Activ Plătitor TVAe‑Factură

MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.

CUI: 45649769
CIF: RO45649769
Reg. Com.: J2022000129091
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 februarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:38

Despre MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.

MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tufeşti Com. Tufeşti, judetul BRĂILA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 158.803 RON, in scadere fata de anul precedent (-49.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a scazut de la 252.295 RON in 2022 la 158.803 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
158.803 RON
Venituri totale
164.546 RON
Cheltuieli totale
171.543 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.359 RON
Active circulante
139.373 RON
Stocuri
10.114 RON
Creanțe
9.252 RON
Casa & conturi bănci
20.007 RON
Capital propriu
110.730 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Sat Tufeşti Com. Tufeşti, Str. Petre Carp nr. 8

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Sat Tufeşti Com. Tufeşti, Str. Petre Carp nr. 8
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Sat Tufeşti Com. Tufeşti, Str. Petre Carp nr. 8
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.02.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
158.803 RON
Rezultat net
-7.673 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 158.803 RON 312.713 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 164.546 RON 317.650 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 171.543 RON 280.307 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 37.343 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 34.055 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 6.997 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 7.673 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.359 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 139.373 RON 131.824 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 142.732 RON 131.824 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.114 RON 6.942 RON
CreanțeSume de încasat 9.252 RON 10.251 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.007 RON 19.631 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 33.675 RON 13.421 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 110.730 RON 118.403 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active142.732RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale142.732 RON
Datorii totale33.675 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 158.803 -49,2% față de anul precedent 164.546 171.543 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.997 7.673
2023 312.713 +24,0% față de anul precedent 317.650 280.307 37.343 -57,4% față de anul precedent 34.055 -59,5% față de anul precedent 0 0
2022 252.295 252.295 164.704 87.591 84.148 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.359 139.373 142.732 10.114 9.252 20.007
2023 0 131.824 131.824 6.942 10.251 19.631
2022 0 105.558 105.558 8.057 3.530 43.971

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 33.675 +150,9% față de anul precedent 110.730 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 13.421 -36,7% față de anul precedent 118.403 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 21.210 84.348 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACALEXANDRA CHIRIŢĂadministratorNeraportatăNeraportată
DCDANIELA CONDRUZdirector orctNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37600/2026cod obiect de activitate, modificare stare firmă, Îndreptare erori materiale conform actului Decizie asociat unic avand numarul 1 din data: 03.09.2026

cod obiect de activitate, modificare stare firmă, Îndreptare erori materiale conform actului Decizie asociat unic avand numarul 1 din data: 03.09.2026

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36884/2026schimbare formă juridică, schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

schimbare formă juridică, schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 158.803 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 158.803 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
158.803 RON -49.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.673 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.675 RON +150.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 312.713 RON. Profit: 34.055 RON

Cifra de afaceri: 312.713 RON. Profit: 34.055 RON

Cifra de afaceri
312.713 RON +23.95% față de anul precedent
Profit net
34.055 RON -59.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.421 RON -36.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 252.295 RON. Profit: 84.148 RON

Cifra de afaceri: 252.295 RON. Profit: 84.148 RON

Cifra de afaceri
252.295 RON
Profit net
84.148 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
21.210 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOPSY TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sat Tufeşti Com. Tufeşti (BRĂILA)

MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sat Tufeşti Com. Tufeşti (BRĂILA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.102026Mentiune · Buletin 37600/2026cod obiect de activitate, modificare stare firmă, Îndreptare erori materiale conform actului Decizie asociat unic avand numarul 1 din data: 03.09.2026

cod obiect de activitate; modificare stare firmă; Îndreptare erori materiale conform actului Decizie asociat unic avand numarul 1 din data: 03.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.
CUI
45649769
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.10.2026
Registrul Comerțului
J2022000129091
EUID
ROONRC.J2022000129091
Sediu
Sat Tufeşti, Comuna Tufeşti, Jud. Brăila, Strada PETRE CARP, Nr. 8
Județ
Brăila
Număr încheiere
799178
Data încheierii
09.10.2026
Număr dosar
4191421
Data dosarului
08.10.2026
Tribunal
Brăila
Registrator
Ovidiu Bugeag

