Activ Plătitor TVA

CBC NOTE S.R.L.

CUI: 45845544
CIF: RO45845544
Reg. Com.: J2022001286355
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 martie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:49

Despre CBC NOTE S.R.L.

CBC NOTE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă, judetul TIMIŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, CBC NOTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 338.191 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+68.9%). Profitul net inregistrat a fost de 249.361 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
338.191 RON
Venituri totale
338.191 RON
Cheltuieli totale
86.163 RON
Profit brut
252.028 RON
Profit net
249.361 RON
Marja profit net
73,73%
Active imobilizate
14.190 RON
Active circulante
241.212 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
194.115 RON
Casa & conturi bănci
47.097 RON
Capital propriu
249.601 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă, Str. Freziei nr. 13, 307287
Telefon0747165377

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă, Str. Freziei nr. 13, 307287
Cod poștal: 307287
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă, Str. Freziei nr. 13, 307287
Cod postal
307287
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.03.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
338.191 RON
Rezultat net
249.361 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 338.191 RON 200.180 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 338.191 RON 200.180 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 86.163 RON 62.792 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 252.028 RON 137.388 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 249.361 RON 133.909 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 14.190 RON 15.293 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 241.212 RON 120.865 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 255.402 RON 136.158 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 194.115 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 47.097 RON 120.865 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.631 RON 2.049 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 249.601 RON 134.109 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active255.402RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

2,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale255.402 RON
Datorii totale6.631 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
97,6 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
36,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 338.191 +68,9% față de anul precedent 338.191 86.163 252.028 +83,4% față de anul precedent 249.361 +86,2% față de anul precedent 0 0
2022 200.180 200.180 62.792 137.388 133.909 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 14.190 241.212 255.402 0 194.115 47.097
2022 15.293 120.865 136.158 0 0 120.865

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 6.631 +223,6% față de anul precedent 249.601 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.049 134.109 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 338.191 RON. Profit: 249.361 RON

Cifra de afaceri: 338.191 RON. Profit: 249.361 RON

Cifra de afaceri
338.191 RON +68.94% față de anul precedent
Profit net
249.361 RON +86.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.631 RON +223.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 200.180 RON. Profit: 133.909 RON

Cifra de afaceri: 200.180 RON. Profit: 133.909 RON

Cifra de afaceri
200.180 RON
Profit net
133.909 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.049 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCBC NOTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă (TIMIŞ)

CBC NOTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă (TIMIŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Timiş

CARPATHIAN SOFTWARE SRL
CUI: 37383797CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
338.125 RON
Profit
216.666 RON
Angajati
0
ITTTI GEO VIEW S.R.L.
CUI: 43441922CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.693 RON
Profit
279.760 RON
Angajati
1
3I LINX S.R.L.
CUI: 47378933CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
337.324 RON
Profit
241.192 RON
Angajati
0
WEB PRO SYSTEMS S.R.L.
CUI: 42396262CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.256 RON
Profit
179.457 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Timiş

AB CODING EXPERT S.R.L.
CUI: 45824258CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
955.301 RON
Profit
794.717 RON
Angajati
1
ECDEV LABS INC S.R.L.
CUI: 45814106CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.460 RON
Profit
148.088 RON
Angajati
1
PPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 45881180CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
444.080 RON
Profit
377.506 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

GCLARIS MOB S.R.L.
CUI: 45845501CAEN: 3109
Activ
TIMIŞ, Sat Racoviţa Com. Racoviţa2022-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.935 RON
Profit
661 RON
Angajati
0
IMAKULAT CLEANING S.R.L.
CUI: 45843683CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Sat Dudeştii Noi Com. Dudeştii Noi2022-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.964 RON
Profit
1.497 RON
Angajati
1
DRIVE&CLEANING TRANS S.R.L.
CUI: 45808570CAEN: 4939
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.952 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PRODCARM SAG S.R.L.
CUI: 39999352CAEN: 1013
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2018-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
801.378 RON
Profit
64.164 RON
Angajati
1
DDM AGRO VEST S.R.L.
CUI: 50800964CAEN: 4611
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2024-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CBC NOTE S.R.L.?

CUI-ul CBC NOTE S.R.L. este 45845544.

Unde este sediul CBC NOTE S.R.L.?

CBC NOTE S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă, Str. Freziei nr. 13, 307287, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata CBC NOTE S.R.L.?

CBC NOTE S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CBC NOTE S.R.L. in 2023?

In 2023, CBC NOTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 338.191 RON.

Cati angajati are CBC NOTE S.R.L.?

CBC NOTE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are CBC NOTE S.R.L.?

CBC NOTE S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat CBC NOTE S.R.L. in 2023?

CBC NOTE S.R.L. a inregistrat un profit net de 249.361 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.