Activ e‑Factură

CUSTURA DECOR FATADE S.R.L.

CUI: 46200341
CIF: 46200341
Reg. Com.: J2022001814138
CAEN: 4333
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 mai 2022 · 4 ani
Distribuie:

Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:05

Despre CUSTURA DECOR FATADE S.R.L.

CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor" (cod CAEN 4333), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 104.757 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+51.8%). Profitul net inregistrat a fost de 2.622 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
104.757 RON
Venituri totale
104.757 RON
Cheltuieli totale
101.087 RON
Profit brut
3.670 RON
Profit net
2.622 RON
Marja profit net
2,50%
Active imobilizate
2.390 RON
Active circulante
8.441 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
8.441 RON
Capital propriu
2.862 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Marin Preda nr. 10, 905500
Telefon0773646839

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Marin Preda nr. 10, 905500
Cod poștal: 905500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Marin Preda nr. 10, 905500
Cod postal
905500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.05.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
104.757 RON
Rezultat net
2.622 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 104.757 RON 69.008 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 104.757 RON 69.008 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 101.087 RON 47.466 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.670 RON 21.542 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.622 RON 20.852 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.390 RON 3.636 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.441 RON 26.296 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.831 RON 29.932 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.441 RON 26.296 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.969 RON 8.880 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.862 RON 21.052 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active10.831RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

73,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.831 RON
Datorii totale7.969 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
24,2 %Profit net / active totale
ROE
91,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
26,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 104.757 +51,8% față de anul precedent 104.757 101.087 3.670 -83,0% față de anul precedent 2.622 -87,4% față de anul precedent 0 0
2022 69.008 69.008 47.466 21.542 20.852 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 2.390 8.441 10.831 0 0 8.441
2022 3.636 26.296 29.932 0 0 26.296

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 7.969 -10,3% față de anul precedent 2.862 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 8.880 21.052 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 104.757 RON. Profit: 2.622 RON

Cifra de afaceri: 104.757 RON. Profit: 2.622 RON

Cifra de afaceri
104.757 RON +51.8% față de anul precedent
Profit net
2.622 RON -87.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.969 RON -10.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 69.008 RON. Profit: 20.852 RON

Cifra de afaceri: 69.008 RON. Profit: 20.852 RON

Cifra de afaceri
69.008 RON
Profit net
20.852 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.880 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCUSTURA DECOR FATADE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4333, Constanţa

SCRAPER PARKET S.R.L.
CUI: 42707954CAEN: 4333
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.585 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SIMA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50460307CAEN: 4333
Activ
CONSTANŢA, Sat Oituz Com. Lumina2024-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.562 RON
Profit
50.390 RON
Angajati
1
VALENTIN PARKETEK SRL
CUI: 36404760CAEN: 4333
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2016-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.884 RON
Profit
63.536 RON
Angajati
1
ECHO BFA METHOD S.R.L.
CUI: 47151239CAEN: 4333
Activ
CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.401 RON
Profit
34.366 RON
Angajati
0
DEDY INSTALL CO S.R.L.
CUI: 49889837CAEN: 4333
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2024-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.223 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4333, Constanţa

AYDEMIR CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46692015CAEN: 4333
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.972.558 RON
Profit
83.288 RON
Angajati
1
LPR TILE & MARBLE S.R.L.
CUI: 45866849CAEN: 4333
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2022-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.913 RON
Profit
21.573 RON
Angajati
2
ROZA FAMILY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47082139CAEN: 4333
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.012.113 RON
Profit
41.093 RON
Angajati
9

Alte firme din Constanţa

ATGREEN CARPENTARI S.R.L.
CUI: 46200309CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Sat Pietreni Com. Deleni2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.827 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EKARA SUD S.R.L.
CUI: 46193872CAEN: 8121
Activ
CONSTANŢA, Sat 2 Mai Com. Limanu2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
374.731 RON
Profit
5.350 RON
Angajati
1
NEDMAR WINE BUSINESS S.R.L.
CUI: 46204297CAEN: 4725
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2022-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.614 RON
Profit
6.006 RON
Angajati
1
MDSPORT & BUSINESS S.R.L.
CUI: 46268606CAEN: 8551
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.225 RON
Profit
12.843 RON
Angajati
1
ENYS CONSTRUCT SER S.R.L.
CUI: 45506882CAEN: 4110
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2022-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.824.549 RON
Profit
1.293.909 RON
Angajati
1
EQUINOX LATONA SRL
CUI: 37902762CAEN: 5590
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.663 RON
Profit
2.311 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CUSTURA DECOR FATADE S.R.L.?

CUI-ul CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. este 46200341.

Unde este sediul CUSTURA DECOR FATADE S.R.L.?

CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Marin Preda nr. 10, 905500, Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata CUSTURA DECOR FATADE S.R.L.?

CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. in 2023?

In 2023, CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 104.757 RON.

Cati angajati are CUSTURA DECOR FATADE S.R.L.?

CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are CUSTURA DECOR FATADE S.R.L.?

CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. are codul CAEN principal 4333 (Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor).

Ce profit a inregistrat CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. in 2023?

CUSTURA DECOR FATADE S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.622 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.