Activ Plătitor TVA

CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L.

CUI: 46132166
CIF: RO46132166
Reg. Com.: J06/644/2022
CAEN: 4333
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:09

Despre CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L.

CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Herina Com. Galaţii Bistriţei, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor" (cod CAEN 4333), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 438.139 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+58.3%). Profitul net inregistrat a fost de 40.975 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 146.010 RON in 2022 la 438.139 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
438.139 RON
Venituri totale
438.139 RON
Cheltuieli totale
388.178 RON
Profit brut
49.961 RON
Profit net
40.975 RON
Marja profit net
9,35%
Active imobilizate
23.083 RON
Active circulante
195.697 RON
Stocuri
3.366 RON
Creanțe
182.213 RON
Casa & conturi bănci
10.118 RON
Capital propriu
188.236 RON

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Herina Com. Galaţii Bistriţei, 427088

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Herina Com. Galaţii Bistriţei, 427088
Cod poștal: 427088
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Herina Com. Galaţii Bistriţei, 427088
Cod postal
427088
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.05.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
438.139 RON
Rezultat net
40.975 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 438.139 RON 276.705 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 438.139 RON 276.705 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 388.178 RON 223.729 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 49.961 RON 52.976 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 40.975 RON 50.253 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 23.083 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 195.697 RON 194.669 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 218.780 RON 194.669 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.366 RON 3.595 RON
CreanțeSume de încasat 182.213 RON 169.751 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.118 RON 21.323 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 30.544 RON 48.840 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 188.236 RON 145.829 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active218.780RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale218.780 RON
Datorii totale30.544 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,7 %Profit net / active totale
ROE
21,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 438.139 +58,3% față de anul precedent 438.139 388.178 49.961 -5,7% față de anul precedent 40.975 -18,5% față de anul precedent 0 0
2023 276.705 +89,5% față de anul precedent 276.705 223.729 52.976 -45,4% față de anul precedent 50.253 -47,4% față de anul precedent 0 0
2022 146.010 146.010 49.003 97.007 95.576 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 23.083 195.697 218.780 3.366 182.213 10.118
2023 0 194.669 194.669 3.595 169.751 21.323
2022 0 109.759 109.759 339 101.650 7.770

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 30.544 -37,5% față de anul precedent 188.236 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 48.840 +244,4% față de anul precedent 145.829 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 14.183 95.576 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 438.139 RON. Profit: 40.975 RON

Cifra de afaceri: 438.139 RON. Profit: 40.975 RON

Cifra de afaceri
438.139 RON +58.34% față de anul precedent
Profit net
40.975 RON -18.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
30.544 RON -37.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 276.705 RON. Profit: 50.253 RON

Cifra de afaceri: 276.705 RON. Profit: 50.253 RON

Cifra de afaceri
276.705 RON +89.51% față de anul precedent
Profit net
50.253 RON -47.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
48.840 RON +244.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 146.010 RON. Profit: 95.576 RON

Cifra de afaceri: 146.010 RON. Profit: 95.576 RON

Cifra de afaceri
146.010 RON
Profit net
95.576 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
14.183 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sat Herina Com. Galaţii Bistriţei (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sat Herina Com. Galaţii Bistriţei (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4333, Bistriţa-Năsăud

LARI IOAN S.R.L.
CUI: 48783624CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Salva Com. Salva2023-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
442.662 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SCR MATFIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49524601CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Unirea Mun. Bistriţa2024-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
408.234 RON
Profit
209.676 RON
Angajati
4
ROM-LIVICOM SRL
CUI: 8243650CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa1996-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.530 RON
Profit
302.637 RON
Angajati
1
YSP PRO FINISAJ S.R.L.
CUI: 50597119CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Nepos Com. Feldru2024-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.847 RON
Profit
246.528 RON
Angajati
2
COPĂL BUILDING S.R.L.
CUI: 43546031CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2021-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.043.824 RON
Profit
835.698 RON
Angajati
5
EMADEN CONSTRUCT LD S.R.L.
CUI: 42384578CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rodna Com. Rodna2020-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.100 RON
Profit
21.908 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4333, Bistriţa-Năsăud

DALIN STONE ART S.R.L.
CUI: 45854119CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Salva Com. Salva2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.716 RON
Profit
3.197 RON
Angajati
2
SECELEAN FINISAJE S.R.L.
CUI: 46541578CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Ilva Mică Com. Ilva Mică2022-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.171 RON
Profit
163.442 RON
Angajati
1
LUCA FINISHING CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44693642CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Sângeorz-Băi2021-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.820 RON
Profit
171.434 RON
Angajati
2
COMIANDRE BUILDING S.R.L.
CUI: 46648001CAEN: 4333
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2022-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.434.032 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

GEOMEASURE S.R.L.
CUI: 46132158CAEN: 7112
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Maieru Com. Maieru2022-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.900 RON
Profit
11.113 RON
Angajati
0
PROFOOD MINIM S.R.L.
CUI: 46132204CAEN: 1071
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2022-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.396 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DANUTIL EXCAVACTIV S.R.L.
CUI: 46124376CAEN: 0812
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Floreşti Com. Nimigea2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.855 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DIM JOHNNY BAU S.R.L.
CUI: 46142097CAEN: 4120
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Sângeorz-Băi2022-05-17
fara e-Factura
IDENTITY CONCEPT S.R.L.
CUI: 46035600CAEN: 8623
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2022-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.751 RON
Profit
26.042 RON
Angajati
1
DATACOR DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 46278561CAEN: 4650
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Viişoara Mun. Bistriţa2022-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.182.635 RON
Profit
1.394.588 RON
Angajati
2
DAKORSEB PROJECT S.R.L.
CUI: 44362355CAEN: 5530
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Salva Com. Salva2021-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
762 RON
Angajati
0
VANITY HOME DESIGN S.R.L.
CUI: 47786894CAEN: 4647
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2023-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.922.207 RON
Profit
465.453 RON
Angajati
1
FISBA S.R.L.
CUI: 2734909CAEN: 4799
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa1993-02-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L.?

CUI-ul CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. este 46132166.

Unde este sediul CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L.?

CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Herina Com. Galaţii Bistriţei, 427088, Sat Herina Com. Galaţii Bistriţei, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L.?

CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. in 2024?

In 2024, CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 438.139 RON.

Cati angajati are CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L.?

CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L.?

CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. are codul CAEN principal 4333 (Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor).

Ce profit a inregistrat CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. in 2024?

CONSTRUCT HERINA L.M.L. S.R.L. a inregistrat un profit net de 40.975 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.