Activ e‑Factură

DR. BULAI ANCA S.R.L.

CUI: 46009741
CIF: 46009741
Reg. Com.: J2022000340377
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 aprilie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:02

Despre DR. BULAI ANCA S.R.L.

DR. BULAI ANCA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Vaslui, judetul VASLUI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DR. BULAI ANCA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 224.242 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+107.3%). Profitul net inregistrat a fost de 241.630 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
224.242 RON
Venituri totale
439.181 RON
Cheltuieli totale
190.824 RON
Profit brut
248.357 RON
Profit net
241.630 RON
Marja profit net
107,75%
Active imobilizate
221.556 RON
Active circulante
71.842 RON
Stocuri
3.996 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
67.846 RON
Capital propriu
241.752 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Huşului

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Huşului
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Huşului
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.04.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
224.242 RON
Rezultat net
241.630 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 224.242 RON 108.180 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 439.181 RON 112.680 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 190.824 RON 51.557 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 248.357 RON 61.123 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 241.630 RON 58.729 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 221.556 RON 278.815 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 71.842 RON 43.952 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 293.398 RON 322.767 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.996 RON 9.614 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 16.111 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 67.846 RON 18.227 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 51.646 RON 263.916 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 241.752 RON 58.851 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active293.398RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale293.398 RON
Datorii totale51.646 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
82,4 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 224.242 +107,3% față de anul precedent 439.181 190.824 248.357 +306,3% față de anul precedent 241.630 +311,4% față de anul precedent 0 0
2023 108.180 112.680 51.557 61.123 58.729 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 221.556 71.842 293.398 3.996 0 67.846
2023 278.815 43.952 322.767 9.614 16.111 18.227

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 51.646 -80,4% față de anul precedent 241.752 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 263.916 58.851 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 224.242 RON. Profit: 241.630 RON

Cifra de afaceri: 224.242 RON. Profit: 241.630 RON

Cifra de afaceri
224.242 RON +107.29% față de anul precedent
Profit net
241.630 RON +311.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
51.646 RON -80.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 108.180 RON. Profit: 58.729 RON

Cifra de afaceri: 108.180 RON. Profit: 58.729 RON

Cifra de afaceri
108.180 RON
Profit net
58.729 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
263.916 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDR. BULAI ANCA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Vaslui (VASLUI)

DR. BULAI ANCA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Vaslui (VASLUI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Vaslui

MARINEUROMED SRL
CUI: 37128417CAEN: 8622
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2017-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.447 RON
Profit
64.261 RON
Angajati
1
LAMARMED SRL
CUI: 36795560CAEN: 8622
Activ
VASLUI, Sat Puşcaşi Com. Puşcaşi2016-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.272 RON
Profit
152.719 RON
Angajati
1
LORYCLINIKDIAB SRL
CUI: 37416835CAEN: 8622
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2017-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.427 RON
Profit
132.887 RON
Angajati
0
DR. BUTNARU ALEXANDRA S.R.L.
CUI: 39474581CAEN: 8622
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2018-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.260 RON
Profit
110.978 RON
Angajati
1
NEUROMED CENTER S.R.L.
CUI: 21482719CAEN: 8622
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2007-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.439 RON
Profit
138.898 RON
Angajati
1
DR. M.O.V. S.R.L.
CUI: 42617142CAEN: 8622
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2020-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.234 RON
Profit
94.703 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Vaslui

AVADANIMED S.R.L.
CUI: 46239600CAEN: 8622
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2022-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.650 RON
Profit
4.374 RON
Angajati
0

Alte firme din Vaslui

RABUSAPCA AUTO S.R.L.
CUI: 46009733CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Sat Dumeşti Com. Dumeşti2022-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.401 RON
Profit
54.960 RON
Angajati
2
REVIV LIFESTYLE S.R.L.
CUI: 46012925CAEN: 4712
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2022-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.138 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KTSREPAIR S.R.L.
CUI: 45981341CAEN: 4782
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2022-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.689 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
YLUCOM STORE S.R.L.
CUI: 46040194CAEN: 4619
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2022-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.078 RON
Profit
134.342 RON
Angajati
1
CRISSANDUCOS S.R.L.
CUI: 45711364CAEN: 2211
Activ
VASLUI, Sat Belceşti Com. Pogoneşti2022-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.624 RON
Profit
3.713 RON
Angajati
1
TECH LINK S.R.L.
CUI: 46274136CAEN: 6311
Activ
VASLUI, Sat Tanacu Com. Tanacu2022-06-09
fara e-Factura
DAVLUC CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43012807CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2020-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DR. BULAI ANCA S.R.L.?

CUI-ul DR. BULAI ANCA S.R.L. este 46009741.

Unde este sediul DR. BULAI ANCA S.R.L.?

DR. BULAI ANCA S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Huşului, Mun. Vaslui, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata DR. BULAI ANCA S.R.L.?

DR. BULAI ANCA S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DR. BULAI ANCA S.R.L. in 2024?

In 2024, DR. BULAI ANCA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 224.242 RON.

Cati angajati are DR. BULAI ANCA S.R.L.?

DR. BULAI ANCA S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are DR. BULAI ANCA S.R.L.?

DR. BULAI ANCA S.R.L. are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat DR. BULAI ANCA S.R.L. in 2024?

DR. BULAI ANCA S.R.L. a inregistrat un profit net de 241.630 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.