Activ Plătitor TVA

O.B.A. LUXURY S.R.L.

CUI: 45781998
CIF: RO45781998
Reg. Com.: J2022000831136
CAEN: 4399
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 martie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:31

Despre O.B.A. LUXURY S.R.L.

O.B.A. LUXURY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, O.B.A. LUXURY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 963.396 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+128352.8%). Profitul net inregistrat a fost de 22.615 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
963.396 RON
Venituri totale
1.120.393 RON
Cheltuieli totale
1.068.985 RON
Profit brut
51.408 RON
Profit net
22.615 RON
Marja profit net
2,35%
Active imobilizate
88.805 RON
Active circulante
211.779 RON
Stocuri
70.087 RON
Creanțe
111.640 RON
Casa & conturi bănci
30.052 RON
Capital propriu
-33.713 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Albinelor nr. 16, 905700

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Albinelor nr. 16, 905700
Cod poștal: 905700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Albinelor nr. 16, 905700
Cod postal
905700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.03.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
963.396 RON
Rezultat net
22.615 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 963.396 RON 750 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.120.393 RON 750 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.068.985 RON 57.052 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 51.408 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 22.615 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 56.302 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 56.311 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 88.805 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 211.779 RON 1.276 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 300.584 RON 1.276 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 70.087 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 111.640 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 30.052 RON 1.276 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 334.297 RON 57.605 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -33.713 RON -56.329 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active300.584RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

111,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale300.584 RON
Datorii totale334.297 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,5 %Profit net / active totale
ROE
-67,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-11,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 963.396 +128.352,8% față de anul precedent 1.120.393 1.068.985 51.408 22.615 0 0
2023 750 750 57.052 0 0 56.302 56.311
2022 0 0 218 0 0 218 218

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 88.805 211.779 300.584 70.087 111.640 30.052
2023 0 1.276 1.276 0 0 1.276
2022 0 735 735 0 0 735

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 334.297 +480,3% față de anul precedent -33.713 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2023 57.605 +7.550,1% față de anul precedent -56.329 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 753 -18 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 963.396 RON. Profit: 22.615 RON

Cifra de afaceri: 963.396 RON. Profit: 22.615 RON

Cifra de afaceri
963.396 RON +128352.8% față de anul precedent
Profit net
22.615 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
334.297 RON +480.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
750 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
56.311 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.605 RON +7550.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
218 RON
Angajati
1
Datorii
753 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataO.B.A. LUXURY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)

O.B.A. LUXURY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4399, Constanţa

TRUST CONSTRUCT SRL
CUI: 15344487CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2003-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.021.281 RON
Profit
428.872 RON
Angajati
3
MORIS MEDIA SRL
CUI: 23066535CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2008-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
920.426 RON
Profit
327.217 RON
Angajati
23
CYS INDUSTRIAL S.R.L.
CUI: 31410728CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2013-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.059.204 RON
Profit
664.320 RON
Angajati
3
GICA STAR CONST SRL
CUI: 30065540CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
896.079 RON
Profit
718.071 RON
Angajati
1
INDUSTRIAL SCAFFOLD S.R.L.
CUI: 39190075CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.430.346 RON
Profit
709.033 RON
Angajati
18
FIRST RICH BUILDER S.R.L.
CUI: 29192052CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
660.059 RON
Profit
1.932 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4399, Constanţa

DANIEL WIND SERVICE S.R.L.
CUI: 45604406CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
654.199 RON
Profit
277.009 RON
Angajati
1
ZEUTA BRASUS S.R.L.
CUI: 45931750CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.779 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BGD ELECTRICALL TURBINE S.R.L.
CUI: 46070896CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.230 RON
Profit
77.589 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

ARMOONIA S.R.L.
CUI: 45781980CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-03-11
fara e-Factura
DENTAL TECH EXPERT S.R.L.
CUI: 45782004CAEN: 3250
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.330 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WORLD ATLAS IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 45779696CAEN: 6210
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2022-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.487 RON
Profit
87.012 RON
Angajati
0
KO SECURITY GUARD S.R.L.
CUI: 45789843CAEN: 8001
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.505 RON
Profit
168.763 RON
Angajati
1
SUNCRUISE S.R.L.
CUI: 45030940CAEN: 5010
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2021-10-08
fara e-Factura
INHAUS PROPERTIES S.R.L.
CUI: 46459770CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2022-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VARVAKIS CREW SRL
CUI: 37396860CAEN: 5320
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.509 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul O.B.A. LUXURY S.R.L.?

CUI-ul O.B.A. LUXURY S.R.L. este 45781998.

Unde este sediul O.B.A. LUXURY S.R.L.?

O.B.A. LUXURY S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Albinelor nr. 16, 905700, Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata O.B.A. LUXURY S.R.L.?

O.B.A. LUXURY S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a O.B.A. LUXURY S.R.L. in 2024?

In 2024, O.B.A. LUXURY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 963.396 RON.

Cati angajati are O.B.A. LUXURY S.R.L.?

O.B.A. LUXURY S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are O.B.A. LUXURY S.R.L.?

O.B.A. LUXURY S.R.L. are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Ce profit a inregistrat O.B.A. LUXURY S.R.L. in 2024?

O.B.A. LUXURY S.R.L. a inregistrat un profit net de 22.615 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.