Activ Plătitor TVA

KEYSTROKE S.R.L.

CUI: 45860650
CIF: RO45860650
Reg. Com.: J2022002048239
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 martie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 21:33

Despre KEYSTROKE S.R.L.

KEYSTROKE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KEYSTROKE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 400.372 RON, in crestere fata de anul precedent (+6.4%). Profitul net inregistrat a fost de 343.462 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 225.278 RON in 2022 la 400.372 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
400.372 RON
Venituri totale
407.811 RON
Cheltuieli totale
52.589 RON
Profit brut
355.222 RON
Profit net
343.462 RON
Marja profit net
85,79%
Active imobilizate
5.132 RON
Active circulante
363.583 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
214.690 RON
Casa & conturi bănci
148.893 RON
Capital propriu
343.662 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Amurgului nr. 47B, 77160
Detalii adresaLOT 2. CAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Amurgului nr. 47B, 77160
Cod poștal: 77160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Amurgului nr. 47B, 77160
Detalii
LOT 2. CAMERA 1
Cod postal
77160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.03.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
400.372 RON
Rezultat net
343.462 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 400.372 RON 376.291 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 407.811 RON 376.559 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 52.589 RON 51.303 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 355.222 RON 325.256 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 343.462 RON 321.568 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.132 RON 8.980 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 363.583 RON 320.830 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 368.715 RON 329.810 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 214.690 RON 273.839 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 148.893 RON 46.991 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 25.053 RON 8.042 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 343.662 RON 321.768 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active368.715RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale368.715 RON
Datorii totale25.053 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
93,2 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,51 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 400.372 +6,4% față de anul precedent 407.811 52.589 355.222 +9,2% față de anul precedent 343.462 +6,8% față de anul precedent 0 0
2023 376.291 +67,0% față de anul precedent 376.559 51.303 325.256 +49,9% față de anul precedent 321.568 +51,5% față de anul precedent 0 0
2022 225.278 225.461 8.493 216.968 212.242 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.132 363.583 368.715 0 214.690 148.893
2023 8.980 320.830 329.810 0 273.839 46.991
2022 0 214.678 214.678 0 152.988 61.690

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 25.053 +211,5% față de anul precedent 343.662 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 8.042 +259,7% față de anul precedent 321.768 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.236 212.442 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 400.372 RON. Profit: 343.462 RON

Cifra de afaceri: 400.372 RON. Profit: 343.462 RON

Cifra de afaceri
400.372 RON +6.4% față de anul precedent
Profit net
343.462 RON +6.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.053 RON +211.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 376.291 RON. Profit: 321.568 RON

Cifra de afaceri: 376.291 RON. Profit: 321.568 RON

Cifra de afaceri
376.291 RON +67.03% față de anul precedent
Profit net
321.568 RON +51.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.042 RON +259.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 225.278 RON. Profit: 212.242 RON

Cifra de afaceri: 225.278 RON. Profit: 212.242 RON

Cifra de afaceri
225.278 RON
Profit net
212.242 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.236 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKEYSTROKE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

KEYSTROKE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Ilfov

TGS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 49312943CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2023-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.381 RON
Profit
344.154 RON
Angajati
0
ALEVA SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 45061601CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2021-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.146 RON
Profit
275.047 RON
Angajati
1
INTELIGENT BizSolutions SRL
CUI: 17329017CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2005-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
402.109 RON
Profit
285.324 RON
Angajati
1
ESTIMABIT CONSULTING S.R.L.
CUI: 39770315CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2018-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
399.254 RON
Profit
325.071 RON
Angajati
1
DEVOPS & IT CONSULTING S.R.L.
CUI: 41758356CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2019-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.893 RON
Profit
251.344 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Ilfov

SOFTYN AUTOMATIZARI S.R.L.
CUI: 45823937CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.221 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SMART SCUFF SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 45862103CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
807.582 RON
Profit
596.101 RON
Angajati
1
MASAB IMPEX S.R.L.
CUI: 45808708CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2022-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
460.141 RON
Profit
310.366 RON
Angajati
1
SKYBYTE S.R.L.
CUI: 45876230CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2022-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.694 RON
Profit
203.473 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

GEOMAR GOLD CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45860641CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2022-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.337.877 RON
Profit
250.168 RON
Angajati
9
PRINTESIQ S.R.L.
CUI: 45854968CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.472 RON
Profit
134.106 RON
Angajati
1
VIGA SAGAT GRUP S.R.L.
CUI: 45861213CAEN: 6832
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.700 RON
Profit
15.761 RON
Angajati
2
REGENHELP S.R.L.
CUI: 45816727CAEN: 4646
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.279 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LARA EVENTS S.R.L.
CUI: 49868397CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2024-04-01
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KEYSTROKE S.R.L.?

CUI-ul KEYSTROKE S.R.L. este 45860650.

Unde este sediul KEYSTROKE S.R.L.?

KEYSTROKE S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Amurgului nr. 47B, 77160, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata KEYSTROKE S.R.L.?

KEYSTROKE S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KEYSTROKE S.R.L. in 2024?

In 2024, KEYSTROKE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 400.372 RON.

Cati angajati are KEYSTROKE S.R.L.?

KEYSTROKE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are KEYSTROKE S.R.L.?

KEYSTROKE S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat KEYSTROKE S.R.L. in 2024?

KEYSTROKE S.R.L. a inregistrat un profit net de 343.462 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.