Activ e‑Factură

ALL INSTAL SIDE S.R.L.

CUI: 45856861
CIF: 45856861
Reg. Com.: J22/1033/2022
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 martie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:27

Despre ALL INSTAL SIDE S.R.L.

ALL INSTAL SIDE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Găureni Com. Miroslava, judetul IAŞI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALL INSTAL SIDE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 225.840 RON, in scadere fata de anul precedent (-23.9%). Profitul net inregistrat a fost de 84.988 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a scazut de la 290.950 RON in 2022 la 225.840 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
225.840 RON
Venituri totale
225.855 RON
Cheltuieli totale
138.654 RON
Profit brut
87.201 RON
Profit net
84.988 RON
Marja profit net
37,63%
Active imobilizate
2.250 RON
Active circulante
118.064 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
44.490 RON
Casa & conturi bănci
73.574 RON
Capital propriu
85.188 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 1D
Detalii adresaLocuinţă "C1" (P), nr. cad. 76822, Camera 1

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 1D
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 1D
Detalii
Locuinţă "C1" (P), nr. cad. 76822, Camera 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.03.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
225.840 RON
Rezultat net
84.988 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 225.840 RON 296.560 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 225.855 RON 296.589 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 138.654 RON 183.331 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 87.201 RON 113.258 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 84.988 RON 110.350 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.250 RON 6.798 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 118.064 RON 114.295 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 120.314 RON 121.093 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 44.490 RON 37.690 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 73.574 RON 76.605 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 35.126 RON 10.543 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 85.188 RON 110.550 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active120.314RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale120.314 RON
Datorii totale35.126 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
70,6 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 225.840 -23,9% față de anul precedent 225.855 138.654 87.201 -23,0% față de anul precedent 84.988 -23,0% față de anul precedent 0 0
2023 296.560 +1,9% față de anul precedent 296.589 183.331 113.258 -33,4% față de anul precedent 110.350 -32,9% față de anul precedent 0 0
2022 290.950 290.950 120.831 170.119 164.394 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.250 118.064 120.314 0 44.490 73.574
2023 6.798 114.295 121.093 0 37.690 76.605
2022 883 172.330 173.213 2.423 37.789 132.118

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 35.126 +233,2% față de anul precedent 85.188 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 10.543 +22,3% față de anul precedent 110.550 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 8.619 164.594 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 225.840 RON. Profit: 84.988 RON

Cifra de afaceri: 225.840 RON. Profit: 84.988 RON

Cifra de afaceri
225.840 RON -23.85% față de anul precedent
Profit net
84.988 RON -22.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
35.126 RON +233.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 296.560 RON. Profit: 110.350 RON

Cifra de afaceri: 296.560 RON. Profit: 110.350 RON

Cifra de afaceri
296.560 RON +1.93% față de anul precedent
Profit net
110.350 RON -32.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.543 RON +22.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 290.950 RON. Profit: 164.394 RON

Cifra de afaceri: 290.950 RON. Profit: 164.394 RON

Cifra de afaceri
290.950 RON
Profit net
164.394 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.619 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALL INSTAL SIDE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Găureni Com. Miroslava (IAŞI)

ALL INSTAL SIDE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Găureni Com. Miroslava (IAŞI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Iaşi

ANTONELLA CONF SRL
CUI: 15505133CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2003-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.996 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TERRACRAFT S.R.L.
CUI: 39507506CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2018-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.084 RON
Profit
114.442 RON
Angajati
1
LIDERO PROIECT SRL
CUI: 18114997CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.159 RON
Profit
38.441 RON
Angajati
1
ACRL HIDRO S.R.L.
CUI: 44083709CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Dancu Com. Holboca2021-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.000 RON
Profit
154.772 RON
Angajati
1
FEDSTRUCT S.R.L.
CUI: 41127002CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Balciu Com. Miroslava2019-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.102 RON
Profit
29.701 RON
Angajati
2
ENESCO INDUSTRIAL SRL
CUI: 33132962CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.379 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Iaşi

GRS AG S.R.L.
CUI: 45836481CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.400.305 RON
Profit
1.609.651 RON
Angajati
6
ENERPHIT S.R.L.
CUI: 45932810CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2022-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.298 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
JUST CAD-3D S.R.L.
CUI: 45718281CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Movileni Com. Movileni2022-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
694.059 RON
Profit
437.603 RON
Angajati
4
TEHNIC TCU S.R.L.
CUI: 45939673CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2022-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.200 RON
Profit
38.096 RON
Angajati
0

Alte firme din Iaşi

DAVID DAUNE S.R.L.
CUI: 45856853CAEN: 6621
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2022-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.582 RON
Profit
53.090 RON
Angajati
1
LA BILIKI S.R.L.
CUI: 45856888CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Iepureni Com. Movileni2022-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.593 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
REIN CONT S.R.L.
CUI: 45848710CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.102 RON
Profit
10.526 RON
Angajati
0
WORK GENERATION S.R.L.
CUI: 45869497CAEN: 5520
Activ
IAŞI, Sat Bogonos Com. Leţcani2022-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARPEDIA PREST S.R.L.
CUI: 45135865CAEN: 4778
Activ
IAŞI, Sat Vişan Com. Bârnova2021-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.397 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DIMOBEX S.R.L.
CUI: 46490261CAEN: 3100
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2022-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
535.795 RON
Profit
117.740 RON
Angajati
2
TISSU SRL
CUI: 37378308CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2017-04-12
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALL INSTAL SIDE S.R.L.?

CUI-ul ALL INSTAL SIDE S.R.L. este 45856861.

Unde este sediul ALL INSTAL SIDE S.R.L.?

ALL INSTAL SIDE S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 1D, Sat Găureni Com. Miroslava, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata ALL INSTAL SIDE S.R.L.?

ALL INSTAL SIDE S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALL INSTAL SIDE S.R.L. in 2024?

In 2024, ALL INSTAL SIDE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 225.840 RON.

Cati angajati are ALL INSTAL SIDE S.R.L.?

ALL INSTAL SIDE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ALL INSTAL SIDE S.R.L.?

ALL INSTAL SIDE S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat ALL INSTAL SIDE S.R.L. in 2024?

ALL INSTAL SIDE S.R.L. a inregistrat un profit net de 84.988 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.