Activ

JUST CON YKA S.R.L.

CUI: 45965729
CIF: 45965729
Reg. Com.: J52/375/2022
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 aprilie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 15:29

Despre JUST CON YKA S.R.L.

JUST CON YKA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ulmi Com. Ulmi, judetul GIURGIU, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, JUST CON YKA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 575.980 RON. Profitul net inregistrat a fost de 424.097 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
575.980 RON
Venituri totale
575.980 RON
Cheltuieli totale
144.640 RON
Profit brut
431.340 RON
Profit net
424.097 RON
Marja profit net
73,63%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
127.733 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
54.430 RON
Casa & conturi bănci
73.303 RON
Capital propriu
3.244 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Ulmi Com. Ulmi, Str. Zâmbetului nr. 138, 87230

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Ulmi Com. Ulmi, Str. Zâmbetului nr. 138, 87230
Cod poștal: 87230
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Ulmi Com. Ulmi, Str. Zâmbetului nr. 138, 87230
Cod postal
87230
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.04.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 iulie 2022 - 1 august 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2022 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
575.980 RON
Rezultat net
424.097 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 575.980 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 575.980 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 144.640 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 431.340 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 424.097 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 127.733 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 127.733 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 54.430 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 73.303 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 124.489 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.244 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active127.733RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

97,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale127.733 RON
Datorii totale124.489 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
332,0 %Profit net / active totale
ROE
13.073,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 575.980 575.980 144.640 431.340 424.097 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 0 127.733 127.733 0 54.430 73.303

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 124.489 3.244 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 575.980 RON. Profit: 424.097 RON

Cifra de afaceri: 575.980 RON. Profit: 424.097 RON

Cifra de afaceri
575.980 RON
Profit net
424.097 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
124.489 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataJUST CON YKA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Ulmi Com. Ulmi (GIURGIU)

JUST CON YKA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Ulmi Com. Ulmi (GIURGIU)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Giurgiu

IEDEREI EXPRES SRL
CUI: 36134950CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Sadina Com. Roata de Jos2016-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
583.614 RON
Profit
99.551 RON
Angajati
2
METLI CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49474597CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Găiseni Com. Găiseni2024-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
565.776 RON
Profit
362.400 RON
Angajati
1
TRACHE CF DURABIL CONSTRUCT SRL
CUI: 35432397CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
589.946 RON
Profit
208.642 RON
Angajati
1
ANDREMAR IDEAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48027477CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2023-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
562.569 RON
Profit
385.694 RON
Angajati
0
SAMCAS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 27873902CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Malu Spart Orş. Bolintin-Vale2011-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
646.730 RON
Profit
34.468 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Giurgiu

GYLOTE-GYL-77 S.R.L.
CUI: 45965710CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Poenari Com. Ulmi2022-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.360 RON
Profit
8.568 RON
Angajati
0
ONEWAY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46029188CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2022-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSTRUCT GENERAL RINCU S.R.L.
CUI: 46029200CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Buturugeni Com. Buturugeni2022-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
759.185 RON
Profit
254.066 RON
Angajati
5

Alte firme din Giurgiu

MIRU PMC S.R.L.
CUI: 45965737CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Moşteni Com. Ulmi2022-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
366.118 RON
Profit
146.812 RON
Angajati
2
ZW AGREGATE S.R.L.
CUI: 45938643CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti2022-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.281.881 RON
Profit
70.186 RON
Angajati
11
CARELIVEMED S.R.L.
CUI: 46000254CAEN: 8622
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2022-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.691.679 RON
Profit
978.998 RON
Angajati
7
AOK TRANSPORT INTERN S.R.L.
CUI: 45761117CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Joiţa Com. Joiţa2022-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.449 RON
Profit
1.340 RON
Angajati
1
RAUDUM EXPERT S.R.L.
CUI: 46271954CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Iepureşti Com. Iepureşti2022-06-09
fara e-Factura
F&C FLOWERS LOGISTIC S.R.L.
CUI: 43294643CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni2020-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
490.735 RON
Profit
148.254 RON
Angajati
1
GPM GROUP S.R.L.
CUI: 48750961CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2023-09-08
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul JUST CON YKA S.R.L.?

CUI-ul JUST CON YKA S.R.L. este 45965729.

Unde este sediul JUST CON YKA S.R.L.?

JUST CON YKA S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Ulmi Com. Ulmi, Str. Zâmbetului nr. 138, 87230, Sat Ulmi Com. Ulmi, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata JUST CON YKA S.R.L.?

JUST CON YKA S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a JUST CON YKA S.R.L. in 2022?

In 2022, JUST CON YKA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 575.980 RON.

Cati angajati are JUST CON YKA S.R.L.?

JUST CON YKA S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2022.

Ce activitate are JUST CON YKA S.R.L.?

JUST CON YKA S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat JUST CON YKA S.R.L. in 2022?

JUST CON YKA S.R.L. a inregistrat un profit net de 424.097 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.