Activ Plătitor TVA

DALEX DECO CASA S.R.L.

CUI: 45690504
CIF: RO45690504
Reg. Com.: J2022000641225
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 februarie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:59

Despre DALEX DECO CASA S.R.L.

DALEX DECO CASA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Hlincea Com. Ciurea, judetul IAŞI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DALEX DECO CASA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 782.284 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+8007.4%). Profitul net inregistrat a fost de 3.800 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 23.753 RON in 2022 la 782.284 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
782.284 RON
Venituri totale
782.284 RON
Cheltuieli totale
775.707 RON
Profit brut
6.577 RON
Profit net
3.800 RON
Marja profit net
0,49%
Active imobilizate
2.100 RON
Active circulante
50.544 RON
Stocuri
5.891 RON
Creanțe
26.746 RON
Casa & conturi bănci
17.907 RON
Capital propriu
2.736 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea, Str. Mănăstirii nr. 90A şi 90B, 707083
Detalii adresacam. 23

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea, Str. Mănăstirii nr. 90A şi 90B, 707083
Cod poștal: 707083
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea, Str. Mănăstirii nr. 90A şi 90B, 707083
Detalii
cam. 23
Cod postal
707083
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.02.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
4 aprilie 2023
Data reactivare
21 aprilie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
782.284 RON
Rezultat net
3.800 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 782.284 RON 9.649 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 782.284 RON 9.649 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 775.707 RON 15.661 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.577 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.800 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 6.012 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 6.012 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.100 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 50.544 RON 48.133 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 52.644 RON 48.133 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.891 RON 3.786 RON
CreanțeSume de încasat 26.746 RON 1.950 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.907 RON 42.397 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 49.908 RON 49.196 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.736 RON -1.063 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active52.644RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

94,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale52.644 RON
Datorii totale49.908 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,2 %Profit net / active totale
ROE
138,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
5,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 782.284 +8.007,4% față de anul precedent 782.284 775.707 6.577 3.800 0 0
2023 9.649 -59,4% față de anul precedent 9.649 15.661 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.012 6.012
2022 23.753 23.753 18.409 5.344 4.749 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.100 50.544 52.644 5.891 26.746 17.907
2023 0 48.133 48.133 3.786 1.950 42.397
2022 0 6.172 6.172 0 4.298 1.874

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 49.908 +1,5% față de anul precedent 2.736 Neraportat 1
2023 49.196 +3.922,6% față de anul precedent -1.063 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 1.223 4.949 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 782.284 RON. Profit: 3.800 RON

Cifra de afaceri: 782.284 RON. Profit: 3.800 RON

Cifra de afaceri
782.284 RON +8007.41% față de anul precedent
Profit net
3.800 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
49.908 RON +1.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.649 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.649 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.649 RON -59.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.012 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
49.196 RON +3922.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 23.753 RON. Profit: 4.749 RON

Cifra de afaceri: 23.753 RON. Profit: 4.749 RON

Cifra de afaceri
23.753 RON
Profit net
4.749 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.223 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDALEX DECO CASA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Hlincea Com. Ciurea (IAŞI)

DALEX DECO CASA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Hlincea Com. Ciurea (IAŞI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Iaşi

LIONS GEAR SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 42487824CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2020-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
795.163 RON
Profit
374.083 RON
Angajati
1
NEXT GROUP ITALY S.R.L.
CUI: 49749388CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
777.507 RON
Profit
303.516 RON
Angajati
1
AUTOSHOP ONLINE S.R.L.
CUI: 44634964CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
813.436 RON
Profit
55.420 RON
Angajati
1
ESTETIC SHOP S.R.L.
CUI: 39620458CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Sat Dancu Com. Holboca2018-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.032.054 RON
Profit
309.706 RON
Angajati
1
TECH EVENT S.R.L.
CUI: 49696690CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
658.994 RON
Profit
152.261 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Iaşi

ALGO SHOP S.R.L.
CUI: 45681433CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.844 RON
Profit
39.448 RON
Angajati
1
DENIZEDRESS.RO S.R.L.
CUI: 45690547CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.982 RON
Profit
15.796 RON
Angajati
1
NEXTSHOES ITALY S.R.L.
CUI: 45748223CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.829 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Iaşi

DRDRINK S.R.L.
CUI: 45683787CAEN: 4690
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
599.098 RON
Profit
81.434 RON
Angajati
1
UTC DENT S.R.L.
CUI: 45681417CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.200 RON
Profit
154.268 RON
Angajati
1
3D MATRIX VISION S.R.L.
CUI: 45691178CAEN: 1813
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.699 RON
Profit
83.845 RON
Angajati
1
TENSOR SOFTWARE S.R.L.
CUI: 45624080CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GAWA PRODUCT S.R.L.
CUI: 45755581CAEN: 4781
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIKO-WEST LOGISTIK S.R.L.
CUI: 44980569CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Mădârjeşti Com. Bălţaţi2021-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
788.753 RON
Profit
49.728 RON
Angajati
1
FINRED IASI S.R.L.
CUI: 46353620CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Breazu Com. Rediu2022-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SITEC FIELD SERVICE SRL
CUI: 37112798CAEN: 3320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.114.503 RON
Profit
1.921.115 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DALEX DECO CASA S.R.L.?

CUI-ul DALEX DECO CASA S.R.L. este 45690504.

Unde este sediul DALEX DECO CASA S.R.L.?

DALEX DECO CASA S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea, Str. Mănăstirii nr. 90A şi 90B, 707083, Sat Hlincea Com. Ciurea, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata DALEX DECO CASA S.R.L.?

DALEX DECO CASA S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DALEX DECO CASA S.R.L. in 2024?

In 2024, DALEX DECO CASA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 782.284 RON.

Cati angajati are DALEX DECO CASA S.R.L.?

DALEX DECO CASA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DALEX DECO CASA S.R.L.?

DALEX DECO CASA S.R.L. are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat DALEX DECO CASA S.R.L. in 2024?

DALEX DECO CASA S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.800 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.