Activ

GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 46104743
CIF: 46104743
Reg. Com.: F26/533/2022
CAEN: 4334
Formă: Necunoscut
Înființată: 11 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:30

Despre GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Bezid Orş. Sângeorgiu de Pădure, judetul MUREŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri" (cod CAEN 4334), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Bezid Orş. Sângeorgiu de Pădure, BEZID nr. 217, 547536

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Bezid Orş. Sângeorgiu de Pădure, BEZID nr. 217, 547536
Cod poștal: 547536
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Bezid Orş. Sângeorgiu de Pădure, BEZID nr. 217, 547536
Cod postal
547536
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 11.05.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sovata
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2022
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4334 in Sat Bezid Orş. Sângeorgiu de Pădure (MUREŞ)

GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4334 in Sat Bezid Orş. Sângeorgiu de Pădure (MUREŞ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4334, Mureş

PLATANIA GABRIEL GIALS S.R.L.
CUI: 44719858CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Sat Sânpaul Com. Sânpaul2021-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.192.713 RON
Profit
1.667.811 RON
Angajati
4
VALIANA FENSTER S.R.L.
CUI: 42591646CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.757.479 RON
Profit
396.270 RON
Angajati
3
ALMEIDA FENSTER S.R.L.
CUI: 42992753CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Sat Fânaţe Com. Band2020-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
985.895 RON
Profit
1.115 RON
Angajati
2
AQUATERM LEV SRL
CUI: 35831258CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2016-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
671.620 RON
Profit
23.019 RON
Angajati
3
NICOMI NDY S.R.L.
CUI: 49983108CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni2024-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
578.327 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PORIME IOANA GEORGIANA SRL
CUI: 34501421CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Sat Găneşti Com. Găneşti2015-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
460.252 RON
Profit
136.641 RON
Angajati
3
DUETHERM CONCEPT S.R.L.
CUI: 42184987CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.459 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PAINT & BAU BIRO SRL
CUI: 36138340CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Sat Sărăţeni Com. Sărăţeni2016-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.165 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
LAUSEB TERMO S.R.L.
CUI: 42216531CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Sat Dubiştea de Pădure Com. Hodac2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.491 RON
Profit
45.383 RON
Angajati
1
CONSTAR SERVICE SRL
CUI: 9278737CAEN: 4334
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1997-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.707 RON
Profit
32.330 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 46104743.

Unde este sediul GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Bezid Orş. Sângeorgiu de Pădure, BEZID nr. 217, 547536, Sat Bezid Orş. Sângeorgiu de Pădure, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Ce activitate are GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GABOR ISTVAN IANOS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4334 (Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.