Suspendat

ARCMAR ACCENT S.R.L.

CUI: 46145093
CIF: 46145093
Reg. Com.: J39/495/2022
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 mai 2022 · 4 ani
Suspendată din: 28 august 2023
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 22:05

Despre ARCMAR ACCENT S.R.L.

ARCMAR ACCENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vulturu Com. Vulturu, judetul VRANCEA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din august 2023).

In 2024, ARCMAR ACCENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
984 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
794 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
607 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Vulturu Com. Vulturu, Str. CHIOVENI nr. 14, 627455

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Vulturu Com. Vulturu, Str. CHIOVENI nr. 14, 627455
Cod poștal: 627455
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Vulturu Com. Vulturu, Str. CHIOVENI nr. 14, 627455
Cod postal
627455
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
28 august 2023
Data suspendării
28 august 2023

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Suspendare activitate din 28.08.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
1 septembrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-984 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 15.637 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 15.637 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 984 RON 2.265 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 13.372 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 11.133 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 984 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 984 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 794 RON 1.778 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON 9.782 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 794 RON 11.560 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 9.782 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 187 RON 187 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 607 RON 11.373 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active794RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale794 RON
Datorii totale187 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
76,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 984 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 984 984
2023 15.637 -30,8% față de anul precedent 15.637 2.265 13.372 -35,3% față de anul precedent 11.133 -44,3% față de anul precedent 0 0
2022 22.605 22.605 1.944 20.661 19.983 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 794 0 794 0 0 0
2023 1.778 9.782 11.560 0 9.782 0
2022 751 20.157 20.908 0 14.438 5.719

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 187 0,0% față de anul precedent 607 Neraportat 0
2023 187 -74,2% față de anul precedent 11.373 Neraportat 0
2022 725 20.183 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 19440/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
984 RON
Angajati
0
Datorii
187 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.637 RON. Profit: 11.133 RON

Cifra de afaceri: 15.637 RON. Profit: 11.133 RON

Cifra de afaceri
15.637 RON -30.83% față de anul precedent
Profit net
11.133 RON -44.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
187 RON -74.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.

Activitatea companiei a fost suspendata temporar.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 22.605 RON. Profit: 19.983 RON

Cifra de afaceri: 22.605 RON. Profit: 19.983 RON

Cifra de afaceri
22.605 RON
Profit net
19.983 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
725 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARCMAR ACCENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Vulturu Com. Vulturu (VRANCEA)

ARCMAR ACCENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Vulturu Com. Vulturu (VRANCEA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.052026Dizolvare · Buletin 19440/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
ARCMAR ACCENT S.R.L.
CUI
46145093
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
21.05.2026
Registrul Comerțului
J39/495/2022
EUID
ROONRC.J39/495/2022
Sediu
Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Jud. Vrancea, Strada CHIOVENI, Nr. 14
Județ
Vrancea
Număr încheiere
412633
Data încheierii
21.05.2026
Număr dosar
2002952
Data dosarului
18.05.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Marius Niculin Sima
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 19440/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4619, Vrancea

TURKROM SA
CUI: 6572370CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1994-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.535.072 RON
Profit
1.388.622 RON
Angajati
22
GRETMAX SRL
CUI: 15337668CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.488.892 RON
Profit
360.679 RON
Angajati
2
DATA IMPEX SRL
CUI: 4061680CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Com. Urecheşti1993-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.123.004 RON
Profit
99.138 RON
Angajati
12
TAPP GELATO S.R.L.
CUI: 31366770CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Sat Unirea Orş. Odobeşti2013-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.342.760 RON
Profit
93.822 RON
Angajati
4
DARTYMAX TRADING SRL
CUI: 27709757CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2010-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.466.073 RON
Profit
6.693 RON
Angajati
6
ATFAB COMEX SRL
CUI: 13433359CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Orş. Odobeşti2000-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.688.954 RON
Profit
13.587 RON
Angajati
1
AGROTRAC GMBH RO S.R.L.
CUI: 16280489CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2004-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.390.068 RON
Profit
13.034 RON
Angajati
3
BONHEUR SRL
CUI: 38349742CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2017-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.043.385 RON
Profit
167.615 RON
Angajati
1
CONTIB LOGISTIC IMPEX S.R.L.
CUI: 42121474CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2020-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.734.663 RON
Profit
4.502 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARCMAR ACCENT S.R.L.?

CUI-ul ARCMAR ACCENT S.R.L. este 46145093.

Unde este sediul ARCMAR ACCENT S.R.L.?

ARCMAR ACCENT S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Vulturu Com. Vulturu, Str. CHIOVENI nr. 14, 627455, Sat Vulturu Com. Vulturu, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata ARCMAR ACCENT S.R.L.?

ARCMAR ACCENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARCMAR ACCENT S.R.L. in 2024?

In 2024, ARCMAR ACCENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ARCMAR ACCENT S.R.L.?

ARCMAR ACCENT S.R.L. are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat ARCMAR ACCENT S.R.L. in 2024?

ARCMAR ACCENT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 984 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.