Activ

SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L.

CUI: 46114070
CIF: 46114070
Reg. Com.: J40/8941/2022
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 22:06

Despre SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L.

SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 290.051 RON, in crestere fata de anul precedent (+44.8%). Profitul net inregistrat a fost de 74.900 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 77.666 RON in 2022 la 290.051 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
290.051 RON
Venituri totale
290.805 RON
Cheltuieli totale
207.357 RON
Profit brut
83.448 RON
Profit net
74.900 RON
Marja profit net
25,82%
Active imobilizate
13.480 RON
Active circulante
70.758 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
10.101 RON
Casa & conturi bănci
60.657 RON
Capital propriu
75.020 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Ghencea nr. 158
Detalii adresaTRONSON Z

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Ghencea nr. 158
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Ghencea nr. 158
Detalii
TRONSON Z
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.05.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
290.051 RON
Rezultat net
74.900 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 290.051 RON 200.357 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 290.805 RON 200.360 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 207.357 RON 38.284 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 83.448 RON 162.076 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 74.900 RON 137.332 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 13.480 RON 27 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 70.758 RON 148.109 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 84.238 RON 148.136 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 10.101 RON 122.217 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 60.657 RON 25.892 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.346 RON 10.876 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 75.020 RON 137.452 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active84.238RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale84.238 RON
Datorii totale9.346 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
88,9 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 290.051 +44,8% față de anul precedent 290.805 207.357 83.448 -48,5% față de anul precedent 74.900 -45,5% față de anul precedent 0 0
2023 200.357 +158,0% față de anul precedent 200.360 38.284 162.076 +132,0% față de anul precedent 137.332 +103,2% față de anul precedent 0 0
2022 77.666 77.666 7.796 69.870 67.587 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 13.480 70.758 84.238 0 10.101 60.657
2023 27 148.109 148.136 0 122.217 25.892
2022 450 67.320 67.770 0 51.614 15.706

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.346 -14,1% față de anul precedent 75.020 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 10.876 +468,2% față de anul precedent 137.452 Neraportat 1
2022 1.914 67.687 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AVAndrei VoicaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21562/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 290.051 RON. Profit: 74.900 RON

Cifra de afaceri: 290.051 RON. Profit: 74.900 RON

Cifra de afaceri
290.051 RON +44.77% față de anul precedent
Profit net
74.900 RON -45.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.346 RON -14.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 200.357 RON. Profit: 137.332 RON

Cifra de afaceri: 200.357 RON. Profit: 137.332 RON

Cifra de afaceri
200.357 RON +157.97% față de anul precedent
Profit net
137.332 RON +103.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
10.876 RON +468.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 77.666 RON. Profit: 67.587 RON

Cifra de afaceri: 77.666 RON. Profit: 67.587 RON

Cifra de afaceri
77.666 RON
Profit net
67.587 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.914 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.062026Mentiune · Buletin 21562/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L.
CUI
46114070
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.06.2026
Registrul Comerțului
J40/8941/2022
EUID
ROONRC.J40/8941/2022
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Bulevardul GHENCEA, Nr. 158, TRONSON Z, Etaj 1, Ap. 14
Județ
București
Număr încheiere
454638
Data încheierii
05.06.2026
Număr dosar
2213863
Data dosarului
02.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Nicoleta Marin

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional din 10.05.2026 la contract de comodat din 11.05.2022
Vezi Buletinul ONRC nr. 21562/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

DIGITAL ACCELERATOR HUB S.R.L.
CUI: 47977720CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.934 RON
Profit
217.372 RON
Angajati
1
ALLIANCE PRINT S.R.L.
CUI: 46702615CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.185 RON
Profit
219.512 RON
Angajati
1
BLUE CIRCLE S.R.L.
CUI: 43021899CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.637 RON
Profit
74.145 RON
Angajati
3
AGRAVANT MEDIA S.R.L.
CUI: 44461740CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.054 RON
Profit
160.822 RON
Angajati
1
FOCUS COMMUNICATIONS SRL
CUI: 32767800CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.106 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

VISUAL PRACTIKA S.R.L.
CUI: 46110184CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.267 RON
Profit
8.594 RON
Angajati
1
ATYPIC HUB S.R.L.
CUI: 46114755CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.784 RON
Profit
240.511 RON
Angajati
1
FLIGHTDECK S.R.L.
CUI: 46107375CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.708 RON
Profit
8.407 RON
Angajati
1
SCREEN NEW CONCEPT S.R.L.
CUI: 46114771CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.639 RON
Profit
75.788 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.942 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DUNGITO RECRUTARE S.R.L.
CUI: 46108370CAEN: 7810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
678.149 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
PREMIUM COCO MAGASSIN S.R.L.
CUI: 46114780CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
455.486 RON
Profit
97.485 RON
Angajati
0
SOLAR MAREVIS S.R.L.
CUI: 46095645CAEN: 3511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-11
fara e-Factura
CPX ENERGY PARK S.R.L.
CUI: 46125410CAEN: 3511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.333 RON
Profit
40.278 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.331 RON
Profit
43.159 RON
Angajati
1
STEM EDUCATION S.R.L.
CUI: 46271300CAEN: 8891
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.549 RON
Profit
46.426 RON
Angajati
1
TIME TO GLOW STUDIO S.R.L.
CUI: 47649900CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.495 RON
Profit
3.142 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L.?

CUI-ul SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. este 46114070.

Unde este sediul SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L.?

SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Ghencea nr. 158, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L.?

SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. in 2024?

In 2024, SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 290.051 RON.

Cati angajati are SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L.?

SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L.?

SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. in 2024?

SIGMA DIGITAL MARKETING S.R.L. a inregistrat un profit net de 74.900 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.