Activ

TOOTHFLIX S.R.L.

CUI: 45891362
CIF: 45891362
Reg. Com.: J13/1069/2022
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 martie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 17:50

Despre TOOTHFLIX S.R.L.

TOOTHFLIX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Ovidiu, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOOTHFLIX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 73.199 RON, in scadere fata de anul precedent (-23.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
73.199 RON
Venituri totale
73.199 RON
Cheltuieli totale
102.848 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
4.743 RON
Active circulante
746 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
746 RON
Capital propriu
-5.584 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. Delfinului nr. 25, 905900
Telefon0721786355

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. Delfinului nr. 25, 905900
Cod poștal: 905900
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. Delfinului nr. 25, 905900
Cod postal
905900
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.03.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
73.199 RON
Rezultat net
-31.845 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 73.199 RON 96.193 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 73.199 RON 96.193 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 102.848 RON 64.767 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 31.426 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 26.061 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 29.649 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 31.845 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.743 RON 118.253 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 746 RON 14.513 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.489 RON 132.766 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 8.120 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 746 RON 6.393 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.073 RON 106.505 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.584 RON 26.261 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.489RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

201,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.489 RON
Datorii totale11.073 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-101,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 73.199 -23,9% față de anul precedent 73.199 102.848 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 29.649 31.845
2023 96.193 96.193 64.767 31.426 26.061 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.743 746 5.489 0 0 746
2023 118.253 14.513 132.766 0 8.120 6.393
2022 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.073 -89,6% față de anul precedent -5.584 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 106.505 26.261 Neraportat 1
2022 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 73.199 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.199 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.199 RON -23.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.845 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.073 RON -89.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 96.193 RON. Profit: 26.061 RON

Cifra de afaceri: 96.193 RON. Profit: 26.061 RON

Cifra de afaceri
96.193 RON
Profit net
26.061 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
106.505 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOOTHFLIX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Orş. Ovidiu (CONSTANŢA)

TOOTHFLIX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Orş. Ovidiu (CONSTANŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Constanţa

ALMASOF DENT S.R.L.
CUI: 43096638CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.252 RON
Profit
48.829 RON
Angajati
0
DENTAL TECH SRL
CUI: 23978647CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.046 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRISSIS BLUE DENT S.R.L.
CUI: 39017172CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.962 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STOMA DENY SRL
CUI: 18252663CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2005-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.445 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OANA GABRIELA CLINIC S.R.L.
CUI: 43507512CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.355 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Constanţa

SHINE DENTAL CLINIC S.R.L.
CUI: 45875880CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.822 RON
Profit
5.088 RON
Angajati
1
IRIPERFECTSMILE DENT S.R.L.-D.
CUI: 45898816CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.596 RON
Profit
123.090 RON
Angajati
1
TINY TOOTH SPA S.R.L.
CUI: 45818787CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2022-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.029 RON
Profit
59.844 RON
Angajati
1
PURE HAPPY DENTAL S.R.L.
CUI: 46043638CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.125 RON
Profit
408 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

LASERBEAUTYSE S.R.L.
CUI: 45875871CAEN: 9622
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2022-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.191 RON
Profit
4.838 RON
Angajati
0
SOLMAR ARMONIA GEDATUR S.R.L.
CUI: 45893835CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2022-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.288 RON
Profit
1.178 RON
Angajati
1
ATELIER STUDIO NORD S.R.L.
CUI: 45810554CAEN: 4791
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.466 RON
Profit
62.037 RON
Angajati
0
BRYANA NOBLESSE S.R.L.
CUI: 46526713CAEN: 4222
Activ
CONSTANŢA, Sat Poiana Orş. Ovidiu2022-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
460.834 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SALES FITO PROTECT SRL
CUI: 38114606CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2017-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.932 RON
Profit
4.545 RON
Angajati
1
RHENIUM EON S.R.L.
CUI: 52057514CAEN: 7499
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2025-07-01
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOOTHFLIX S.R.L.?

CUI-ul TOOTHFLIX S.R.L. este 45891362.

Unde este sediul TOOTHFLIX S.R.L.?

TOOTHFLIX S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. Delfinului nr. 25, 905900, Orş. Ovidiu, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata TOOTHFLIX S.R.L.?

TOOTHFLIX S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOOTHFLIX S.R.L. in 2024?

In 2024, TOOTHFLIX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 73.199 RON.

Cati angajati are TOOTHFLIX S.R.L.?

TOOTHFLIX S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TOOTHFLIX S.R.L.?

TOOTHFLIX S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat TOOTHFLIX S.R.L. in 2024?

TOOTHFLIX S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 31.845 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.