Activ Plătitor TVA

BASTET PROMO S.R.L.

CUI: 46013416
CIF: RO46013416
Reg. Com.: J23/2699/2022
CAEN: 4690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 aprilie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 15:58

Despre BASTET PROMO S.R.L.

BASTET PROMO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dudu Com. Chiajna, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BASTET PROMO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 285.134 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 152.316 RON in 2022 la 285.134 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
285.134 RON
Venituri totale
285.134 RON
Cheltuieli totale
295.276 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
2.484 RON
Active circulante
123.350 RON
Stocuri
116.079 RON
Creanțe
6.021 RON
Casa & conturi bănci
1.250 RON
Capital propriu
61.672 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna, Str. Tineretului nr. 17, 77041

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna, Str. Tineretului nr. 17, 77041
Cod poștal: 77041
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna, Str. Tineretului nr. 17, 77041
Cod postal
77041
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.04.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
285.134 RON
Rezultat net
-12.709 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 285.134 RON 261.410 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 285.134 RON 261.410 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 295.276 RON 194.569 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 66.841 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 64.619 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.142 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 12.709 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.484 RON 4.614 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 123.350 RON 120.792 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 125.834 RON 125.406 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 116.079 RON 113.184 RON
CreanțeSume de încasat 6.021 RON 3.049 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.250 RON 4.559 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 64.162 RON 29.287 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 61.672 RON 96.119 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active125.834RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

51,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale125.834 RON
Datorii totale64.162 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
49,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 285.134 +9,1% față de anul precedent 285.134 295.276 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.142 12.709
2023 261.410 +71,6% față de anul precedent 261.410 194.569 66.841 -18,4% față de anul precedent 64.619 -18,0% față de anul precedent 0 0
2022 152.316 152.316 70.358 81.958 78.800 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.484 123.350 125.834 116.079 6.021 1.250
2023 4.614 120.792 125.406 113.184 3.049 4.559
2022 0 90.323 90.323 52.117 30.393 7.813

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 64.162 +119,1% față de anul precedent 61.672 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 29.287 +158,7% față de anul precedent 96.119 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 11.323 79.000 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 285.134 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 285.134 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
285.134 RON +9.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.709 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
64.162 RON +119.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 261.410 RON. Profit: 64.619 RON

Cifra de afaceri: 261.410 RON. Profit: 64.619 RON

Cifra de afaceri
261.410 RON +71.62% față de anul precedent
Profit net
64.619 RON -18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.287 RON +158.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 152.316 RON. Profit: 78.800 RON

Cifra de afaceri: 152.316 RON. Profit: 78.800 RON

Cifra de afaceri
152.316 RON
Profit net
78.800 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
11.323 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBASTET PROMO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Dudu Com. Chiajna (ILFOV)

BASTET PROMO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Dudu Com. Chiajna (ILFOV)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4690, Ilfov

R.I.V. ACCESORII NUNTA S.R.L.
CUI: 48663164CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2023-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.495 RON
Profit
221.631 RON
Angajati
1
SUMER TACTIC S.R.L.
CUI: 41362768CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Găneasa Com. Găneasa2019-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.917 RON
Profit
105.236 RON
Angajati
1
FENGSHUI SHOP SRL
CUI: 36230302CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2016-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.425 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIA NEW CONCEPT IMPEX S.R.L.
CUI: 40560783CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Găneasa Com. Găneasa2019-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.604 RON
Profit
171.091 RON
Angajati
1
ZENIT ART S.R.L.
CUI: 29172330CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2011-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
349.374 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Ilfov

CARE FOODS S.R.L.
CUI: 45999624CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-04-20
fara e-Factura
SMB RAIL PARTS S.R.L.
CUI: 45998963CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2022-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.031.077 RON
Profit
661.628 RON
Angajati
0
NAGPAN S.R.L.
CUI: 46175817CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2022-05-23
fara e-Factura

Alte firme din Ilfov

IZODOM PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46013408CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.372 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
ENERGY DREAM SUN S.R.L.
CUI: 46013424CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Petreşti Com. Corbeanca2022-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.710 RON
Profit
317 RON
Angajati
0
ROMAR GLOBAL MARKET S.R.L.
CUI: 46020715CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2022-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
620.729 RON
Profit
53.269 RON
Angajati
1
JOHNNYSPEEDCLEAN S.R.L.
CUI: 46068403CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Sat Ciolpani Com. Ciolpani2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.381 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELECTRIC SOFIA S.R.L.
CUI: 45609721CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
542.260 RON
Profit
261.315 RON
Angajati
3
REAL ZEMA88 S.R.L.
CUI: 46459983CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2022-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.623.425 RON
Profit
636.503 RON
Angajati
0
LEOFIVE CONSULTING S.R.L.
CUI: 41514866CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2019-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.520 RON
Profit
585 RON
Angajati
0
TUREAN EVENTS S.R.L.
CUI: 49994565CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Sat Petreşti Com. Corbeanca2024-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.467 RON
Profit
48.197 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BASTET PROMO S.R.L.?

CUI-ul BASTET PROMO S.R.L. este 46013416.

Unde este sediul BASTET PROMO S.R.L.?

BASTET PROMO S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna, Str. Tineretului nr. 17, 77041, Sat Dudu Com. Chiajna, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata BASTET PROMO S.R.L.?

BASTET PROMO S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BASTET PROMO S.R.L. in 2024?

In 2024, BASTET PROMO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 285.134 RON.

Cati angajati are BASTET PROMO S.R.L.?

BASTET PROMO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BASTET PROMO S.R.L.?

BASTET PROMO S.R.L. are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).

Ce profit a inregistrat BASTET PROMO S.R.L. in 2024?

BASTET PROMO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 12.709 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.