Activ

LUMAR TOOLS S.R.L.

CUI: 45791673
CIF: 45791673
Reg. Com.: J33/527/2022
CAEN: 4690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 martie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:57

Despre LUMAR TOOLS S.R.L.

LUMAR TOOLS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Suceava, judetul SUCEAVA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LUMAR TOOLS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
538 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
28.850 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.857 RON
Casa & conturi bănci
19.993 RON
Capital propriu
16.266 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Amurgului nr. 2D
Detalii adresacam.6,parter

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Amurgului nr. 2D
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Amurgului nr. 2D
Detalii
cam.6,parter
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.03.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-538 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 53.263 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 53.263 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 538 RON 43.541 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 9.722 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 8.305 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 538 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 538 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 61 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.850 RON 33.874 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 28.850 RON 33.935 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 8.857 RON 13.004 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.993 RON 20.870 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.584 RON 11.732 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 16.266 RON 22.203 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active28.850RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

43,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale28.850 RON
Datorii totale12.584 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 538 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 538 538
2023 53.263 -42,7% față de anul precedent 53.263 43.541 9.722 -41,0% față de anul precedent 8.305 -39,4% față de anul precedent 0 0
2022 93.016 93.016 76.528 16.488 13.698 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 28.850 28.850 0 8.857 19.993
2023 61 33.874 33.935 0 13.004 20.870
2022 61 32.656 32.717 1.932 8.230 22.494

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.584 +7,3% față de anul precedent 16.266 Neraportat 0
2023 11.732 -37,7% față de anul precedent 22.203 Neraportat 0
2022 18.819 13.898 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

47din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
538 RON
Angajati
0
Datorii
12.584 RON +7.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 53.263 RON. Profit: 8.305 RON

Cifra de afaceri: 53.263 RON. Profit: 8.305 RON

Cifra de afaceri
53.263 RON -42.74% față de anul precedent
Profit net
8.305 RON -39.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.732 RON -37.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 93.016 RON. Profit: 13.698 RON

Cifra de afaceri: 93.016 RON. Profit: 13.698 RON

Cifra de afaceri
93.016 RON
Profit net
13.698 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.819 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUMAR TOOLS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

LUMAR TOOLS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Suceava

VEACES NOVA S.R.L.
CUI: 45765003CAEN: 4690
Activ
SUCEAVA, Sat Suceviţa Com. Suceviţa2022-03-08
fara e-Factura
KEVIN-ROB ORIGINAL S.R.L.
CUI: 45687274CAEN: 4690
Activ
SUCEAVA, Sat Voitinel Com. Voitinel2022-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
437.140 RON
Profit
222.037 RON
Angajati
1
TRADE WELL S.R.L.
CUI: 45814190CAEN: 4690
Activ
SUCEAVA, Sat Dorneşti Com. Dorneşti2022-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.502.591 RON
Profit
39.842 RON
Angajati
0

Alte firme din Suceava

PHARAOH MEDIA S.R.L.
CUI: 45791703CAEN: 5911
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2022-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.100 RON
Profit
76.198 RON
Angajati
1
MARIUS ERGONOTECH S.R.L.
CUI: 45779033CAEN: 2511
Activ
SUCEAVA, Sat Şerbăneşti Com. Zvoriştea2022-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
811.726 RON
Profit
7.272 RON
Angajati
2
PROIDEAL S.R.L.
CUI: 45799758CAEN: 7112
Activ
SUCEAVA, Sat Fântâna Mare Com. Fântâna Mare2022-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.743 RON
Profit
88.090 RON
Angajati
1
RESOLVED S.R.L.
CUI: 45687193CAEN: 6201
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2022-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.888 RON
Profit
11.332 RON
Angajati
0
ELLY HAUTE COUTURE S.R.L.
CUI: 45918638CAEN: 4690
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2022-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.373.552 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAVID AND ANAIS S.R.L.
CUI: 44650943CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Sat Ostra Com. Ostra2021-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.352 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REPAIR FINISH S.R.L.
CUI: 46854176CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2022-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.036 RON
Profit
117.254 RON
Angajati
2
ADINU 85 SRL
CUI: 28209857CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2011-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUMAR TOOLS S.R.L.?

CUI-ul LUMAR TOOLS S.R.L. este 45791673.

Unde este sediul LUMAR TOOLS S.R.L.?

LUMAR TOOLS S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Amurgului nr. 2D, Mun. Suceava, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata LUMAR TOOLS S.R.L.?

LUMAR TOOLS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUMAR TOOLS S.R.L. in 2024?

In 2024, LUMAR TOOLS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are LUMAR TOOLS S.R.L.?

LUMAR TOOLS S.R.L. are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).

Ce profit a inregistrat LUMAR TOOLS S.R.L. in 2024?

LUMAR TOOLS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 538 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.