Activ Plătitor TVAe‑Factură

VAN COR COSMETICS S.R.L.

CUI: 45902364
CIF: RO45902364
Reg. Com.: J35/1453/2022
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 aprilie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 14:36

Despre VAN COR COSMETICS S.R.L.

VAN COR COSMETICS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, judetul TIMIŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VAN COR COSMETICS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.410 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+407.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (255.941 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
20.410 RON
Venituri totale
20.410 RON
Cheltuieli totale
122.458 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
153.889 RON
Stocuri
104.356 RON
Creanțe
550 RON
Casa & conturi bănci
48.983 RON
Capital propriu
-102.052 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Bld. Bucureşti nr. 1, 307160
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Bld. Bucureşti nr. 1, 307160
Cod poștal: 307160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Bld. Bucureşti nr. 1, 307160
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
307160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.04.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
20.410 RON
Rezultat net
-102.252 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 20.410 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.410 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 122.458 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 102.048 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 102.252 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 153.889 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 153.889 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 104.356 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 550 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 48.983 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 255.941 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -102.052 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active153.889RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

166,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale153.889 RON
Datorii totale255.941 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,60 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-66,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 20.410 +407,7% față de anul precedent 20.410 122.458 0 0 102.048 102.252
2022 4.020 4.020 5.147 0 0 1.127 1.127

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 153.889 153.889 104.356 550 48.983
2022 0 34.880 34.880 30.472 4.020 388

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 255.941 +610,8% față de anul precedent -102.052 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 36.007 -1.127 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 20.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.410 RON +407.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
102.252 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
255.941 RON +610.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.020 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.020 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.020 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.127 RON
Angajati
1
Datorii
36.007 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVAN COR COSMETICS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa (TIMIŞ)

VAN COR COSMETICS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa (TIMIŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Timiş

TOP WEB MGM S.R.L.
CUI: 42534551CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUKANA SALES S.R.L.
CUI: 48780385CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2023-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.142 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EASYMOM S.R.L.
CUI: 44405553CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2021-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.053 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DUFI SPORT SRL
CUI: 37908552CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.843 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
WEST ANTIQUE MARKET S.R.L.
CUI: 46948742CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.883 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CIOTICO S.R.L.
CUI: 47387419CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.619 RON
Profit
3.184 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Timiş

FIRUM STUDIO S.R.L.
CUI: 45864708CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2022-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
559.394 RON
Profit
247.645 RON
Angajati
1
PET-HUB S.R.L.
CUI: 45905514CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.640 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANIMA ORNAMENTA S.R.L.
CUI: 46017205CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.330 RON
Profit
334 RON
Angajati
0

Alte firme din Timiş

MARLEY VET S.R.L.
CUI: 45902356CAEN: 7500
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2022-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
538.474 RON
Profit
10.665 RON
Angajati
2
IURES TC ANALYTICS S.R.L.
CUI: 45902372CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.770 RON
Profit
221.983 RON
Angajati
0
GENERAL CAMPING CAR S.R.L.
CUI: 45897357CAEN: 4781
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2022-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.277 RON
Profit
33.454 RON
Angajati
0
DANIXMP S.R.L.
CUI: 45903963CAEN: 4779
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-04-04
fara e-Factura
DDV TRANS SPED S.R.L.
CUI: 45849899CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Cărpiniş Com. Cărpiniş2022-03-24
fara e-Factura
SECURE STACK CONSULTING S.R.L.
CUI: 45950337CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Sat Jebel Com. Jebel2022-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.157.574 RON
Profit
873.623 RON
Angajati
2
TFN TOPOCAD S.R.L.
CUI: 45368801CAEN: 7112
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2021-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.700 RON
Profit
18.848 RON
Angajati
0
SAUCY WORDSMITHING S.R.L.
CUI: 46407836CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.960 RON
Profit
61.069 RON
Angajati
0
YELLOW BRAND LAB S.R.L.
CUI: 39527376CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.101 RON
Profit
9.135 RON
Angajati
1
DUO SPHERE S.R.L.
CUI: 51275260CAEN: 9329
Activ
TIMIŞ, Sat Satchinez Com. Satchinez2025-02-12
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VAN COR COSMETICS S.R.L.?

CUI-ul VAN COR COSMETICS S.R.L. este 45902364.

Unde este sediul VAN COR COSMETICS S.R.L.?

VAN COR COSMETICS S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Bld. Bucureşti nr. 1, 307160, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata VAN COR COSMETICS S.R.L.?

VAN COR COSMETICS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VAN COR COSMETICS S.R.L. in 2024?

In 2024, VAN COR COSMETICS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.410 RON.

Cati angajati are VAN COR COSMETICS S.R.L.?

VAN COR COSMETICS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are VAN COR COSMETICS S.R.L.?

VAN COR COSMETICS S.R.L. are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat VAN COR COSMETICS S.R.L. in 2024?

VAN COR COSMETICS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 102.252 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.