Activ

SMC SERV S.R.L.

CUI: 46078105
CIF: 46078105
Reg. Com.: J2022000708263
CAEN: 7499
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:05

Despre SMC SERV S.R.L.

SMC SERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Glodeni Com. Glodeni, judetul MUREŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SMC SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 45.000 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+81.7%). Profitul net inregistrat a fost de 8.603 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
45.000 RON
Venituri totale
45.000 RON
Cheltuieli totale
32.664 RON
Profit brut
12.336 RON
Profit net
8.603 RON
Marja profit net
19,12%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
31.535 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
31.535 RON
Capital propriu
26.290 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Glodeni Com. Glodeni, G GLODENI nr. 8, 547275

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Glodeni Com. Glodeni, G GLODENI nr. 8, 547275
Cod poștal: 547275
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Glodeni Com. Glodeni, G GLODENI nr. 8, 547275
Cod postal
547275
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.05.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
28 februarie 2024
Data reactivare
13 martie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
45.000 RON
Rezultat net
8.603 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 45.000 RON 24.771 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 45.000 RON 24.771 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 32.664 RON 390 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.336 RON 24.381 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.603 RON 20.558 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 31.535 RON 24.510 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 31.535 RON 24.510 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 921 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 31.535 RON 23.589 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.245 RON 6.823 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 26.290 RON 17.687 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active31.535RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale31.535 RON
Datorii totale5.245 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
27,3 %Profit net / active totale
ROE
32,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
83,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 45.000 +81,7% față de anul precedent 45.000 32.664 12.336 -49,4% față de anul precedent 8.603 -58,2% față de anul precedent 0 0
2023 24.771 24.771 390 24.381 20.558 0 0
2022 0 0 3.071 0 0 3.071 3.071

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 31.535 31.535 0 0 31.535
2023 0 24.510 24.510 0 921 23.589
2022 51 78 129 0 0 78

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.245 -23,1% față de anul precedent 26.290 Neraportat 1
2023 6.823 +127,4% față de anul precedent 17.687 Neraportat 0
2022 3.000 -2.871 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 45.000 RON. Profit: 8.603 RON

Cifra de afaceri: 45.000 RON. Profit: 8.603 RON

Cifra de afaceri
45.000 RON +81.66% față de anul precedent
Profit net
8.603 RON -58.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.245 RON -23.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 24.771 RON. Profit: 20.558 RON

Cifra de afaceri: 24.771 RON. Profit: 20.558 RON

Cifra de afaceri
24.771 RON
Profit net
20.558 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.823 RON +127.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.071 RON
Angajati
0
Datorii
3.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSMC SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sat Glodeni Com. Glodeni (MUREŞ)

SMC SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sat Glodeni Com. Glodeni (MUREŞ)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7499, Mureş

ROVALOR SRL
CUI: 16844111CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Sat Seleuş Com. Zagăr2004-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.870 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
E-READING S.R.L.
CUI: 48494251CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.966 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HSE PREVON MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 40477158CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Sat Valea Izvoarelor Com. Sânpaul2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.510 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DR IORDACHE CONSULT SRL
CUI: 22768795CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.300 RON
Profit
18.520 RON
Angajati
1
FIRE CHIEF SAFETY S.R.L.
CUI: 50640669CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.004 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7499, Mureş

CHECKLIST HOLDINGS S.R.L.
CUI: 45980400CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2022-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.556 RON
Profit
60.813 RON
Angajati
1
SAFEWORK CONSULTING S.R.L.
CUI: 46306971CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VITAL PROTECTIE SSM&SU S.R.L.
CUI: 46528498CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2022-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.015 RON
Profit
40.756 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

IBS HOSPITALITY CONSULT S.R.L.
CUI: 46078083CAEN: 7020
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2022-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.175 RON
Profit
202.375 RON
Angajati
0
RETIRO VANDO S.R.L.
CUI: 46078130CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2022-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.085 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ASCENDING WAGE S.R.L.
CUI: 46058604CAEN: 7311
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2022-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.472 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BALOGH METAL S.R.L.
CUI: 46095238CAEN: 2511
Activ
MUREŞ, Sat Dumitreştii Orş. Miercurea Nirajului2022-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.390 RON
Profit
389 RON
Angajati
2
HILARITAS S.R.L.
CUI: 45937257CAEN: 4791
Activ
MUREŞ, Sat Cristeşti Com. Cristeşti2022-04-08
fara e-Factura
TOP STAR SUPERIOR S.R.L.
CUI: 44612656CAEN: 7490
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2021-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
597.872 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INCHIRIERI AUTOBMN S.R.L.
CUI: 47266212CAEN: 7711
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2022-12-05
fara e-Factura
RAFION PREST SRL
CUI: 29742296CAEN: 1610
Activ
MUREŞ, Sat Toaca Com. Hodac2012-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.755 RON
Profit
232.675 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SMC SERV S.R.L.?

CUI-ul SMC SERV S.R.L. este 46078105.

Unde este sediul SMC SERV S.R.L.?

SMC SERV S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Glodeni Com. Glodeni, G GLODENI nr. 8, 547275, Sat Glodeni Com. Glodeni, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata SMC SERV S.R.L.?

SMC SERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SMC SERV S.R.L. in 2024?

In 2024, SMC SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 45.000 RON.

Cati angajati are SMC SERV S.R.L.?

SMC SERV S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SMC SERV S.R.L.?

SMC SERV S.R.L. are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Ce profit a inregistrat SMC SERV S.R.L. in 2024?

SMC SERV S.R.L. a inregistrat un profit net de 8.603 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.