Activ Plătitor TVAe‑Factură

REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L.

CUI: 45921927
CIF: RO45921927
Reg. Com.: J23/2322/2022
CAEN: 8020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 aprilie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 12:59

Despre REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L.

REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dudu Com. Chiajna, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice (cod CAEN 8020). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 229.705 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+52.2%). Profitul net inregistrat a fost de 63.098 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 92.907 RON in 2022 la 229.705 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din octombrie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
229.705 RON
Venituri totale
232.405 RON
Cheltuieli totale
157.395 RON
Profit brut
75.010 RON
Profit net
63.098 RON
Marja profit net
27,47%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
101.113 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
45.541 RON
Casa & conturi bănci
55.572 RON
Capital propriu
63.339 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna, Str. Tineretului nr. 29C, 77041

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna, Str. Tineretului nr. 29C, 77041
Cod poștal: 77041
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna, Str. Tineretului nr. 29C, 77041
Cod postal
77041
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.04.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 octombrie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
229.705 RON
Rezultat net
63.098 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 229.705 RON 150.967 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 232.405 RON 151.747 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 157.395 RON 93.811 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 75.010 RON 57.936 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 63.098 RON 48.542 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 101.113 RON 69.093 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 101.113 RON 69.093 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 149 RON
CreanțeSume de încasat 45.541 RON 39.957 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 55.572 RON 28.987 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 37.774 RON 20.311 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 63.339 RON 48.782 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active101.113RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

37,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale101.113 RON
Datorii totale37.774 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
62,4 %Profit net / active totale
ROE
99,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
62,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 229.705 +52,2% față de anul precedent 232.405 157.395 75.010 +29,5% față de anul precedent 63.098 +30,0% față de anul precedent 0 0
2023 150.967 +62,5% față de anul precedent 151.747 93.811 57.936 +169,9% față de anul precedent 48.542 +159,1% față de anul precedent 0 0
2022 92.907 92.907 71.438 21.469 18.738 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 101.113 101.113 0 45.541 55.572
2023 0 69.093 69.093 149 39.957 28.987
2022 0 33.606 33.606 149 21.106 12.351

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 37.774 +86,0% față de anul precedent 63.339 Neraportat 0
2023 20.311 +38,5% față de anul precedent 48.782 Neraportat 0
2022 14.668 18.938 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

4din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 229.705 RON. Profit: 63.098 RON

Cifra de afaceri: 229.705 RON. Profit: 63.098 RON

Cifra de afaceri
229.705 RON +52.16% față de anul precedent
Profit net
63.098 RON +29.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
37.774 RON +85.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 150.967 RON. Profit: 48.542 RON

Cifra de afaceri: 150.967 RON. Profit: 48.542 RON

Cifra de afaceri
150.967 RON +62.49% față de anul precedent
Profit net
48.542 RON +159.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.311 RON +38.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 92.907 RON. Profit: 18.738 RON

Cifra de afaceri: 92.907 RON. Profit: 18.738 RON

Cifra de afaceri
92.907 RON
Profit net
18.738 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.668 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataREZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8020 in Sat Dudu Com. Chiajna (ILFOV)

REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8020 in Sat Dudu Com. Chiajna (ILFOV)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8020, Ilfov

TRI VISION S.R.L.
CUI: 34008963CAEN: 8020
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2015-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.840 RON
Profit
58.396 RON
Angajati
1
BLUE FOX SYSTEMS S.R.L.
CUI: 42377058CAEN: 8020
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2020-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.940 RON
Profit
1.656 RON
Angajati
1
CCTV SECURITY S.R.L.
CUI: 39656150CAEN: 8020
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2018-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.360 RON
Profit
42.631 RON
Angajati
1
EXPERT SECURITY SOLUTIONS SRL
CUI: 32802355CAEN: 8020
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2014-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.670.952 RON
Profit
126.746 RON
Angajati
12
ARTECH AUTOMATION S.R.L.
CUI: 47578028CAEN: 8020
Activ
ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie2023-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.769 RON
Profit
9.482 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8020, Ilfov

PRO SECURE TECH S.R.L.
CUI: 46460082CAEN: 8020
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2022-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.932 RON
Profit
2.787 RON
Angajati
0
ELECTRO SECURITY S.R.L.
CUI: 44878896CAEN: 8020
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2021-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

CONTENT EIGHT S.R.L.
CUI: 45919579CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Com. Snagov2022-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.290 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IRIS&MRS FRIGO S.R.L.
CUI: 45924540CAEN: 4520
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2022-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.101.383 RON
Profit
238.100 RON
Angajati
1
ROYAL FELIN S.R.L.
CUI: 45532407CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2022-01-26
fara e-Factura
TCA MASTER SHOP S.R.L.
CUI: 46367979CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Dimieni Com. Tunari2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
897.760 RON
Profit
72.062 RON
Angajati
1
AGADANCE S.R.L.
CUI: 49629543CAEN: 8552
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2024-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L.?

CUI-ul REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. este 45921927.

Unde este sediul REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L.?

REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna, Str. Tineretului nr. 29C, 77041, Sat Dudu Com. Chiajna, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L.?

REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. in 2024?

In 2024, REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 229.705 RON.

Ce activitate are REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L.?

REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. are codul CAEN principal 8020.

Ce profit a inregistrat REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. in 2024?

REZIDENT ELITE SECURITY SOLUTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 63.098 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.