Activ Plătitor TVA

C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L.

CUI: 46160557
CIF: RO46160557
Reg. Com.: J23/3257/2022
CAEN: 6831
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 20:35

Despre C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L.

C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tamaşi Com. Corbeanca, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.067 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+63.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 34.454 RON in 2022 la 31.067 RON in 2024. Datoriile raportate (162.479 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
31.067 RON
Venituri totale
33.073 RON
Cheltuieli totale
77.690 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
87.306 RON
Active circulante
9.203 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
9.194 RON
Casa & conturi bănci
9 RON
Capital propriu
-65.970 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca, Str. Piersicului nr. 12, 77068

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca, Str. Piersicului nr. 12, 77068
Cod poștal: 77068
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca, Str. Piersicului nr. 12, 77068
Cod postal
77068
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.05.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
31.067 RON
Rezultat net
-44.617 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 31.067 RON 18.951 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 33.073 RON 18.951 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 77.690 RON 42.464 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 44.617 RON 23.513 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 44.617 RON 23.513 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 87.306 RON 118.120 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.203 RON 11.946 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 96.509 RON 130.066 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 9.194 RON 9.827 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9 RON 2.119 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 162.479 RON 151.419 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -65.970 RON -21.353 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active96.509RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

168,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale96.509 RON
Datorii totale162.479 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-68,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 31.067 +63,9% față de anul precedent 33.073 77.690 0 0 44.617 44.617
2023 18.951 -45,0% față de anul precedent 18.951 42.464 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.513 23.513
2022 34.454 34.454 31.460 2.994 1.960 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 87.306 9.203 96.509 0 9.194 9
2023 118.120 11.946 130.066 0 9.827 2.119
2022 0 4.569 4.569 0 1.350 3.219

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 162.479 +7,3% față de anul precedent -65.970 Neraportat 0
2023 151.419 +6.185,6% față de anul precedent -21.353 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 2.409 2.160 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.067 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.067 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.067 RON +63.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.617 RON
Angajati
0
Datorii
162.479 RON +7.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 18.951 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.951 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.951 RON -45% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.513 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
151.419 RON +6185.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 34.454 RON. Profit: 1.960 RON

Cifra de afaceri: 34.454 RON. Profit: 1.960 RON

Cifra de afaceri
34.454 RON
Profit net
1.960 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.409 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataC&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sat Tamaşi Com. Corbeanca (ILFOV)

C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sat Tamaşi Com. Corbeanca (ILFOV)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Ilfov

OANA HAPPY TOUR S.R.L.
CUI: 43224273CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2020-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.112 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PURE MAGIC CONSULTING S.R.L.
CUI: 40035857CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2018-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.795 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GREEN DIVINE S.R.L.
CUI: 45555397CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.618 RON
Profit
15.690 RON
Angajati
1
CLASS PROPERTY GROUP S.R.L.
CUI: 50418663CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2024-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.929 RON
Profit
23.056 RON
Angajati
0
REAL DIA ESTATE S.R.L.
CUI: 41531182CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2019-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.719 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Ilfov

LUCKY BUSINESS PARTNERS S.R.L.
CUI: 46183909CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei2022-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.000 RON
Profit
182.479 RON
Angajati
1
GIRAFA ROZ CENTRAL S.R.L.
CUI: 46042993CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.008.187 RON
Profit
41.568 RON
Angajati
0
BIE REAL ESTATE ADVISOR S.R.L.
CUI: 46193376CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.095 RON
Profit
22.681 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

ILIO MINI ME S.R.L.
CUI: 46160549CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Com. Dobroeşti2022-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.604 RON
Profit
18.006 RON
Angajati
0
SAND MANAGEMENT INVEST S.R.L.
CUI: 46160573CAEN: 6820
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2022-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.013 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BISPODOLIA S.R.L.
CUI: 46155585CAEN: 6811
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
814.615 RON
Profit
75.245 RON
Angajati
2
TRANSAVU DREAM EXPRESS S.R.L.
CUI: 46167776CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Dărăşti-Ilfov Com. Dărăşti-Ilfov2022-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.544 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAYA CONCEPT S.R.L.
CUI: 45710474CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2022-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.524 RON
Profit
100.512 RON
Angajati
1
CENTRUL EDUSMART S.R.L.
CUI: 41647447CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2019-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.750 RON
Profit
67.096 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L.?

CUI-ul C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. este 46160557.

Unde este sediul C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L.?

C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca, Str. Piersicului nr. 12, 77068, Sat Tamaşi Com. Corbeanca, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L.?

C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. in 2024?

In 2024, C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.067 RON.

Ce activitate are C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L.?

C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Ce profit a inregistrat C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. in 2024?

C&R SUPERIOR ESTATE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 44.617 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.