Activ Plătitor TVA

BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L.

CUI: 46045566
CIF: RO46045566
Reg. Com.: J40/8187/2022
CAEN: 6311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:25

Despre BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L.

BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6311). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.139.600 RON, in scadere fata de anul precedent (-19.7%). Profitul net inregistrat a fost de 860.823 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 279.511 RON in 2022 la 1.139.600 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.139.600 RON
Venituri totale
1.219.033 RON
Cheltuieli totale
312.946 RON
Profit brut
906.087 RON
Profit net
860.823 RON
Marja profit net
75,54%
Active imobilizate
135.888 RON
Active circulante
2.100.430 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.094.254 RON
Casa & conturi bănci
6.176 RON
Capital propriu
1.749.081 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Barbu Văcărescu nr. 102, 20283

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Barbu Văcărescu nr. 102, 20283
Cod poștal: 20283
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Barbu Văcărescu nr. 102, 20283
Cod postal
20283
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.05.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 august 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.139.600 RON
Rezultat net
860.823 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.139.600 RON 1.419.600 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.219.033 RON 1.426.219 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 312.946 RON 87.764 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 906.087 RON 1.338.455 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 860.823 RON 1.326.388 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 135.888 RON 238.300 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.100.430 RON 1.626.664 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.236.318 RON 1.864.964 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.094.254 RON 1.594.794 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.176 RON 31.870 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 373.300 RON 345.006 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.749.081 RON 1.326.588 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.236.318RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.236.318 RON
Datorii totale373.300 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
38,5 %Profit net / active totale
ROE
49,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.139.600 -19,7% față de anul precedent 1.219.033 312.946 906.087 -32,3% față de anul precedent 860.823 -35,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.419.600 +407,9% față de anul precedent 1.426.219 87.764 1.338.455 +615,0% față de anul precedent 1.326.388 +619,1% față de anul precedent 0 0
2022 279.511 279.511 92.314 187.197 184.458 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 135.888 2.100.430 2.236.318 0 2.094.254 6.176
2023 238.300 1.626.664 1.864.964 0 1.594.794 31.870
2022 0 221.267 221.267 0 196.710 24.557

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 373.300 +8,2% față de anul precedent 1.749.081 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2023 345.006 +842,4% față de anul precedent 1.326.588 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 36.609 184.658 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.139.600 RON. Profit: 860.823 RON

Cifra de afaceri: 1.139.600 RON. Profit: 860.823 RON

Cifra de afaceri
1.139.600 RON -19.72% față de anul precedent
Profit net
860.823 RON -35.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
373.300 RON +8.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.419.600 RON. Profit: 1.326.388 RON

Cifra de afaceri: 1.419.600 RON. Profit: 1.326.388 RON

Cifra de afaceri
1.419.600 RON +407.89% față de anul precedent
Profit net
1.326.388 RON +619.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
345.006 RON +842.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 279.511 RON. Profit: 184.458 RON

Cifra de afaceri: 279.511 RON. Profit: 184.458 RON

Cifra de afaceri
279.511 RON
Profit net
184.458 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
36.609 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6311, Municipiul Bucureşti

BUSSK MARKETPLACE TEAM S.R.L.
CUI: 43066262CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.140.535 RON
Profit
78.808 RON
Angajati
1
UNIVERSAL IMPEX COMPANY EST SRL
CUI: 15948424CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.046.840 RON
Profit
161.865 RON
Angajati
4
MINOS L.T.D. SRL
CUI: 19176696CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.147.359 RON
Profit
197.442 RON
Angajati
1
LANTEC ROMANIA SRL
CUI: 16114516CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
982.894 RON
Profit
89.049 RON
Angajati
2
HEIMDALL CONSULTING SRL
CUI: 33463834CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.455.562 RON
Profit
89.848 RON
Angajati
1
ZRGWEB OPTIMIZATION S.R.L.
CUI: 48969962CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
876.130 RON
Profit
797.660 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6311, Municipiul Bucureşti

NETVICE S.R.L.
CUI: 46029021CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.210 RON
Profit
110 RON
Angajati
0
EVO BYTES S.R.L.
CUI: 46080083CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.334 RON
Profit
43.119 RON
Angajati
1
CONDEC TECHSOFT S.R.L.
CUI: 46094690CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.789 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

YARUS INC S.R.L.
CUI: 46045558CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.545 RON
Profit
3.751 RON
Angajati
0
LE DIPTIQUE S.R.L.
CUI: 46043433CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CLA ROMANIA BPS S.R.L.
CUI: 46049118CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.386.613 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
LUX HEAT INSTAL SYSTEM S.R.L.
CUI: 46063465CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.482 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IMGTECA PHOTOGRAPHY S.R.L.
CUI: 45903645CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.745 RON
Profit
17.979 RON
Angajati
0
DUEA AGRIZOOTECH S.R.L.
CUI: 46198896CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-05-26
fara e-Factura
IMPACT SKIN BEAUTY S.R.L.
CUI: 44604610CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.611 RON
Profit
910 RON
Angajati
1
TRAFFIC DEVS S.R.L.
CUI: 47432595CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.062 RON
Profit
221.420 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L.?

CUI-ul BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. este 46045566.

Unde este sediul BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L.?

BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Barbu Văcărescu nr. 102, 20283, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L.?

BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. in 2024?

In 2024, BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.139.600 RON.

Cati angajati are BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L.?

BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L.?

BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. are codul CAEN principal 6311.

Ce profit a inregistrat BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. in 2024?

BREEZE TECHNOLOGIES S.R.L. a inregistrat un profit net de 860.823 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.