Activ e‑Factură

IONICI NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 46243156
CIF: 46243156
Reg. Com.: F2022002368409
CAEN: 3240
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 3 iunie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Fabricarea jocurilor și jucăriilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:56

Despre IONICI NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

IONICI NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea jocurilor și jucăriilor" (cod CAEN 3240), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 03.06.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2025)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 3240, Municipiul Bucureşti

SLOT MONITOR S.A.
CUI: 31704995CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.139.094 RON
Profit
496.297 RON
Angajati
52
ASK4MORE SERVICES S.R.L.
CUI: 42188776CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.067.752 RON
Profit
132.850 RON
Angajati
6
INFINITY ENTERPRISE S.R.L.
CUI: 39210610CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
633.680 RON
Profit
107.815 RON
Angajati
1
GAMES PRODUCTION S.R.L.
CUI: 45902488CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
444.065 RON
Profit
243.431 RON
Angajati
1
OFFLINE TIMES SRL
CUI: 35181503CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
338.566 RON
Profit
138.500 RON
Angajati
1
IAIA WORLD SRL
CUI: 35392446CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
312.659 RON
Profit
222.804 RON
Angajati
1
ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L.
CUI: 38996447CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.224 RON
Profit
73.909 RON
Angajati
1
TEMPA CRAFT SRL
CUI: 37711304CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.751 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ART IT RMB S.R.L.
CUI: 41279205CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.234 RON
Profit
47.995 RON
Angajati
1
SMART EXIM COM SRL
CUI: 9398237CAEN: 3240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1997-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.002 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IONICI NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul IONICI NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 46243156.

Cand a fost infiintata IONICI NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

IONICI NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Ce activitate are IONICI NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

IONICI NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 3240 (Fabricarea jocurilor și jucăriilor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.