Activ

TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 45977910
CIF: 45977910
Reg. Com.: J2023006752236
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 aprilie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:18

Despre TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L.

TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 60.599 RON. Profitul net inregistrat a fost de 36.534 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
60.599 RON
Venituri totale
60.789 RON
Cheltuieli totale
17.421 RON
Profit brut
43.368 RON
Profit net
36.534 RON
Marja profit net
60,29%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
41.337 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
36.734 RON
Casa & conturi bănci
4.603 RON
Capital propriu
36.734 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Cireşului nr. 16C

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Cireşului nr. 16C
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Cireşului nr. 16C
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 13.10.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
19 noiembrie 2024
Data reactivare
1 aprilie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
60.599 RON
Rezultat net
36.534 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 60.599 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 60.789 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 17.421 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 43.368 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 36.534 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.337 RON 200 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 41.337 RON 200 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 36.734 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.603 RON 200 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.603 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 36.734 RON 200 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active41.337RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale41.337 RON
Datorii totale4.603 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
88,4 %Profit net / active totale
ROE
99,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 60.599 60.789 17.421 43.368 36.534 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 41.337 41.337 0 36.734 4.603
2023 0 200 200 0 0 200
2022 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.603 36.734 Neraportat 0
2023 0 200 Neraportat 0
2022 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ATAIDAN TAYLOR RIFEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2025 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7580/2025modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 60.599 RON. Profit: 36.534 RON

Cifra de afaceri: 60.599 RON. Profit: 36.534 RON

Cifra de afaceri
60.599 RON
Profit net
36.534 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.603 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.022025Mentiune · Buletin 7580/2025modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.01.2025,înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L.
CUI
45977910
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.02.2025
Registrul Comerțului
J23/6752/2023
EUID
ROONRC.J23/6752/2023
Sediu
Jud. Ilfov, Oraş Voluntari, Bulevardul PIPERA, Nr. 1, VILA NR.1, CAM. NR. 2, Ap. 3
Județ
Ilfov
Număr încheiere
170856
Data încheierii
26.02.2025
Număr dosar
343719
Data dosarului
31.01.2025
Tribunal
Ilfov
Registrator
Eugenia-Georgeta Dumitru

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Vezi Buletinul ONRC nr. 7580/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Ilfov

ART BY CREATIFF MEDIA SRL
CUI: 37757689CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.454 RON
Profit
42.278 RON
Angajati
1
ARTEFACT SRL
CUI: 15906194CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2003-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.577 RON
Profit
26.841 RON
Angajati
0
INSPIRE AGENCY S.R.L.
CUI: 43516626CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Dascălu Com. Dascălu2021-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.182 RON
Profit
41.753 RON
Angajati
0
TOP DESIGN SOLUTIONS SRL
CUI: 30828731CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2012-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.826 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LIVE IN BUCHAREST S.R.L.
CUI: 40984681CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Petreşti Com. Corbeanca2019-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REMOTE MEDIA S.R.L.
CUI: 42348605CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2020-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.593 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Ilfov

TEMATIC DELIVERIES S.R.L.
CUI: 46005812CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2022-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
622.340 RON
Profit
152.625 RON
Angajati
1
DIGITAL TECH HUB S.R.L.
CUI: 45969194CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie2022-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.000 RON
Profit
328.410 RON
Angajati
1
WEB SEO DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 46068330CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
466.836 RON
Profit
271.809 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

MEDIA CONTENT DELIVERY S.R.L.
CUI: 45975730CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2022-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.805 RON
Profit
2.326 RON
Angajati
0
URENDITI S.R.L.
CUI: 45982428CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2022-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
623.445 RON
Profit
496.659 RON
Angajati
1
AZALEEA MEDIA NETWORK S.R.L.
CUI: 45934811CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2022-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.963 RON
Profit
193.330 RON
Angajati
1
SELERIUM S.R.L.
CUI: 46028425CAEN: 5829
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
631.982 RON
Profit
522.793 RON
Angajati
1
NUTIM CLEAN S.R.L.
CUI: 46430464CAEN: 1721
Activ
ILFOV, Sat Islaz Com. Brăneşti2022-07-06
fara e-Factura
REMAL SMG S.R.L.
CUI: 41464725CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2019-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.894.906 RON
Profit
581.112 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. este 45977910.

Unde este sediul TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L.?

TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Cireşului nr. 16C, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L.?

TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 60.599 RON.

Ce activitate are TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L.?

TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

TAYLOR MARKETING SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 36.534 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.