Activ

ANTO GEO BEAUTY S.R.L.

CUI: 46103098
CIF: 46103098
Reg. Com.: J2022000350514
CAEN: 9622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități de tratament și înfrumusețare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:47

Despre ANTO GEO BEAUTY S.R.L.

ANTO GEO BEAUTY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de tratament și înfrumusețare" (cod CAEN 9622), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANTO GEO BEAUTY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 47.135 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+232.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.119 RON in 2022 la 47.135 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
47.135 RON
Venituri totale
47.135 RON
Cheltuieli totale
59.898 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
818 RON
Stocuri
231 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
587 RON
Capital propriu
-40.063 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Libertăţii nr. 108, 910044
Telefon0731259107

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Libertăţii nr. 108, 910044
Cod poștal: 910044
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Libertăţii nr. 108, 910044
Cod postal
910044
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.05.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
47.135 RON
Rezultat net
-13.239 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 47.135 RON 14.161 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 47.135 RON 14.161 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 59.898 RON 53.538 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 12.763 RON 39.377 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 13.239 RON 39.526 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 818 RON 232 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 818 RON 232 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 231 RON 232 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 587 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 40.881 RON 27.056 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -40.063 RON -26.824 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active818RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4.997,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale818 RON
Datorii totale40.881 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-4.897,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 47.135 +232,9% față de anul precedent 47.135 59.898 0 0 12.763 13.239
2023 14.161 -25,9% față de anul precedent 14.161 53.538 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 39.377 39.526
2022 19.119 19.119 6.030 13.089 12.702 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 818 818 231 0 587
2023 0 232 232 232 0 0
2022 145 12.900 13.045 232 12.668 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 40.881 +51,1% față de anul precedent -40.063 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 27.056 +7.788,1% față de anul precedent -26.824 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 343 12.702 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CNCRISTINA NICOLETA ENEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6379/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 47.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.135 RON +232.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.239 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.881 RON +51.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.161 RON -25.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
39.526 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.056 RON +7788.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.119 RON. Profit: 12.702 RON

Cifra de afaceri: 19.119 RON. Profit: 12.702 RON

Cifra de afaceri
19.119 RON
Profit net
12.702 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
343 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANTO GEO BEAUTY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

ANTO GEO BEAUTY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.022026Mentiune · Buletin 6379/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ANTO GEO BEAUTY S.R.L.
CUI
46103098
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.02.2026
Registrul Comerțului
J51/350/2022
EUID
ROONRC.J51/350/2022
Sediu
Jud. Călăraşi, Municipiul Călăraşi, Strada Libertăţii, Nr. 108
Județ
Călăraşi
Număr încheiere
133220
Data încheierii
17.02.2026
Număr dosar
701063
Data dosarului
16.02.2026
Tribunal
Călărasi
Registrator
Carmen Gotu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 701063 din 16.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6379/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9622, Călăraşi

CARLA SALON S.R.L.
CUI: 42370050CAEN: 9622
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2020-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.867 RON
Profit
1.425 RON
Angajati
1
NICOLE LASHE S.R.L.
CUI: 47472964CAEN: 9622
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Roseţi Com. Roseţi2023-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.665 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SHINE STUDIO VALENTINA S.R.L.
CUI: 45106312CAEN: 9622
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2021-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.315 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NOVA BEAUTY SALON S.R.L.
CUI: 41709787CAEN: 9622
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Budeşti2019-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.601 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SELFI ANNA COM SRL
CUI: 33876059CAEN: 9622
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2014-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.724 RON
Profit
64.500 RON
Angajati
0
CEZ & MMC STAR SRL
CUI: 37392604CAEN: 9622
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Chirnogi Com. Chirnogi2017-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.940 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9622, Călăraşi

FLORI DE LORI S.R.L.
CUI: 45437189CAEN: 9622
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Fundeni Com. Fundeni2022-01-07
fara e-Factura
STUDIO KATY NAILS S.R.L.
CUI: 46556510CAEN: 9622
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Roseţi Com. Roseţi2022-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.025 RON
Profit
9.388 RON
Angajati
1
TAMIT STYLE S.R.L.
CUI: 47313926CAEN: 9622
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2022-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.279 RON
Profit
2.700 RON
Angajati
1

Alte firme din Călăraşi

SELY MARYO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46103071CAEN: 4120
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea2022-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.112.022 RON
Profit
306.710 RON
Angajati
1
ALICAT MAR WASH S.R.L.
CUI: 46103110CAEN: 1721
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Săruleşti-Gara Com. Săruleşti2022-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
351.500 RON
Profit
185.998 RON
Angajati
2
SEVALE YSA TRANS S.R.L.
CUI: 46068713CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.040 RON
Profit
3.099 RON
Angajati
1
LA ÎNGHEŢATA ANTONIE S.R.L.
CUI: 45759311CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Frumuşani Com. Frumuşani2022-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.201 RON
Profit
17.499 RON
Angajati
0
MAGAZIN MIXT TONEA S.R.L.
CUI: 46374704CAEN: 9329
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Modelu Com. Modelu2022-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.084 RON
Profit
37.941 RON
Angajati
1
SUPERMARKET MULTIPROD S.R.L.
CUI: 42324207CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.420 RON
Profit
17.486 RON
Angajati
0
MAGHI-AIONU S.R.L.
CUI: 49496510CAEN: 9511
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Lehliu-Gară2024-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.180 RON
Profit
21.408 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANTO GEO BEAUTY S.R.L.?

CUI-ul ANTO GEO BEAUTY S.R.L. este 46103098.

Unde este sediul ANTO GEO BEAUTY S.R.L.?

ANTO GEO BEAUTY S.R.L. are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Libertăţii nr. 108, 910044, Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata ANTO GEO BEAUTY S.R.L.?

ANTO GEO BEAUTY S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANTO GEO BEAUTY S.R.L. in 2024?

In 2024, ANTO GEO BEAUTY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 47.135 RON.

Cati angajati are ANTO GEO BEAUTY S.R.L.?

ANTO GEO BEAUTY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ANTO GEO BEAUTY S.R.L.?

ANTO GEO BEAUTY S.R.L. are codul CAEN principal 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare).

Ce profit a inregistrat ANTO GEO BEAUTY S.R.L. in 2024?

ANTO GEO BEAUTY S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 13.239 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.