Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 12:14
Despre NON-STOP MARKET S.R.L.
NON-STOP MARKET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Brăneşti Com. Brăneşti, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, NON-STOP MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.629.116 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.6%). Profitul net inregistrat a fost de 273.251 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.169.777 RON in 2022 la 3.629.116 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 3.629.116 RON
- Venituri totale
- 3.657.656 RON
- Cheltuieli totale
- 3.330.510 RON
- Profit brut
- 327.146 RON
- Profit net
- 273.251 RON
- Marja profit net
- 7,53%
- Active imobilizate
- 220.172 RON
- Active circulante
- 392.884 RON
- Stocuri
- 270.880 RON
- Creanțe
- 33.881 RON
- Casa & conturi bănci
- 88.123 RON
- Capital propriu
- 273.491 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Brăneşti Com. Brăneşti, Str. Viilor nr. 15, 77030
- Cod postal
- 77030
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 14.02.2022
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2022 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 3.629.116 RON
- Rezultat net
- 273.251 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 3.629.116 RON | 3.112.843 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.657.656 RON | 3.112.907 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 3.330.510 RON | 2.772.904 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 327.146 RON | 340.003 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 273.251 RON | 302.918 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 220.172 RON | 14.000 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 392.884 RON | 389.959 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 613.056 RON | 403.959 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 270.880 RON | 216.935 RON |
| CreanțeSume de încasat | 33.881 RON | 53.958 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 88.123 RON | 119.066 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 198.641 RON | 100.801 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 273.491 RON | 303.158 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 44,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,98 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 44,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.629.116 +16,6% față de anul precedent | 3.657.656 | 3.330.510 | 327.146 -3,8% față de anul precedent | 273.251 -9,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 3.112.843 +166,1% față de anul precedent | 3.112.907 | 2.772.904 | 340.003 +151,0% față de anul precedent | 302.918 +144,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.169.777 | 1.169.793 | 1.034.345 | 135.448 | 123.734 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 220.172 | 392.884 | 613.056 | 270.880 | 33.881 | 88.123 |
| 2023 | 14.000 | 389.959 | 403.959 | 216.935 | 53.958 | 119.066 |
| 2022 | 0 | 200.498 | 200.498 | 119.441 | 14.160 | 66.897 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 198.641 +97,1% față de anul precedent | 273.491 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 100.801 +31,7% față de anul precedent | 303.158 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 76.564 | 123.934 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LMLUCIAN MARIAN VELIŞCU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 4 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10151/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9743/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7719/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3541/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.629.116 RON. Profit: 273.251 RON
Cifra de afaceri: 3.629.116 RON. Profit: 273.251 RON
- Cifra de afaceri
- 3.629.116 RON +16.59% față de anul precedent
- Profit net
- 273.251 RON -9.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 198.641 RON +97.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.112.843 RON. Profit: 302.918 RON
Cifra de afaceri: 3.112.843 RON. Profit: 302.918 RON
- Cifra de afaceri
- 3.112.843 RON +166.11% față de anul precedent
- Profit net
- 302.918 RON +144.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 100.801 RON +31.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.169.777 RON. Profit: 123.734 RON
Cifra de afaceri: 1.169.777 RON. Profit: 123.734 RON
- Cifra de afaceri
- 1.169.777 RON
- Profit net
- 123.734 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 76.564 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNON-STOP MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Brăneşti Com. Brăneşti (ILFOV)
NON-STOP MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Brăneşti Com. Brăneşti (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
4 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
16.032026Mentiune · Buletin 10151/2026sedii secundare
sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- NON-STOP MARKET S.R.L.
- CUI
- 45635070
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 16.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2022000971232
- EUID
- ROONRC.J2022000971232
- Sediu
- Jud. Ilfov, Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Strada VIILOR, Nr. 15
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 219851
- Data încheierii
- 16.03.2026
- Număr dosar
- 1093257
- Data dosarului
- 12.03.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Ioana Catalina Florea
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 01 din 10.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1093257 din 12.03.2026
12.032026Mentiune · Buletin 9743/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 01/I/2026 din data: 02.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- NON-STOP MARKET S.R.L.
- CUI
- 45635070
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 12.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2022000971232
- EUID
- ROONRC.J2022000971232
- Sediu
- Jud. Ilfov, Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Strada VIILOR, Nr. 15
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 210901
- Data încheierii
- 12.03.2026
- Număr dosar
- 971482
- Data dosarului
- 04.03.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Emma Madalina Leonida
Subiecte
cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 01 din 02.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 971482 din 04.03.2026
26.022026Mentiune · Buletin 7719/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.02.2026 înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- NON-STOP MARKET S.R.L.
- CUI
- 45635070
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2022000971232
- EUID
- ROONRC.J2022000971232
- Sediu
- Jud. Ilfov, Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Strada VIILOR, Nr. 15
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 163943
- Data încheierii
- 26.02.2026
- Număr dosar
- 675701
- Data dosarului
- 13.02.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Ioana Catalina Florea
Subiecte
cod obiect de activitate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 675701 din 13.02.2026
- Decizie asociat unic nr. 01 din 04.02.2026
30.012026Mentiune · Buletin 3541/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; sedii secundare
- Companie
- NON-STOP MARKET S.R.L.
- CUI
- 45635070
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 30.01.2026
- Registrul Comerțului
- J23/971/2022
- EUID
- ROONRC.J23/971/2022
- Sediu
- Jud. Ilfov, Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Strada VIILOR, Nr. 15
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 73099
- Data încheierii
- 29.01.2026
- Număr dosar
- 399023
- Data dosarului
- 28.01.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Cristina Marinela Stan
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 399023 din 28.01.2026
- Act adiţional nr. 1 din 23.02.2025 la contract de închiriere nr. 360 din 23.02.2022
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul NON-STOP MARKET S.R.L.?
CUI-ul NON-STOP MARKET S.R.L. este 45635070.
Unde este sediul NON-STOP MARKET S.R.L.?
NON-STOP MARKET S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Brăneşti Com. Brăneşti, Str. Viilor nr. 15, 77030, Sat Brăneşti Com. Brăneşti, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata NON-STOP MARKET S.R.L.?
NON-STOP MARKET S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a NON-STOP MARKET S.R.L. in 2024?
In 2024, NON-STOP MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.629.116 RON.
Cati angajati are NON-STOP MARKET S.R.L.?
NON-STOP MARKET S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are NON-STOP MARKET S.R.L.?
NON-STOP MARKET S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat NON-STOP MARKET S.R.L. in 2024?
NON-STOP MARKET S.R.L. a inregistrat un profit net de 273.251 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 4 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.