Activ

ANILORAC S.R.L.

CUI: 45679425
CIF: 45679425
Reg. Com.: J2022001188233
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 februarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:34

Despre ANILORAC S.R.L.

ANILORAC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Corbeanca Com. Corbeanca, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANILORAC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.500 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+162.6%). Profitul net inregistrat a fost de 384 RON. Datoriile raportate (34.048 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.500 RON
Venituri totale
2.502 RON
Cheltuieli totale
2.100 RON
Profit brut
402 RON
Profit net
384 RON
Marja profit net
15,36%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
141 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
141 RON
Capital propriu
-30.679 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Ogorului nr. 57D, 77065
Detalii adresatarla 85. parcelele 245/84. 245/85. 245/86. 245/87 vila 6. parter. camera 2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Ogorului nr. 57D, 77065
Cod poștal: 77065
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Ogorului nr. 57D, 77065
Detalii
tarla 85. parcelele 245/84. 245/85. 245/86. 245/87 vila 6. parter. camera 2
Cod postal
77065
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.02.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.500 RON
Rezultat net
384 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.500 RON 952 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.502 RON 952 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.100 RON 28.845 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 402 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 384 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 27.893 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 27.893 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 141 RON 371 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 141 RON 371 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 141 RON 371 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 34.048 RON 31.632 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -30.679 RON -31.063 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active141RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

24.147,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale141 RON
Datorii totale34.048 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
272,3 %Profit net / active totale
ROE
-1,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-21.758,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.500 +162,6% față de anul precedent 2.502 2.100 402 384 0 0
2023 952 952 28.845 0 0 27.893 27.893
2022 0 234 3.604 0 0 3.370 3.370

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 141 141 0 0 141
2023 0 371 371 0 0 371
2022 0 23.133 23.133 22.957 0 176

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 34.048 +7,6% față de anul precedent -30.679 Neraportat 0
2023 31.632 +18,7% față de anul precedent -31.063 Neraportat 0
2022 26.660 -3.170 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MSMIRCEA- STEFAN CEBANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31958/2026prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 384 RON

Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 384 RON

Cifra de afaceri
2.500 RON +162.61% față de anul precedent
Profit net
384 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.048 RON +7.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 952 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 952 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
952 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.893 RON
Angajati
0
Datorii
31.632 RON +18.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.370 RON
Angajati
0
Datorii
26.660 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANILORAC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Corbeanca Com. Corbeanca (ILFOV)

ANILORAC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Corbeanca Com. Corbeanca (ILFOV)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.082026Mentiune · Buletin 31958/2026prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

prelungire valabilitate acte sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 20.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ANILORAC S.R.L.
CUI
45679425
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.08.2026
Registrul Comerțului
J23/1188/2022
EUID
ROONRC.J23/1188/2022
Sediu
Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Jud. Ilfov, Strada OGORULUI, Nr. 57D, tarla 85,
Județ
Ilfov
Număr încheiere
672092
Data încheierii
26.08.2026
Număr dosar
3092165
Data dosarului
05.08.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Mariana Bunda

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3092165 din 05.08.2026
  • Act adiţional nr. 3 din 06.07.2026 la contract de comodat nr. 1 din 10.02.2022, Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 20.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31958/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Ilfov

VLADIDECO ADVERTISING S.R.L.
CUI: 47507493CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.516 RON
Profit
304 RON
Angajati
0
OVI BUSINESS SOLUTIONS SRL
CUI: 37303550CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.096 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRIEF MEDIA MARKETING S.R.L.
CUI: 47725722CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.537 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ACB MEDIA PARTNERS S.R.L.
CUI: 50219172CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Moara Domnească Com. Găneasa2024-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
1.022 RON
Angajati
0
LEIAS ROUTE S.R.L.
CUI: 42201999CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2020-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.981 RON
Profit
382 RON
Angajati
0
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2022-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
843 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Ilfov

GREAT ADVERTISING S.R.L.
CUI: 45663860CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2022-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.588 RON
Profit
20.009 RON
Angajati
0
XGI MEDIA S.R.L.
CUI: 45692653CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.576 RON
Profit
3.048 RON
Angajati
0
SEO BY BRAND EXPERT S.R.L.
CUI: 45722886CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2022-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.420 RON
Profit
42.869 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

GO OFFICE ACTIVITY S.R.L.
CUI: 45679263CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2022-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.689 RON
Profit
210.003 RON
Angajati
1
AVICENNA BASE S.R.L.
CUI: 45677807CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2022-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.390 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ADITIO STRUCTURA S.R.L.
CUI: 45684243CAEN: 2511
Activ
ILFOV, Sat Şanţu Floreşti Com. Gruiu2022-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.722 RON
Profit
91.869 RON
Angajati
0
DEV FOOD S.R.L.
CUI: 45644273CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2022-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.001.483 RON
Profit
24.373 RON
Angajati
4
RBK & COM DELIVERY S.R.L.
CUI: 45284972CAEN: 5320
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2021-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.544 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TARMAK PROTECTION S.R.L.
CUI: 46119787CAEN: 8001
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.275 RON
Profit
460 RON
Angajati
7
EVEFIL MEDIA S.R.L.
CUI: 41040916CAEN: 4616
Activ
ILFOV, Com. Jilava2019-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
448.448 RON
Profit
2.565 RON
Angajati
1
RAUL FRUCT EXPERT TOP S.R.L.
CUI: 49722404CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Sat Căţelu Com. Glina2024-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.236 RON
Profit
6.336 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANILORAC S.R.L.?

CUI-ul ANILORAC S.R.L. este 45679425.

Unde este sediul ANILORAC S.R.L.?

ANILORAC S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Ogorului nr. 57D, 77065, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata ANILORAC S.R.L.?

ANILORAC S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANILORAC S.R.L. in 2024?

In 2024, ANILORAC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.500 RON.

Ce activitate are ANILORAC S.R.L.?

ANILORAC S.R.L. are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat ANILORAC S.R.L. in 2024?

ANILORAC S.R.L. a inregistrat un profit net de 384 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.