Activ

KSA T&T PANORAMA S.R.L.

CUI: 45959948
CIF: 45959948
Reg. Com.: J12/1928/2022
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 aprilie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:19

Despre KSA T&T PANORAMA S.R.L.

KSA T&T PANORAMA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpia Turzii, judetul CLUJ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KSA T&T PANORAMA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.813.529 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+6246.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.813.529 RON
Venituri totale
5.887.122 RON
Cheltuieli totale
6.606.691 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
7.859 RON
Active circulante
107.436 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
107.008 RON
Casa & conturi bănci
428 RON
Capital propriu
-846.453 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. Laminoriştilor nr. 145, 405100
Telefon0743676002

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. Laminoriştilor nr. 145, 405100
Cod poștal: 405100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. Laminoriştilor nr. 145, 405100
Cod postal
405100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.04.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.813.529 RON
Rezultat net
-847.346 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.813.529 RON 91.602 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.887.122 RON 91.602 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.606.691 RON 89.993 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.609 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 693 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 719.569 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 847.346 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.859 RON 148.977 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 107.436 RON 253.876 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 115.295 RON 402.853 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 39.366 RON
CreanțeSume de încasat 107.008 RON 162.160 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 428 RON 52.350 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 961.748 RON 441.708 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -846.453 RON 893 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active115.295RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

834,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale115.295 RON
Datorii totale961.748 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-734,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.813.529 +6.246,5% față de anul precedent 5.887.122 6.606.691 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 719.569 847.346
2023 91.602 91.602 89.993 1.609 693 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.859 107.436 115.295 0 107.008 428
2023 148.977 253.876 402.853 39.366 162.160 52.350
2022 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 961.748 +117,7% față de anul precedent -846.453 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2023 441.708 +143.778,8% față de anul precedent 893 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 307 200 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.813.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.813.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.813.529 RON +6246.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
847.346 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
961.748 RON +117.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 91.602 RON. Profit: 693 RON

Cifra de afaceri: 91.602 RON. Profit: 693 RON

Cifra de afaceri
91.602 RON
Profit net
693 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
441.708 RON +143778.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
307 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKSA T&T PANORAMA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Câmpia Turzii (CLUJ)

KSA T&T PANORAMA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Câmpia Turzii (CLUJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Cluj

FANTESIA UNTOLD S.R.L.
CUI: 44485633CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.430.127 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
WONDERWORLD SRL
CUI: 30878446CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Sat Feleacu Com. Feleacu2012-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.339.340 RON
Profit
61.670 RON
Angajati
46
NEVERSEA BEACH S.R.L.
CUI: 40002582CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.634.753 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
TEHNOMEDICA SRL
CUI: 199770CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Mun. Gherla1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.497.556 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Cluj

UNICORNWAY S.R.L.
CUI: 45852274CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Sat Sălicea Com. Ciurila2022-03-24
fara e-Factura
BROSIS KIDS EVENTS S.R.L.
CUI: 46012160CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.524 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

AUTO DAP S.R.L.
CUI: 45959930CAEN: 2562
Activ
CLUJ, Sat Aghireşu-Fabrici Com. Aghireşu2022-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEXT CHAPTER S.R.L.
CUI: 45959956CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
363.780 RON
Profit
301.483 RON
Angajati
0
STANDARD AIR TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 45966805CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Sat Colonia Com. Tritenii de Jos2022-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
620.222 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
TURI BUSINESS S.R.L.
CUI: 45927326CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Livada Com. Iclod2022-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
238 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
START SOFTWARE BOOST S.R.L.
CUI: 45995851CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.337 RON
Profit
278.313 RON
Angajati
1
OLDEMARQUE SOFTWARE S.R.L.
CUI: 46268509CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.460 RON
Profit
334.488 RON
Angajati
1
KUBIT DESIGN STUDIO S.R.L.
CUI: 41008680CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.498 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KSA T&T PANORAMA S.R.L.?

CUI-ul KSA T&T PANORAMA S.R.L. este 45959948.

Unde este sediul KSA T&T PANORAMA S.R.L.?

KSA T&T PANORAMA S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. Laminoriştilor nr. 145, 405100, Mun. Câmpia Turzii, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata KSA T&T PANORAMA S.R.L.?

KSA T&T PANORAMA S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KSA T&T PANORAMA S.R.L. in 2024?

In 2024, KSA T&T PANORAMA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.813.529 RON.

Cati angajati are KSA T&T PANORAMA S.R.L.?

KSA T&T PANORAMA S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are KSA T&T PANORAMA S.R.L.?

KSA T&T PANORAMA S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat KSA T&T PANORAMA S.R.L. in 2024?

KSA T&T PANORAMA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 847.346 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.