Activ

INTER HARUTECH MODE S.R.L.

CUI: 46194746
CIF: 46194746
Reg. Com.: J2022009960408
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 18:10

Despre INTER HARUTECH MODE S.R.L.

INTER HARUTECH MODE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INTER HARUTECH MODE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 260.828 RON, in crestere fata de anul precedent (+48.2%). Profitul net inregistrat a fost de 197.643 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 104.282 RON in 2022 la 260.828 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
260.828 RON
Venituri totale
264.697 RON
Cheltuieli totale
59.309 RON
Profit brut
205.388 RON
Profit net
197.643 RON
Marja profit net
75,78%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
121.142 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
81.808 RON
Casa & conturi bănci
39.334 RON
Capital propriu
112.146 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Verzişori nr. 6, 40301

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Verzişori nr. 6, 40301
Cod poștal: 40301
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Verzişori nr. 6, 40301
Cod postal
40301
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.05.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
260.828 RON
Rezultat net
197.643 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 260.828 RON 175.944 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 264.697 RON 175.944 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 59.309 RON 60.967 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 205.388 RON 114.977 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 197.643 RON 113.216 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 121.142 RON 120.795 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 121.142 RON 120.795 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 81.808 RON 79.638 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.334 RON 41.157 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.996 RON 10.553 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 112.146 RON 110.242 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active121.142RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale121.142 RON
Datorii totale8.996 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
163,1 %Profit net / active totale
ROE
176,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 260.828 +48,2% față de anul precedent 264.697 59.309 205.388 +78,6% față de anul precedent 197.643 +74,6% față de anul precedent 0 0
2023 175.944 +68,7% față de anul precedent 175.944 60.967 114.977 +45,7% față de anul precedent 113.216 +45,3% față de anul precedent 0 0
2022 104.282 104.282 25.345 78.937 77.915 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 121.142 121.142 0 81.808 39.334
2023 0 120.795 120.795 0 79.638 41.157
2022 0 83.059 83.059 0 12.760 70.299

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.996 -14,8% față de anul precedent 112.146 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 10.553 +113,5% față de anul precedent 110.242 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 4.944 78.115 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MPMaria-Luiza PavelescuadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13301/2026modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 260.828 RON. Profit: 197.643 RON

Cifra de afaceri: 260.828 RON. Profit: 197.643 RON

Cifra de afaceri
260.828 RON +48.24% față de anul precedent
Profit net
197.643 RON +74.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.996 RON -14.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 175.944 RON. Profit: 113.216 RON

Cifra de afaceri: 175.944 RON. Profit: 113.216 RON

Cifra de afaceri
175.944 RON +68.72% față de anul precedent
Profit net
113.216 RON +45.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.553 RON +113.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 104.282 RON. Profit: 77.915 RON

Cifra de afaceri: 104.282 RON. Profit: 77.915 RON

Cifra de afaceri
104.282 RON
Profit net
77.915 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.944 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINTER HARUTECH MODE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

INTER HARUTECH MODE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.042026Mentiune · Buletin 13301/2026modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social

Companie
INTER HARUTECH MODE S.R.L.
CUI
46194746
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.04.2026
Registrul Comerțului
J2022009960408
EUID
ROONRC.J2022009960408
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Strada VERZIŞORI, Nr. 6, Bl. D, Ap. B118
Județ
București
Număr încheiere
287414
Data încheierii
06.04.2026
Număr dosar
1411613
Data dosarului
01.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

modificare dovada sediu social

Documente menționate

  • Contract de închiriere nr. INC-5200 din 06.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 13301/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

ADAMGAR CONSULT S.R.L.
CUI: 46185250CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.217 RON
Profit
149.031 RON
Angajati
1
IANCU TRADE AND CONSULTING SRL
CUI: 24463738CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.575 RON
Profit
36.600 RON
Angajati
1
SABP SOFTWARE S.R.L.
CUI: 48630876CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.250 RON
Profit
189.256 RON
Angajati
1
HERABLUM S.R.L.
CUI: 41544212CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.407 RON
Profit
89.540 RON
Angajati
1
SOFTAXA S.R.L.
CUI: 49255414CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.272 RON
Profit
114.178 RON
Angajati
1
NTROPY SPACE S.R.L.
CUI: 44150743CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.505 RON
Profit
173.575 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

EMPATIC DOC S.R.L.
CUI: 46189162CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.374 RON
Profit
14.368 RON
Angajati
0
SURVEY COMPASS DIGITAL+ S.R.L.
CUI: 46186263CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.842.503 RON
Profit
88.944 RON
Angajati
5
QUALIA SOFTWARE S.R.L.
CUI: 46202121CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.963 RON
Profit
425.305 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

WOW BUSINESS CONSULTING S.R.L.
CUI: 46194711CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.941 RON
Profit
3.454 RON
Angajati
0
NSC ERIA ONLINE S.R.L.
CUI: 46194789CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
711.841 RON
Profit
235.115 RON
Angajati
0
DANYA FINIQ S.R.L.
CUI: 46194215CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.626 RON
Profit
72.401 RON
Angajati
1
BODRON SOFTWARE SOLUTION S.R.L.
CUI: 46177117CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
331.967 RON
Profit
204.974 RON
Angajati
1
PURE KIM LIGHT S.R.L.
CUI: 46206921CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.602 RON
Profit
127.346 RON
Angajati
1
VALVICAL S.R.L.
CUI: 46036002CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-02
fara e-Factura
NOVAYO S.R.L.
CUI: 47724581CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.854 RON
Profit
40.969 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INTER HARUTECH MODE S.R.L.?

CUI-ul INTER HARUTECH MODE S.R.L. este 46194746.

Unde este sediul INTER HARUTECH MODE S.R.L.?

INTER HARUTECH MODE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Verzişori nr. 6, 40301, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata INTER HARUTECH MODE S.R.L.?

INTER HARUTECH MODE S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INTER HARUTECH MODE S.R.L. in 2024?

In 2024, INTER HARUTECH MODE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 260.828 RON.

Cati angajati are INTER HARUTECH MODE S.R.L.?

INTER HARUTECH MODE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are INTER HARUTECH MODE S.R.L.?

INTER HARUTECH MODE S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat INTER HARUTECH MODE S.R.L. in 2024?

INTER HARUTECH MODE S.R.L. a inregistrat un profit net de 197.643 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.