Subiecte

cod obiect de activitate, modificare stare firmă, Îndreptare erori materiale conform actului Decizie asociat unic avand numarul 1 din data: 03.09.2026

Vezi Buletinul ONRC nr. 37600/2026 (PDF)
07.102026Mentiune · Buletin 36884/2026schimbare formă juridică, schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

schimbare formă juridică; schimbare denumire firmă; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.-D.
CUI
45649769
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.10.2026
Registrul Comerțului
J9/129/2022
EUID
ROONRC.J9/129/2022
Sediu
Sat Tufeşti, Comuna Tufeşti, Jud. Brăila, Strada PETRE CARP, Nr. 8
Județ
Brăila
Număr încheiere
787269
Data încheierii
06.10.2026
Număr dosar
3553331
Data dosarului
07.09.2026
Tribunal
Brăila
Registrator
Ovidiu Bugeag

Subiecte

schimbare formă juridică, schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3553331 din 07.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36884/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Brăila

VLADESCU IMPEX SRL
CUI: 11321340CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1999-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.478 RON
Profit
7.513 RON
Angajati
1
TOPAGHIM S.R.L.
CUI: 42149050CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2020-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.612 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CATSOF BOBSAI S.R.L.
CUI: 44344596CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2021-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANSELI COM SRL
CUI: 15890624CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Sat Cazasu Com. Cazasu2003-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.730 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SICOTEAM SRL
CUI: 14437049CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2002-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.286 RON
Profit
27.643 RON
Angajati
1
MIL DESEOS S.R.L.
CUI: 45333110CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2021-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.050 RON
Profit
9.594 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Brăila

FRENCHIE SHOP S.R.L.
CUI: 46214169CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2022-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.061 RON
Profit
6.038 RON
Angajati
0
NIXUZIAN S.R.L.
CUI: 45420110CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2021-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
655.663 RON
Profit
61.801 RON
Angajati
3
RONINEDGE OF TRUST S.R.L.
CUI: 46443367CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2022-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.384 RON
Profit
10.443 RON
Angajati
1

Alte firme din Brăila

ALPIENERGY S.R.L.
CUI: 45649734CAEN: 3512
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2022-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.329 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STEWALGEO S.R.L.
CUI: 45649777CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2022-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.790 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EDENTCARE S.R.L.
CUI: 45625867CAEN: 8623
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2022-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.379 RON
Profit
12.493 RON
Angajati
2
FARMMAN AGRIBUSINESS S.R.L.
CUI: 45668060CAEN: 4661
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2022-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.929 RON
Profit
9.044 RON
Angajati
0
ZECESRL S.R.L.
CUI: 45388213CAEN: 1812
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2021-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.760 RON
Profit
2.826 RON
Angajati
0
PIZZA LA BOBOAK S.R.L.
CUI: 45993710CAEN: 5610
Activ
BRĂILA, Orş. Făurei2022-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.059 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANSPORTDRK S.R.L.
CUI: 42508161CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2020-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.800 RON
Profit
14.116 RON
Angajati
0
BUSMAR S.R.L.
CUI: 48935684CAEN: 4334
Activ
BRĂILA, Sat Siliştea Com. Siliştea2023-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.253 RON
Profit
185.104 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.?

CUI-ul MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. este 45649769.

Unde este sediul MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.?

MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. are sediul in Romania, BRĂILA, Sat Tufeşti Com. Tufeşti, Str. Petre Carp nr. 8, Sat Tufeşti Com. Tufeşti, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.?

MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

In 2024, MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 158.803 RON.

Cati angajati are MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.?

MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.?

MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

MOPSY TECHNOLOGY S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 7.673 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.