Activ Plătitor TVA

ZORICONS AMBIENTAL S.R.L.

CUI: 45997445
CIF: RO45997445
Reg. Com.: J36/213/2022
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 aprilie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 15:09

Despre ZORICONS AMBIENTAL S.R.L.

ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Tulcea, judetul TULCEA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 292.399 RON, in crestere fata de anul precedent (+20.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut de la 215.770 RON in 2022 la 292.399 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
292.399 RON
Venituri totale
341.198 RON
Cheltuieli totale
388.712 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
24.724 RON
Active circulante
33.172 RON
Stocuri
31.077 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.095 RON
Capital propriu
-63.033 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Dochiei nr. 26A, 820143

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Dochiei nr. 26A, 820143
Cod poștal: 820143
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Dochiei nr. 26A, 820143
Cod postal
820143
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.04.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 iunie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
292.399 RON
Rezultat net
-50.448 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 292.399 RON 243.580 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 341.198 RON 312.535 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 388.712 RON 323.274 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 47.514 RON 10.739 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 50.448 RON 12.825 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 24.724 RON 18.245 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 33.172 RON 56.535 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 57.896 RON 74.780 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 31.077 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.095 RON 56.535 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 120.929 RON 87.365 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -63.033 RON -12.585 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active57.896RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

208,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale57.896 RON
Datorii totale120.929 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-108,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 292.399 +20,0% față de anul precedent 341.198 388.712 0 0 47.514 50.448
2023 243.580 +12,9% față de anul precedent 312.535 323.274 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.739 12.825
2022 215.770 215.770 163.120 52.650 50.947 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 24.724 33.172 57.896 31.077 0 2.095
2023 18.245 56.535 74.780 0 0 56.535
2022 20.911 61.589 82.500 0 145 61.444

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 120.929 +38,4% față de anul precedent -63.033 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 87.365 +178,7% față de anul precedent -12.585 Neraportat 5
2022 31.353 51.147 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 292.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 292.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
292.399 RON +20.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.448 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
120.929 RON +38.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 243.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 243.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
243.580 RON +12.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.825 RON
Angajati
5
Datorii
87.365 RON +178.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 215.770 RON. Profit: 50.947 RON

Cifra de afaceri: 215.770 RON. Profit: 50.947 RON

Cifra de afaceri
215.770 RON
Profit net
50.947 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
31.353 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZORICONS AMBIENTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Tulcea (TULCEA)

ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Tulcea (TULCEA)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Tulcea

TEO DDDCONS SRL
CUI: 32653679CAEN: 4100
Activ
TULCEA, Orş. Babadag2014-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.957 RON
Profit
196.384 RON
Angajati
1
DASPAR SRL
CUI: 15437861CAEN: 4100
Activ
TULCEA, Orş. Babadag2003-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.892 RON
Profit
166.940 RON
Angajati
5
VILEX PANCONS SRL
CUI: 34068086CAEN: 4100
Activ
TULCEA, Orş. Măcin2015-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GABRIELLE TEHNOLOGIC SRL
CUI: 30172598CAEN: 4100
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2012-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.648 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
ISA MASTER BUILD S.R.L.
CUI: 45396410CAEN: 4100
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2021-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.410 RON
Profit
160.673 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Tulcea

YDA FASHION CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46162361CAEN: 4100
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2022-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
383.000 RON
Profit
245.498 RON
Angajati
1
CEAUŢĂ & CATINCA S.R.L.
CUI: 45557215CAEN: 4100
Activ
TULCEA, Sat Enisala Com. Sarichioi2022-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.963 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MASIV UTIL LUX S.R.L.
CUI: 46395294CAEN: 4100
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2022-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.246 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Tulcea

SULINA VECHE S.R.L.
CUI: 45991469CAEN: 9329
Activ
TULCEA, Orş. Sulina2022-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.010 RON
Profit
7.660 RON
Angajati
0
TAXICO PREST SERV S.R.L.
CUI: 46021567CAEN: 4933
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2022-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.837 RON
Profit
9.793 RON
Angajati
1
TANK GOTING ENTERPRISE S.R.L.
CUI: 46360938CAEN: 2551
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.669.550 RON
Profit
3.923.404 RON
Angajati
38
SPEED ADELINA TAXI S.R.L.
CUI: 41830249CAEN: 3313
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2019-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.627 RON
Profit
12.318 RON
Angajati
2
HONPASO START S.R.L.
CUI: 50227515CAEN: 5611
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2024-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.834 RON
Profit
18.747 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZORICONS AMBIENTAL S.R.L.?

CUI-ul ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. este 45997445.

Unde este sediul ZORICONS AMBIENTAL S.R.L.?

ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. are sediul in Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Dochiei nr. 26A, 820143, Mun. Tulcea, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata ZORICONS AMBIENTAL S.R.L.?

ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. in 2024?

In 2024, ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 292.399 RON.

Cati angajati are ZORICONS AMBIENTAL S.R.L.?

ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are ZORICONS AMBIENTAL S.R.L.?

ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. in 2024?

ZORICONS AMBIENTAL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 50.448 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.