Activ Plătitor TVA

CUTMOB TECH CNC S.R.L.

CUI: 46156718
CIF: RO46156718
Reg. Com.: J2022002876126
CAEN: 3100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Fabricarea de mobilă

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 17:30

Despre CUTMOB TECH CNC S.R.L.

CUTMOB TECH CNC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Răzbuneni Com. Bobâlna, judetul CLUJ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de mobilă" (cod CAEN 3100), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CUTMOB TECH CNC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.361 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (348.788 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.361 RON
Venituri totale
50.537 RON
Cheltuieli totale
75.403 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
282.430 RON
Active circulante
197.219 RON
Stocuri
180.000 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
17.219 RON
Capital propriu
-24.666 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Răzbuneni Com. Bobâlna, RĂZBUNENI nr. 107B, 407094

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Răzbuneni Com. Bobâlna, RĂZBUNENI nr. 107B, 407094
Cod poștal: 407094
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Răzbuneni Com. Bobâlna, RĂZBUNENI nr. 107B, 407094
Cod postal
407094
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.05.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
11 mai 2023
Data reactivare
14 decembrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.361 RON
Rezultat net
-24.866 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.361 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 50.537 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 75.403 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 24.866 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 24.866 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 282.430 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 197.219 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 479.649 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 180.000 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.219 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 348.788 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -24.666 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active479.649RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

72,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale479.649 RON
Datorii totale348.788 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-5,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.361 50.537 75.403 0 0 24.866 24.866

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 282.430 197.219 479.649 180.000 0 17.219

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 348.788 -24.666 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.361 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.361 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.361 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.866 RON
Angajati
1
Datorii
348.788 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCUTMOB TECH CNC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3100 in Sat Răzbuneni Com. Bobâlna (CLUJ)

CUTMOB TECH CNC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3100 in Sat Răzbuneni Com. Bobâlna (CLUJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3100, Cluj

ATELIERUL LUI UCĂ S.R.L.
CUI: 37674451CAEN: 3100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
D & G FURNITURE DESIGN S.R.L.
CUI: 46066453CAEN: 3100
Activ
CLUJ, Sat Sânnicoară Com. Apahida2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.348 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRO MASTER EXPRES SRL
CUI: 36983165CAEN: 3100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.716 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3100, Cluj

MILIMETRIK FURNITURE S.R.L.
CUI: 46132794CAEN: 3100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.066 RON
Profit
5.465 RON
Angajati
0
SPARK HABITAT S.R.L.
CUI: 46166681CAEN: 3100
Activ
CLUJ, Sat Gheorghieni Com. Feleacu2022-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CH CUSTOM MOB S.R.L.
CUI: 46084450CAEN: 3100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.170 RON
Profit
79.770 RON
Angajati
0
BEST DECO MOB S.R.L.
CUI: 46225885CAEN: 3100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Cluj

LABORATORUL CROQUEART S.R.L.
CUI: 46155852CAEN: 1071
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.587 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TRI INVESTMENT 4 YOU S.R.L.
CUI: 46192079CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EMBEDDED DOJO S.R.L.
CUI: 41348470CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.550.805 RON
Profit
554.271 RON
Angajati
1
GLASS SKIN S.R.L.
CUI: 50597577CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
47 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CUTMOB TECH CNC S.R.L.?

CUI-ul CUTMOB TECH CNC S.R.L. este 46156718.

Unde este sediul CUTMOB TECH CNC S.R.L.?

CUTMOB TECH CNC S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Răzbuneni Com. Bobâlna, RĂZBUNENI nr. 107B, 407094, Sat Răzbuneni Com. Bobâlna, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata CUTMOB TECH CNC S.R.L.?

CUTMOB TECH CNC S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CUTMOB TECH CNC S.R.L. in 2024?

In 2024, CUTMOB TECH CNC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.361 RON.

Cati angajati are CUTMOB TECH CNC S.R.L.?

CUTMOB TECH CNC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CUTMOB TECH CNC S.R.L.?

CUTMOB TECH CNC S.R.L. are codul CAEN principal 3100 (Fabricarea de mobilă).

Ce profit a inregistrat CUTMOB TECH CNC S.R.L. in 2024?

CUTMOB TECH CNC S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 24.866 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.