Activ Plătitor TVAe‑Factură

CARO PROJECT SERVICES S.R.L.

CUI: 45770166
CIF: RO45770166
Reg. Com.: J29/633/2022
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 martie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:17

Despre CARO PROJECT SERVICES S.R.L.

CARO PROJECT SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CARO PROJECT SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 191.961 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.9%). Profitul net inregistrat a fost de 39.603 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 118.469 RON in 2022 la 191.961 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
191.961 RON
Venituri totale
191.964 RON
Cheltuieli totale
150.538 RON
Profit brut
41.426 RON
Profit net
39.603 RON
Marja profit net
20,63%
Active imobilizate
835 RON
Active circulante
55.862 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
21.368 RON
Casa & conturi bănci
34.494 RON
Capital propriu
39.843 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Romană nr. 123
Detalii adresaCorp C1

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Romană nr. 123
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Romană nr. 123
Detalii
Corp C1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.03.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 aprilie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
191.961 RON
Rezultat net
39.603 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 191.961 RON 165.673 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 191.964 RON 165.673 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 150.538 RON 134.168 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 41.426 RON 31.505 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 39.603 RON 29.931 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 835 RON 835 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 55.862 RON 45.699 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 56.697 RON 46.534 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 21.368 RON 28.049 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.494 RON 17.650 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.854 RON 16.363 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 39.843 RON 30.171 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active56.697RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale56.697 RON
Datorii totale16.854 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
69,9 %Profit net / active totale
ROE
99,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 191.961 +15,9% față de anul precedent 191.964 150.538 41.426 +31,5% față de anul precedent 39.603 +32,3% față de anul precedent 0 0
2023 165.673 +39,9% față de anul precedent 165.673 134.168 31.505 -23,1% față de anul precedent 29.931 -24,8% față de anul precedent 0 0
2022 118.469 118.469 77.487 40.982 39.822 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 835 55.862 56.697 0 21.368 34.494
2023 835 45.699 46.534 0 28.049 17.650
2022 430 56.767 57.197 2.405 21.363 32.999

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 16.854 +3,0% față de anul precedent 39.843 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 16.363 -4,7% față de anul precedent 30.171 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 17.175 40.022 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 191.961 RON. Profit: 39.603 RON

Cifra de afaceri: 191.961 RON. Profit: 39.603 RON

Cifra de afaceri
191.961 RON +15.87% față de anul precedent
Profit net
39.603 RON +32.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.854 RON +3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 165.673 RON. Profit: 29.931 RON

Cifra de afaceri: 165.673 RON. Profit: 29.931 RON

Cifra de afaceri
165.673 RON +39.85% față de anul precedent
Profit net
29.931 RON -24.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.363 RON -4.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 118.469 RON. Profit: 39.822 RON

Cifra de afaceri: 118.469 RON. Profit: 39.822 RON

Cifra de afaceri
118.469 RON
Profit net
39.822 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
17.175 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCARO PROJECT SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

CARO PROJECT SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Prahova

ESDUM IT CONSULTING S.R.L.
CUI: 45552277CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.500 RON
Profit
102.263 RON
Angajati
0
NIMAG PROJECT S.R.L.
CUI: 46016420CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2022-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.500 RON
Profit
49.343 RON
Angajati
1
PERFORMS HVR CONSULTING SRL
CUI: 29460163CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.250 RON
Profit
1.140 RON
Angajati
1
BREVIMA S.R.L.
CUI: 45173362CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Sat Găgeni Com. Păuleşti2021-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.492 RON
Profit
108.641 RON
Angajati
0
GESOVO ACTIVE CONSULTING S.R.L.
CUI: 44697075CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2021-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.200 RON
Profit
159.807 RON
Angajati
1
ELALMA IMPEX S.R.L.
CUI: 44033654CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2021-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.186 RON
Profit
127.404 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Prahova

MARCO TCM CONSULT S.R.L.
CUI: 45850729CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Orş. Mizil2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.515 RON
Profit
27.915 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

EMSARCO MARKET S.R.L.
CUI: 45763690CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.402 RON
Profit
51.098 RON
Angajati
1
ENERGYMAG ECO SYSTEM S.R.L.
CUI: 45777350CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.775 RON
Profit
29.916 RON
Angajati
1
TOP UNID ACCOUNTING S.R.L.
CUI: 45666930CAEN: 6920
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.800 RON
Profit
3.032 RON
Angajati
1
REMEDIU VERDE S.R.L.
CUI: 45858358CAEN: 4775
Activ
PRAHOVA, Sat Măgurele Com. Măgurele2022-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.743 RON
Profit
10.323 RON
Angajati
0
ARTIFICII PE CER S.R.L.
CUI: 46595632CAEN: 9329
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2022-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.200 RON
Profit
25.300 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CARO PROJECT SERVICES S.R.L.?

CUI-ul CARO PROJECT SERVICES S.R.L. este 45770166.

Unde este sediul CARO PROJECT SERVICES S.R.L.?

CARO PROJECT SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Romană nr. 123, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata CARO PROJECT SERVICES S.R.L.?

CARO PROJECT SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CARO PROJECT SERVICES S.R.L. in 2024?

In 2024, CARO PROJECT SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 191.961 RON.

Cati angajati are CARO PROJECT SERVICES S.R.L.?

CARO PROJECT SERVICES S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CARO PROJECT SERVICES S.R.L.?

CARO PROJECT SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat CARO PROJECT SERVICES S.R.L. in 2024?

CARO PROJECT SERVICES S.R.L. a inregistrat un profit net de 39.603 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.