Activ

NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 45677181
CIF: 45677181
Reg. Com.: F2022000130336
CAEN: 0148
Formă: Necunoscut
Înființată: 21 februarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Creşterea altor animale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:26

Despre NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi, judetul SUCEAVA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea altor animale" (cod CAEN 0148), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi, Str. Iraclie Porumbescu nr. 79
Telefon0742089523

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi, Str. Iraclie Porumbescu nr. 79
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi, Str. Iraclie Porumbescu nr. 79
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 21.02.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2022
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0148 in Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi (SUCEAVA)

NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0148 in Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi (SUCEAVA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0148, Suceava

APIS IMPERIUM GROUP S.R.L.
CUI: 31395555CAEN: 0148
Activ
SUCEAVA, Sat Tisăuţi Com. Ipoteşti2013-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.104.413 RON
Profit
76.762 RON
Angajati
5
BUCOVINA BEEZUM S.R.L.
CUI: 49284665CAEN: 0148
Activ
SUCEAVA, Sat Voitinel Com. Voitinel2023-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AGRO BIO BUCOVINA S.R.L.
CUI: 39312601CAEN: 0148
Activ
SUCEAVA, Loc. Frasin Orş. Frasin2018-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.324 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 45677181.

Unde este sediul NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi, Str. Iraclie Porumbescu nr. 79, Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Ce activitate are NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NICOARĂ MARINELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0148 (Creşterea altor animale).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.