Activ

DENCRISPELETI S.R.L.

CUI: 45607917
CIF: 45607917
Reg. Com.: J39/147/2022
CAEN: 1629
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 februarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 11:09

Despre DENCRISPELETI S.R.L.

DENCRISPELETI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti, judetul VRANCEA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1629). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, DENCRISPELETI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
26.684 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
17.584 RON
Active circulante
396.857 RON
Stocuri
194.199 RON
Creanțe
199.800 RON
Casa & conturi bănci
2.858 RON
Capital propriu
-90.499 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti, Str. CONSTRUCTORULUI nr. 3, 627102
Telefon0752837675

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti, Str. CONSTRUCTORULUI nr. 3, 627102
Cod poștal: 627102
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti, Str. CONSTRUCTORULUI nr. 3, 627102
Cod postal
627102
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.02.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-26.684 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 26.684 RON 59.837 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 26.684 RON 59.837 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 26.684 RON 59.837 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 17.584 RON 21.730 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 396.857 RON 395.965 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 414.441 RON 417.695 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 194.199 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 199.800 RON 393.999 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.858 RON 1.966 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 305.140 RON 281.711 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -90.499 RON -63.816 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active414.441RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

73,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale414.441 RON
Datorii totale305.140 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-21,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 0 0 26.684 0 0 26.684 26.684
2024 0 0 59.837 0 0 59.837 59.837
2023 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 17.584 396.857 414.441 194.199 199.800 2.858
2024 21.730 395.965 417.695 0 393.999 1.966
2023 0 0 0 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 305.140 +8,3% față de anul precedent -90.499 Neraportat 0
2024 281.711 -63.816 Neraportat 0
2023 0 0 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.684 RON
Angajati
0
Datorii
305.140 RON +8.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.837 RON
Angajati
0
Datorii
281.711 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDENCRISPELETI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1629 in Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti (VRANCEA)

DENCRISPELETI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1629 in Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti (VRANCEA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1629, Vrancea

TRUDA PREST S.R.L.
CUI: 45273582CAEN: 1629
Activ
VRANCEA, Sat Coteşti Com. Coteşti2021-11-24
fara e-Factura
TIMBER FLAME CSV S.R.L.
CUI: 45125950CAEN: 1629
Activ
VRANCEA, Sat Muncelu Com. Străoane2021-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.212 RON
Profit
3.234 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

ANDRAMAR KATA MIXT S.R.L.
CUI: 45607909CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Cârligele Com. Cârligele2022-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.648 RON
Profit
23.602 RON
Angajati
1
LOGIC GROUP S.R.L.
CUI: 45617651CAEN: 6290
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2022-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.549 RON
Profit
3.999 RON
Angajati
1
ELLACOMPANY S.R.L.
CUI: 45600048CAEN: 7911
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.812 RON
Profit
8.124 RON
Angajati
0
MAI FĂ O SHAORMA S.R.L.
CUI: 45633185CAEN: 5611
Activ
VRANCEA, Sat Podu Nărujei Com. Năruja2022-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.207 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIAM MONTAJ COPE S.R.L.
CUI: 45424510CAEN: 3320
Activ
VRANCEA, Sat Garoafa Com. Garoafa2022-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.127 RON
Profit
142.400 RON
Angajati
3
MARIVASIL DIVERS S.R.L.
CUI: 45804633CAEN: 4673
Activ
VRANCEA, Sat Vidra Com. Vidra2022-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ONPOINT CARSPRIM S.R.L.
CUI: 43347500CAEN: 4511
Activ
VRANCEA, Orş. Panciu2020-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.494 RON
Profit
49.005 RON
Angajati
0
MGSM S.R.L.
CUI: 47841832CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Sat Gura Caliţei Com. Gura Caliţei2023-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.191 RON
Profit
100.405 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DENCRISPELETI S.R.L.?

CUI-ul DENCRISPELETI S.R.L. este 45607917.

Unde este sediul DENCRISPELETI S.R.L.?

DENCRISPELETI S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti, Str. CONSTRUCTORULUI nr. 3, 627102, Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata DENCRISPELETI S.R.L.?

DENCRISPELETI S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DENCRISPELETI S.R.L. in 2025?

In 2025, DENCRISPELETI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are DENCRISPELETI S.R.L.?

DENCRISPELETI S.R.L. are codul CAEN principal 1629.

Ce profit a inregistrat DENCRISPELETI S.R.L. in 2025?

DENCRISPELETI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 26.684 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.