Activ

UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L.

CUI: 46191472
CIF: 46191472
Reg. Com.: J12/3047/2022
CAEN: 0812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 15:41

Despre UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L.

UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos, judetul CLUJ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului" (cod CAEN 0812), in sectorul industria extractiva. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 72.294 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+201.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.000 RON in 2022 la 72.294 RON in 2024. Datoriile raportate (504.338 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
72.294 RON
Venituri totale
72.294 RON
Cheltuieli totale
258.463 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
231.694 RON
Active circulante
30.492 RON
Stocuri
25.000 RON
Creanțe
4.500 RON
Casa & conturi bănci
992 RON
Capital propriu
-242.152 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos, TRITENII DE JOS nr. 326, 407550
Telefon0766374076

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos, TRITENII DE JOS nr. 326, 407550
Cod poștal: 407550
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos, TRITENII DE JOS nr. 326, 407550
Cod postal
407550
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.05.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
72.294 RON
Rezultat net
-186.893 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 72.294 RON 23.984 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 72.294 RON 23.984 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 258.463 RON 80.160 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 186.169 RON 56.176 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 186.893 RON 56.416 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 231.694 RON 273.373 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 30.492 RON 42.120 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 262.186 RON 315.493 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 25.000 RON 40.867 RON
CreanțeSume de încasat 4.500 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 992 RON 1.253 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 504.338 RON 370.952 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -242.152 RON -55.459 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active262.186RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

192,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale262.186 RON
Datorii totale504.338 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-92,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 72.294 +201,4% față de anul precedent 72.294 258.463 0 0 186.169 186.893
2023 23.984 +1.099,2% față de anul precedent 23.984 80.160 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 56.176 56.416
2022 2.000 2.000 1.023 977 957 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 231.694 30.492 262.186 25.000 4.500 992
2023 273.373 42.120 315.493 40.867 0 1.253
2022 0 2.000 2.000 0 0 2.000

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 504.338 +36,0% față de anul precedent -242.152 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2023 370.952 +35.465,9% față de anul precedent -55.459 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.043 957 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AAANINA ADELA FLORENTINA RUSUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 38299/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 72.294 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.294 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.294 RON +201.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
186.893 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
504.338 RON +35.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 23.984 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.984 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.984 RON +1099.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
56.416 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
370.952 RON +35465.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 957 RON

Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 957 RON

Cifra de afaceri
2.000 RON
Profit net
957 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.043 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0812 in Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos (CLUJ)

UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0812 in Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos (CLUJ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.102026Mentiune · Buletin 38299/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

modificare administrativa sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 31.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L.
CUI
46191472
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.10.2026
Registrul Comerțului
J12/3047/2022
EUID
ROONRC.J12/3047/2022
Sediu
Sat Tritenii de Jos, Comuna Tritenii de Jos, Jud. Cluj, Nr. 326
Județ
Cluj
Număr încheiere
819786
Data încheierii
15.10.2026
Număr dosar
3644719
Data dosarului
10.09.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Gabriela-Elena Andronache

Subiecte

modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 31.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 10.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 38299/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0812, Cluj

LIVIGNO SAND S.R.L.
CUI: 46510199CAEN: 0812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BREAD MAKER S.R.L.
CUI: 45989507CAEN: 0812
Activ
CLUJ, Sat Recea-Cristur Com. Recea-Cristur2022-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.475 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VTT SMART SOLUTION S.R.L.
CUI: 37922557CAEN: 0812
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2017-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.191 RON
Profit
3.062.183 RON
Angajati
4
TORREBLANCA SRL
CUI: 22480376CAEN: 0812
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2007-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.543 RON
Profit
6.084 RON
Angajati
1
BENCAST UTIL S.R.L.
CUI: 46638709CAEN: 0812
Activ
CLUJ, Sat Cuzdrioara Com. Cuzdrioara2022-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0812, Cluj

FEM BASE CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46199450CAEN: 0812
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NASWEB PRO S.R.L.
CUI: 46208655CAEN: 0812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-27
fara e-Factura

Alte firme din Cluj

ZEESHA RECORDS S.R.L.
CUI: 46191464CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Sat Tureni Com. Tureni2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.415.525 RON
Profit
366.594 RON
Angajati
1
SXC DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 46191480CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.529 RON
Profit
75.539 RON
Angajati
1
MOONFLARE DIGITAL S.R.L.
CUI: 46155933CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
347.868 RON
Profit
259.915 RON
Angajati
1
KINGFRAN GREEN S.R.L.
CUI: 46223515CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Rediu Com. Aiton2022-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.469 RON
Profit
12.458 RON
Angajati
1
LUKBAY TRADING S.R.L.
CUI: 41408938CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.226 RON
Profit
44.886 RON
Angajati
0
SILVANIA CONTA S.R.L.
CUI: 50674939CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.225 RON
Profit
33.575 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L.?

CUI-ul UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. este 46191472.

Unde este sediul UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L.?

UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos, TRITENII DE JOS nr. 326, 407550, Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L.?

UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. in 2024?

In 2024, UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 72.294 RON.

Cati angajati are UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L.?

UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L.?

UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. are codul CAEN principal 0812 (Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului).

Ce profit a inregistrat UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. in 2024?

UNLIMITED PUREAME SCOPE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 186.893 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.