cluj

FORTES CONECT S.R.L.
CUI: 45600684CAEN: 4312
Activ
CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.160 RON
Profit
8.643 RON
Angajati
1
PRODIGGERTAP S.R.L.
CUI: 45676712CAEN: 4312
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.945 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

ZABA FRESH S.R.L.
CUI: 45603702CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Sat Dezmir Com. Apahida2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.632 RON
Profit
91.838 RON
Angajati
0
GLOBEWIDE MOTION S.R.L.
CUI: 45600641CAEN: 4611
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.685 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AUTO MIRCEA CENTER DOI S.R.L.
CUI: 45608920CAEN: 4782
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.216 RON
Profit
34.861 RON
Angajati
2
MARIO DENYS SMART S.R.L.
CUI: 45564689CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.160.934 RON
Profit
4.580 RON
Angajati
1
MERAKI BUSINESS S.R.L.
CUI: 45651360CAEN: 5320
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SEVEN DELIGHTS S.R.L.
CUI: 45183471CAEN: 1071
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.366.012 RON
Profit
375.437 RON
Angajati
25
BROSIS KIDS EVENTS S.R.L.
CUI: 46012160CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.524 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BRI AQUA S.R.L.
CUI: 40591550CAEN: 4617
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.638 RON
Profit
49.013 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CLAU WORKS S.R.L.?

CUI-ul CLAU WORKS S.R.L. este 45603710.

Unde este sediul CLAU WORKS S.R.L.?

CLAU WORKS S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Suatu Com. Suatu, SUATU nr. 538, 407545, Sat Suatu Com. Suatu, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata CLAU WORKS S.R.L.?

CLAU WORKS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CLAU WORKS S.R.L. in 2024?

In 2024, CLAU WORKS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 56.437 RON.

Cati angajati are CLAU WORKS S.R.L.?

CLAU WORKS S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are CLAU WORKS S.R.L.?

CLAU WORKS S.R.L. are codul CAEN principal 4312 (Lucrări de pregătire a terenului).

Ce profit a inregistrat CLAU WORKS S.R.L. in 2024?

CLAU WORKS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 88.343 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.